Nastolatek utonął w jeziorze czechowickim. Był uczniem jednej z gliwickich szkół średnich

17-latek kąpał się w towarzystwie dwóch kolegów oraz koleżanki. W pewnym momencie chłopak zniknął znajomym z pola widzenia. Do akcji włączyli się ratownicy. Niestety, po kilkudziesięciu minutach odnaleziono ciało nastolatka.

W niedzielę, 10 czerwca, około 18:00, na terenie ośrodka wypoczynkowego w Czechowicach, w trakcie kąpieli w niestrzeżonym akwenie, utonął 17-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Chłopak był uczniem jednej z gliwickich szkół średnich, czasowo zamieszkał w szkolnej bursie. Nad jezioro przyjechał z dwoma kolegami i koleżanką, rówieśnikami.

Na miejsce tragedii przybył prokurator. Zarządzono sekcję zwłok. Koleżanka ofiary była w stanie szoku – jej oraz kolegom pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Młodzi ludzie byli trzeźwi.

Wstępnie można stwierdzić, że zdarzenie miało charakter nieszczęśliwego wypadku. Postępowanie prowadzi IV KP w Gliwicach.

(żms)/KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Empatia

Ogromna tragedia, całe życie miał przed sobą ;-( Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.

AER

Skoro zmarł i to mu było przeznaczone, to całe życie miał już za sobą.

As

Ty amebo umysłowa zastanów się co piszesz. O mur łbem tylko Cię trzasnąć!

klasyk

Przed Kupałą kapac się nie godzi, przed kupałą po dnie licho chodzi

aa

Niestety, po kilkudziesięciu minutach odnaleziono ciało nastolatka… Brawo!

kanalia52

Na Czechowicach to normalka. A sezon dopiero się zaczął.

WOPR

Po kilkudziesięciu minutach ODNALEZIONO ciało. Brawo Wy !

bbb

Naucz się czytać ****, “niestrzeżony akwen” !!!

WOPR

Naucz się czytać ****. Na niestrzeżonym akwenie nie był sam. Czas interwencji oraz odnalezienia nieszczęśnika powinien zamykać się w 10 minutach

Marek

Niby WOPR się tutułuje, a głupoty pisze.
Taki z ciebie WOPR jak ze mnie niewinna Eulalia.
Nic nie wiesz o okolicznościach wypadku, obecnych tam osobach, ich komptencjach i możliwościach, rodzaju akwenu, dna i wirów, sprzęcie, jaki był dostępny.., a pleciesz pleciugi. Idiotą jesteś, a nie żaden WOPR, pajacu

Ksenomorf

Dlaczego mnie to nie dziwi ? Może dla tego że będąc często na Czechowicach naoglądałem się pianych i naćpanych małolatów . Ta woda wymaga ofiar a to dopiero początek sezonu. Nie pierwsza i nie ostatnia ofiara.

Tęsknota

Wymaga ofiar …. Nie byli pijani …. A chłopak byl okazem zdrowia .. Wypowiadaja sie osoby ktore nie maja bladego pojecia … To jest tragedia .. Tak uzdolniony chłopak ..

Niech mu ziemia lekka bedzie ..