Tragiczny wypadek na ul. Bojkowskiej. Jedna osoba nie żyje

fot. Michał

W czwartek około 8:30, na lekkim łuku drogi przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach, zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców zginął na miejscu.

Kierujący drugim pojazdem został poważnie ranny. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policja, pogotowie i straż pożarna.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci i prokurator. Ze wstępnych informacji wynika, że 28-latek kierujący audi TT z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącą od strony Bojkowa skodą fabią kierowaną przez 29-letniego mężczyznę.
(KMP GLIWICE)
Fot. Michał

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Mama
Mama

Był młodym ambitnym człowiekiem z wielkimi planami i marzeniami,jechał do pracy,niedawno obronił pracę magisterską i Bóg jeden wie co tak właściwie się stało .Gdyby obydwoje jechali zgodnie z przepisami nie było by tej tragedii.Najłatwiej jest obwiniać nieżyjącego ,bo sam się nie obroni.Nic i nikt nie ukoi bólu po jego stracie ,nikomu nie życzę straty dziecka

Kolezanka
Kolezanka

Jako osoba z pracy Pani Syna, chciałam wyrazić głębokie wyrazy żalu oraz złożyć najszczersze kondolencje.

Magda
Magda

Bardzo szkoda młodych ludzi, oby drugi kierowca wrócił do zdrowia, niestety tak się kończy automatyczne ścinanie łuków i zakrętów.

psik
psik

czy też zauważyliście na trasie, że najszybciej jeżdżą kierowcy AUDI?

Janusz Borowicz

Tragiczne

Nobody
Nobody

Kolejny miszcz ostatniej prostej. Szkoda że ktoś inny przez niego cierpi.

Lucy Orlowska

Straszne

gość
gość

Byłem widziałem szok nie do opisania

Wojciech Herter

Przykre

Raz Dwa 3
Raz Dwa 3

ta cała fala hejtu pisana przez gliwickich januszy narusza jakiekolwiek ludzkie podejście. Pewnie sami robią na strefie , śmigają puder i jeżdżą jak wariaci zrzucając winę na człowieka , którego nie znają i nigdy nie widzieli – takie komentarze powinny być karalne – ale jak powszechnie wiadomo – karma istnieje i bywa bardzo okrutna… pamiętaj solarisie i inny dresie z linii produkcyjnej, że Wszechświat jest sprawiedliwy – dobro i zło w nim zawarte zawsze się wyrównuje

Tara
Tara

Szkoda chłopaków. Wiadomo skąd byli?

Kaska
Kaska

Co szkoda nerek

Jolanta Zatorska Ciombor

Bardzo smutne wiadomości bo przeważnie młodzi ludzie.

tari
tari

Ciekawa argumentacja: Gdyby to byli starsi ludzie, to byłoby ok?

Swiadek
Swiadek

28 latek z Gliwic

Adam Czogała

Zginął 28 latek
Drogi 29 lat walczy o zycie

[i]
[i]

[i]

Mira Ania

A wiadomo skąd byli? szkoda chłopaków

rrolch
rrolch

“28-latek kierujący audi TT z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu” – wszystko jasne, młodość plus “reprezentacyjne, szybkie” auto.

Zyga
Zyga

Od mamusi zapewne autko :)

:-(
:-(

Nie od mamusi. Jego własne, na które ciężko zapracował…

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji jest taka fala hejtu? Czy to do cholery istotne czyje było auto? Zginął człowiek, może z głupoty a może coś się wydarzyło… nie oceniajmy, skoro nie wiemy…

Jack
Jack

Jestem daleki od wypisywania hejtu w komentarzach, jednak istnieje pewien stereotyp dotyczący kierowcy aut typu TT. Jeżeli ten konkretny kierowca tego konkretnego auta wpisywał się w ten stereotyp, to nie jest mi go żal, bo jechałem tam kilka minut po zdarzeniu i gdybym jechał tam troszkę wcześniej mógłby swoją ewentualną brawurą zabrać mnie ze sobą.
Być może jednak stało się coś nieprzewidzianego i niestandardowego, w tym wypadku szkoda każdego.
Mam nadzieje, że kierowca Skody powróci do zdrowia.

bart
bart

Jeśli był sprawcą wypadku… to dobrze, że go natura wyeliminowała. Całe szczęście, że jego głupota nie zabiła i już nie zabije innych. Jednego kozaka mniej czyli nasze drogi troszkę bezpieczniejsze.

A.
A.

Naprawdę ? To jest komentarz dorosłego człowieka ? Natura wyeliminowała ? A gdyby zginął ktoś, kogo byś znał – też byś tak uważał ? Bardzo łatwo jest nam oceniać innych, więc skieruje pytanie do tych wszystkich mądrych,którzy tak inteligentnie się tutaj wypowiadają – czy szanowni Państwo jeżdżą zgodnie z przepisami ? Bo jeśli nie, to idąc tokiem myślenia Pana powyżej natura nas prędzej czy później wyeliminuje. Chłopak zginął. Stracił życie. Nie widzieliście tego wypadku, nie było Was tam wiec zamiast zająć się swoim życiem macie najwięcej do powiedzenia… Typowe.

jack
jack
Właśnie drogi panie, że ja, w przeciwieństwie do pana tam byłem. Dodajmy do tego dziesiątki ludzi, którzy przejeżdzają tamtędy w każdy kwadrans. Przyjmijmy, że biorąc pod uwagę efekt motyla, ktoś mógł pół minuty wcześniej, pół minuty później wyjść z domu, co w konsekwencji mogłoby się przełożyć na czołowe spotkanie z panem z TT. Są dwie główne opcje – pan z TT mógł chcieć się popisać, wyprzedzać na dziko i wtedy z całą pewnością można go traktować jako tego ‘głupiego, którego wyeliminowała natura’ – pan z TT mógł mieć jakieś przymroczenie, zamyślenie w silnym stresie, bądź jego auto odmówiło posłuszeństwa Przy… Czytaj więcej »
A.
A.
Cieszę się, że uważa się Pan za mądrego człowieka – poczucie własnej wartości jest naprawdę ważne. Oby była to prawda. Jednak idąc tokiem Pana myślenia – jeśli kiedykolwiek złamał Pan jakikolwiek przepis ruchu drogowego bądź wyprzedzał inny samochód – popisywał się Pan brawura i jeśli spowoduje Pan wypadek w którym zginie (czego nie życzę nikomu) to niech Pan będzie świadomy, że niektórzy ludzie będą szczęśliwi że w Pana przypadku odezwała się ‘naturalna selekcja’ dzięki której nasze drogi będą bardziej bezpieczne. Znaleźliście już Państwo winnego, który się nie obroni – i linczujecie go jakbyście byli idealnymi kierowcami. Do tej pory nie… Czytaj więcej »
kumpel
kumpel

brawo za te wypowiedź.

Zenon
Zenon

Pewnie chłopak z Tenneco naśmigany pudrem jak ta lala.

Mama
Mama

Żal mi ciebie nie wiesz o czym piszesz. Ciekawe co powiesz jak taka tragedia dotknie ciebie lub twoich bliskich

Jack
Jack

Dziękuję.

Jack
Jack
Szkoda, że człowiek zginął, takich sytuacji powinno być możliwie jak najmniej. Jeżdżę około 30 tysięcy kilometrów rocznie i dużo wyprzedzam. Poczynił pan bardzo błędne założenie, że wyprzedzanie = brawura. Potocznie określa się takie zachowania, które z definicji stanowią zagrożenie. Pan z TT, co oczywiste, w tamtym momencie stanowił bezpośrednie zagrożenie dla pana ze Skody. Wyprzedzanie jest najbardziej niebezpiecznym manewrem, który możemy robić na drodze. Dlatego trzeba mieć maksymalną w granicach możliwości pewność, że nic się nie stanie. W tym wypadku było inaczej – stało się, człowiek nie żyje, daj Boże, żeby ten drugi wyszedł z tego tylko z traumatycznymi wspomnieniami.… Czytaj więcej »
A.
A.
Skoro zostawiłby Pan stanowcze komentowanie tylko naocznym świadkom, to dlaczego Pan to komentuje…? Już przypisał Pan chłopakowi całą winę, zasłaniając się za każdym razem “różnymi wariantami, jak to robią tylko mądre osoby, które Pan pozdrawia”. Niech Pan wybaczy moją szczerość, nie mam zamiaru Pana obrażać – ale skoro nie był Pan naocznym świadkiem, to ma Pan naprawdę bardzo dużo do powiedzenia w tej sprawie. Oczywiście, zakładając taki a nie inny wariant, to nie powinien Pan wypowiadać się tutaj tylko złożyć konkretne zeznania na policji – zapewniam Pana, że przysłużyłby się Pan wszystkim. Powodów może być sporo, chociażby również nikomu niepotrzebne… Czytaj więcej »
Jack
Jack
Drogi panie, za często na drogach byłem sam bardzo bliski wypadku, który byłby spowodowane przez niepoważne i niemądre zachowania niektórych uczestników ruchu drogowego, żeby teraz ktoś usiłował mnie przekonać, że głupota nie istnieje. Jeżeli nie jeździ pan samochodem, lub bardzo rzadko, a można tak wnioskować z pańskich komentarzy, to zachęcam do pooglądania różnych kanałów na YT typu Polskie Drogi i temu podobne. Ja nigdy nie napisałem, że wypadek miał miejsce wynikiem brawury kierowcy TT, natomiast jeżeli tak było, to z całą pewnością jego zachowanie winno być i jest tępione wśród społeczeństwa. Nie on jako jednostka, ale jego zachowanie, które doprowadziło… Czytaj więcej »
tari
tari

„Taki jest internet” – to chyba się Panu bezmyślnie “wyrwało”?! Internet jest tylko bezemocjonalnym narzędziem, którego nie można obciążać żadną winą. Winny może być jedynie człowiek!

Jack
Jack

Chodziło mi oczywiście o “zwyczaje które panują w internecie”. Taki skrót myślowy :)

aga
aga

nie wiesz to zamknij ****

Swiadek
Swiadek

Zawsze sie jakis glupi Zyga znajdzie

Mariola
Mariola

Dokładnie to moja rodzina

mama
mama

zapytaj mamusi dlaczego urodziła cię bez mózgu, pomyśl zanim coś napiszesz bo mój syn nie był takim rozwydrzonym bachorem żerującym na garnuszku rodziców jakim pewnie ty jesteś.Nie każdy wyciąga łapy nie dając nic w zamian,są jeszcze dzieci które pracują na swoje utrzymanie

Grzegorz
Grzegorz

Są głupi ludzie nie żal mi takich co wariuja na drodze.Napewno był naćpany

przyjaciel
przyjaciel

np kolejna głupią osobą jestes ty. ktos ma wlasnie zalobe, a wiec zabieraj swoja malutka osobe i znikaj.

Ania
Ania

Panie Grzegorzu mam warzenie, ze pisze Pan o sobie.
Nie widzę innego wytłumaczenia na ten wpis.

mama
mama

ciekawe co w twoim myśleniu oznacza reprezentacyjne i szybkie auto bo to było z 2000r