Turniej Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST już w ten weekend. Wstęp jest bezpłatny

Już 9 i 10 marca odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST, którego organizatorem jest Studio Tańca Let’s Dance.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W konkursie wzięła udział ponad 100 zespołów tanecznych z całej polski. W tym roku impreza będzie trwała dwa dni.

W sobotę 9 marca odbędzie się kategoria Taniec Współczesny oraz Show Dance, natomiast w niedzielę, 10 marca Street Dance. Tancerze będą mogli zaprezentować się w duetach, mini formacjach i w formacjach. Przy stole jurorskim zasiądą: przewodnicząca Anna Hampel, a obok niej: Paweł Gaj, Adam Szendzielorz, Anna Dovganowska, Katarzyna Grysko, Piotr Polarski, Michał Baran.

Wstęp na turniej jest za darmo. Miejsce wydarzenie to Hala Widowiskowo – Sportowa SOŚNICA, przy ulicy Sikorskiego 132. Turniej potrwa od 9:00 do 19:00.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Siegel
Siegel

Bal Panama też mógł się zadowolić taką małą halą, która i tak by była za duża, ale nie, trzeba było zrobić “łaskę” klerowi i zafundować mu imprezkę w Hali Arena za kasę z budżetu miasta. Kiedy naród wstaje z kolan sprzed sutanny, w Gliwicach ciągle rządzi strach przed Kurią.