W Europie Centralnej rusza Wrotkarnia. Doskonała zabawa dla każdego, na dodatek za darmo!

Wrotkarnia to najnowsza propozycja Europy Centralnej. Wyśmienita zabawa dla gości w każdym wieku gwarantowana. Jak informuje centrum handlowe, wstęp do Wrotkarni oraz wypożyczenie potrzebnego sprzętu będzie bezpłatne.

Wrotkarnia w Europie Centralnej rozpocznie swoją działalność już w sobotę, 1 lutego i będzie otwarta do końca marca codziennie od godziny 12:00 do godziny 20:00, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Na amatorów wrotek i sportowej aktywności czekać będzie instruktor, który pomoże stawiać pierwsze kroki na wrotkarskim torze, od czasu do czasu wcielając się również w rolę animatora, urozmaicając dodatkowo jazdę.

– Staramy się zapewniać mieszkańcom Gliwic jak najwięcej form aktywnego wypoczynku. Tym razem postawiliśmy na Wrotkarnię, która wzbogaci szeroką ofertę rekreacyjną naszego centrum i z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom, dając im dużo radości płynącej z jazdy na wrotkach. Dlatego serdecznie zapraszamy do Wrotkarni w CH Europa Centralna również grupy zorganizowane, przedszkola, szkoły oraz seniorów – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

REKLAMA

CH Europa Centralna posiada jedną z najbogatszych ofert rozrywkowych w okolicy. Na co dzień odwiedzający mogą podziwiać Kolejkowo – największy w Polsce miniaturowy świat ruchomych makiet kolejowych, czy spędzić aktywnie czas w parku trampolin House of Air. Wrotkarnia uzupełni tę ofertę, stając się kolejną alternatywą na ponure, zimowe dni.

Do dyspozycji wszystkich miłośników wrotkowego szaleństwa będzie szatnia oraz wrotki w rozmiarach od 26 do 47, które będzie można wypożyczyć bezpłatnie.

REKLAMA