W niedzielę koty opanują Europę Centralną. Pokaz i wybory najpiękniejszych

Na pokazy i prezentacje kotów rasowych zaprasza w niedzielę 28 września Europa Centralna.

Podczas akcji przekonamy się nie tylko o tym, jakie kociaki są najpiękniejsze.

? Już czwarty raz zapraszamy na prezentacje kotów rasowych, które przygotowujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Kotów w Żorach ? mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. ? To także dobra okazja dla miłośników miauczących piękności, aby odkryć tajniki pielęgnacji swojego zwierzaka, czy poznać ofertę specjalistycznych producentów oferujących swoje usługi kociarzom. Tym razem naszą akcję poświęcamy szczególnie najmłodszym, czyli zwierzakom, które nie ukończyły jeszcze 7 miesięcy.

Akcja startuje o godz. 11:00. Pół godziny później rozpoczną się prezentacje różnorodnych ras na pierwszym piętrze Centrum.

O godz. 14:15 rozpoczną się wybory najpiękniejszych kociąt. Najpierw zapadnie decyzja o najładniejszym miocie, czyli kociej rodzinie. Między godz. 14:40 a 16:00 poznamy najładniejszego, największego i najmniejszego kociaka. Zwieńczeniem będzie specjalny pokaz kotów do 7 miesięcy, które zademonstrują się wszystkim gościom Europy Centralnej. O godz. 16:45 rozpocznie się pokaz kocich piękności. Podczas niego w praktyce będzie można przekonać się o tym, czyje futerko jest rzeczywiście najpiękniejsze.

Po godzinie 17:00 planowane są konkursy na najmłodszych. Akcję zwieńczą wybory miss i mister kocich piękności. Akcja w gliwickim centrum to także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w opiece, pielęgnacji nad futrzanymi pieszczochami. Podczas niej będzie także można skorzystać z doradztwa specjalistów w zakresie opieki nad kotami.