W piątek w Gliwicach wystąpi Ewa Farna. Jubileusz 10-lecia CH Forum, urodzinowych atrakcji ciąg dalszy

Po modernizacji Forum wiele się zmieniło. Na parterze powstało miejsce ze sceną, gdzie już w najbliższy piątek wystąpi znana polskiej publiczności wokalistka.

Ewa Farna ma rzesze fanów, których na pewno nie brakuje również w Gliwicach. Już w piątek, 13 października, o godz. 20:00. zobaczymy ją na scenie Forum, przy okazji świętowania 10-lecia centum handlowego. Wstęp jest wolny.

Widzowie zapewne usłyszą największe hity artystki, w tym jej najnowszy utwór „Bumerang”. Ma on już ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i szybko dogania w tej statystyce inne przeboje Ewy Farnej, np. takie jak: „Wszystko albo nic”, „Na ostrzu”, czy „Ewakuacja”.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu pochodzącej z Czech artystki. Ewa Farna urodziła się w 1993 roku w Trzyńcu, ale wywodzi się z polskiej rodziny, w której w domu mówi się po polsku, jak i gwarą cieszyńską.

Aby poznać więcej faktów z życia Ewy Farnej i jej dorobek artystyczny, warto odwiedzić oficjalną stronę piosenkarki: www.ewafarna.com.  

Miesiąc z gwiazdami

Koncert to jedna z licznych atrakcji, które CH FORUM przygotowało z okazji obchodów 10-lecia oraz kończącej się modernizacji obiektu. Trwała ona od marca tego roku i objęła wszystkie powierzchnie wspólne oraz toalety. W wyniku modernizacji pojawiły się też nowe ciągi komunikacyjne, które usprawniły poruszanie się po centrum. Zburzono także spocznik na półpiętrze, który zastąpiło efektowne podium sceniczne na parterze. Koncert Ewy Farnej będzie pierwszym wydarzeniem w tym miejscu.

ZOBACZ TEŻ:
HALO!GEN w tym roku w Ruinach Teatru Victoria. Wystąpią Daria Zawiałow i Julia Marcell Trio

Oprócz koncertu w tym miesiącu w CH FORUM zobaczymy jeszcze Ewę Chodakowską i jej team podczas warsztatów “Be Active Tour powered by Nałęczowianka” (22 października). Do CH FORUM przyjedzie także Małgorzata Socha (28 października), aby poprowadzić finał urodzinowego konkursu z tortem w roli głównej. Jest w nim do wygrania wiele wartościowych nagród, a zadanie konkursowe polega na podaniu prawidłowej liczby elementów dekoracyjnych znajdujących się na torcie.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
gmG
gmG
Ciekawe czasy… Koncert to już nic specjalnego ale dodatek do kalesonów. Koncert to nie specjalne otoczenie, scenografia, schludne miejsce dla widza ale pasaż w środku sklepu. Koncert to nie skupienie i przeżycie tego co ma zamiar przedstawić artysta ale jazgot tłumu przewalającego się w otoczeniu estrady i ryk prezenterów. Ciąg dalszy koncertu to nie kawiarnia, restauracja ale smród kebabu, macdonalda, i popcornu. No cóż jestem stary piernik ale może artyści nie mają odwagi do konfrontacji z publicznością która zapłaciła za bilety i wymaga? Tak więc w ramach chałtury zwanej reklamą można jakoś przeżyć i powiedzieć że akustyka nie ta. Takie… Czytaj więcej »
Beton
Beton

@gmG
No właśnie. Pytanie tylko, czy taki koncert daje, jak to napisałeś – artysta, czy pieśniarz wykreowany przez kolorowe media ?
Czy prawdziwy artysta poszedłby na śpiewanie nawet nie do kotleta, tylko do hamburgera i koszyka z marchewką, wodą mineralną, majtkami i butami z promocji ?
Nie powiem, Farna śpiewa ładnie, jest medialna i tak dalej, ale na miano artysty trzeba sobie zapracować, jeśli tylko można słowo artysta ubraćw jakąkolwiek definicję.

rrolch
rrolch

Cytując klasyka: “wszyscy artyści to prostytutki” oraz “tylko artysta głodny jest wiarygodny”.

krzysztof
krzysztof

Jaka gwiazda, taka scena.