Warsztaty malarskie dla dorosłych w Stacji Artystycznej Rynek. Każdy zabierze swój obraz do domu

W Stacji Artystycznej Rynek odbędą się warsztaty malarskie dla dorosłych z Magdaleną Ociepą-Smolińską. Uczestnicy wspólnie z prowadzącą poznają alternatywne możliwości radzenia sobie ze stresem, smutkiem, żalem, złością lub traumatycznymi zdarzeniami.

 
Wydarzenie odbędzie się w piątek, 5 kwietnia, o godzinie 18:00 w SAR (Rynek 4-5). Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Udział jest odpłatny – 50 zł, w cenie są materiały potrzebne do zajęć. Płatność w dniu warsztatów lub poprzez stronę organizatora – TU.

Magdalena Ociepa-Smolińska to gliwicka artystka malarka i studentka pedagogiki o specjalizacji „Arteterapia”. Magda jest niezwykle utalentowana i empatyczna, udziela się charytatywnie prowadząc zajęcia dla dorosłych i młodzieży w ośrodkach wychowawczych. Często przekazuje swoje prace na aukcje społeczne

– czytamy w wydarzeniu Stacji Artystycznej Rynek.


– Moje malowanie zaczęło się pięć lat temu. Wyrosło z głębokiej, silnej potrzeby wyrażenia swoich emocji. Kiedy biorę pędzel, szpachelkę, farby, sztalugi i płótno wchodzę w świat emocji. A ten staje się dla mnie rodzajem medytacji i psychoterapii – wyjaśnia artystka.

Podczas warsztatów malarskich uczestnicy, wspólnie z prowadzącą, poznają alternatywne możliwości radzenia sobie ze stresem, smutkiem, żalem, złością lub traumatycznymi zdarzeniami. Gotowe prace zostaną zabrane do domu.

Zapisy: zapisysar@gmail.com, fb lub 504 676 972.

(żms)/mat. organizatora

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze