Wejściówki na KSW 46 są jeszcze dostępne. Na zmotoryzowanych czeka też płatny parking

Zbliża się gala KSW 46. W sobotę w dużej hali Areny Gliwice odbędą się walki, z których najbardziej wyczekiwaną jest pojedynek Mamed Khalidov – Tomasz Narkun.

Federacja KSW po raz czwarty zawita na Górny Śląsk. Piąta i ostania gala KSW w 2018 roku – KSW 46 odbędzie się 1 grudnia po raz pierwszy w Gliwicach.

Niekwestionowana legenda sportów walki nad Wisłą, Mamed Khalidov walczy dla KSW już ponad 10 lat i w 20 starciach nikt nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Dopiero w marcu tego roku po zaciętych trzech rundach fenomenalnego pojedynku zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna i odklepał ciasno zapięty trójkąt nogami.

Tomasz Narkun, najdłużej panujący mistrz KSW, stanie do rewanżu z Khalidovem po serii 6 wygranych z rzędu przed czasem.

Dominator kategorii półciężkiej wszystkie dotychczasowe boje kończył nokautem lub poddaniem, z czego aż dwanaście w pierwszej rundzie. Wirtuoz parteru na KSW 42 zwyciężył z Mamedem i zatrzymał jego passę 2918 dni bez porażki.

Sobota, 1 grudnia, godzina 19:00, Arena Gliwice, ul. Akademicja 50, bilety na wydarzenie oraz bilety parkingowe (od 30 zł/samochód osobowy) dostepne są w serwisie www.ebilet.pl.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
man
man

Znowu poleci 370 tys. z miejskiego budżetu? Znowu plansze z pozdrowieniami z Gliwic na ringu będą prezentować lolitki z gołymi dpami, czy nastąpi przełom w myśleniu urzędników wydziału promocji miasta i ten arcymęski sport będą obsługiwać chłopcy w stringach?

kanalia52
kanalia52

Sport dla debili.

Tiago
Tiago

Odezwał się zwolennik piłeczki kopanej w wydaniu naszej reprezentacji przed TV z piwkiem w ręku

Urko
Urko

Ha !!!! Czyli, oprócz oglądnięcia walących się po mordach półmózgów , będzie można jeszcze za parking zapłacić . Toż takich atrakcji w całym kraju , ba w całej Europie , nie uświadczysz.

PLKW
PLKW

Rusz się najbliżej – do Niemiec, Czech. Jak się w życiu nie widziało nic poza Tarnogórską to nie ma co wydziwiać

Urko
Urko

@PLKW . Pisałem już kilkukrotnie. Umiejętność dostrzegania ironii, sarkazmu, purenonsensownego humoru jest cechą ludzi inteligentnych. Tylko i wyłącznie .

HAHAHA
HAHAHA

Mnie to przekonuje. Nawet dobrze się bawię, kiedy prostak chamstwo i wulgarność nazywa wyższym poziomem zniuansowanego humoru i wbrew opinii innych jest przekonany o swojej wyjątkowej inteligencji. Ktoś inteligentny na jego miejscu dawno wziąłby pod uwagę “kupno siodła”. Ale dla narcystycznego trefnisia taka inteligentna refleksja jest poza intelektualnym zasięgiem.

Meloman
Meloman

Rezygnuję . Nie pójdę.Wirtuoz parteru niestety mnie na widowni nie zobaczy. Przepraszam.

Lalik
Lalik

Gliwice – miasto słynne z biletowanego mordobicia.
To pewnie tak dla równowagi stojącego obok ośrodka MimoWszystkoIntelektu – Politechniki Śląskiej.

Ampuła
Ampuła

I proszę, w Podium “wirtuoz parteru dusi trójkątem” a w TanzBudzie GwarSzlagrów w Zabrzu znowu bujana biesiada, gdzie nawet dzieci muszą nosić trwałą a połykacze akordeonów i bawarscy kabareciarze – szaliki Górnika na t-shirty z Pstrowskim.

Imiu
Imiu

a już niebawem: FAME MMA jutuberów, następnie zabawy w kisielu jak z serialu “Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym”.
Ważne że się dzieje a co? To już piniądz pokaże:-)

Zabrzanin
Zabrzanin

To w soboty i niedziele parkingi w Gliwicach są płatne.

Alek
Alek

Biletów parkingowych już nie ma?

Lili
Lili

“ul. Akademicja” Co to za ulica?

ja234
ja234

Eeee…tylko 30 zł od auteczka, mało.Powinno być 100 zł, niech auteczkowcy płaczą i płacą w końcu przyjeżdżają oglądać mordobicie.
Bileciki od 70 zeta do 2500 zeta.Płaćcie i cieszcie się.
Widać, że szybko chcą zarobić.Tłumów raczej nie będzie.

Maciej
Maciej

15 000 biletów zostało sprzedanych ;) ale Ty i tak będziesz miał ból tyłka, dalej krzycząc że ,,nikt nie przyjdzie” albo ,,nic się nie dzieje” :) tak że tego, nasz portalowy analityku :P

Kazik
Kazik

Taa, 15 tys biletów sprzedanych… w snach.

Maciej
Maciej

No to chyba śnisz na jawie, info potwierdzone przez organizatora ;)

bileter
bileter

Łykaj kit. Bilety i miejsca parkingowe ciągle dostępne. :-)

Maciej
Maciej

Kit koleżko masz jeszcze w oknach, spróbuj doprowadzić do płatności za ten niby dostępny bilet ;)

Michal
Michal

czyli co, w gliwicach zyje conajmniej 15000 idiotow?

Maciej
Maciej

Dokładnie, a jeden z nich napisał komentarz o godz. 8:18… to że większości osób na tym portalu nie pasuje ta impreza nie znaczy ze Ci, którzy na nią się wybierają są idiotami (tym bardziej że jest większe zainteresowanie niż koncertami 3/4 gwiazd polskiej sceny muzycznej)… typowe patrzenie ,, mi się nie podoba…to dla idiotów” pokazujesz tylko jak płytki jesteś Ty i Twoja kultura osobista.