Wiosenna Prywatka w Bojkowie przeniesie Was w lata 60. i 70. Mile widziane przebrania

Scena Bojków ponownie zamieni się w parkiet taneczny. W piątek, 12 kwietnia, uczestników imprezy czeka prawdziwa muzyczna podróż w czasie. Rządzić będzie przełom lat 60. i 70. ubiegłego wieku.

 
To właśnie wtedy narodził się ruch hipisowski, a miłością, ideologią ekologiczną i pokojowym nastawieniem do życia chciano zapobiec konfliktom na świecie. Powstała wspaniała literatura, kinematografia, moda i przede wszystkim… muzyka. Znacie Janis Joplin, Boba Dylana, The Beatles albo Maanam? Nie warto się zastanawiać i już teraz zarezerwować czas w najbliższy piątek w swoich kalendarzach.

O muzyczną oprawę wiosennego szaleństwa na parkiecie tradycyjnie zadbają gliwiccy Prywaciarze, czyli Bartek i Paweł, a na spragnionych czekać będzie bar.

Warto zaopatrzyć się w stosowne przebrania. Kolorowe koszule, frędzle, kwiaty i przepaski we włosach – tu sprawdzi się wszystko. Prywatka rozpocznie się o godzinie 19:00 na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Bilety w cenie 20 zł sprzedawane będą wyłącznie w dniu imprezy, bezpośrednio przed wejściem na salę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie ckvictoria.pl i w aplikacji [GAMA].

Publikacja: CK VICTORIA
(żms)/UM Gliwice(bb, fot. UM Gliwice/M. Buksa