Wirtualna Olimpiada Feriowa w centrum handlowym Forum. Na zwycięzców czekają nagrody

W centrum handlowym Forum w poniedziałek wystartowała Wirtualna Olimpiada Feriowa. Na jej uczestników czekają super nagrody, m.in. karty podarunkowe o wartości 500 i 300 zł, zabawki, tablet, Playstation 4 i laptop.

Wyniki będzie można poprawiać w nieskończoność, a grywalizacyjne emocje potrwają aż do 25 stycznia.

Podczas ferii codziennie od godziny 10:00 do 19:00 będzie można spróbować sił w którąś z gier w technologii VR oraz rodzinną grę „zręczniościówkę”. W Wirtualnej Olimpiadzie Feriowej będą zjazdy na nartach i sankach, skoki narciarskie, a także rzucanie śnieżkami, rodzinny bieg na nartach czy toczenie kuli śnieżnej.

REKLAMA

Przepustką do olimpijskich zmagań jest paragon za zakupy na kwotę zaledwie 30 zł, dokonanych w Forum w dniach trwania akcji.

Każdy „Olimpijczyk” otrzyma swoją kartę gracza, na której zapisywane będą jego zimowe wyczyny. Oprócz tego najlepsze wyniki emitowane będą na widocznym monitorze.

Na igrzyskach w Forum zawsze będzie okazja do poprawienia wyniku. Do każdego następnego podejścia upoważnią kolejne paragony. I tak aż do soboty, 25 stycznia, do godziny 18:00. Bo już godzinę później (19:00) wielki finał i ogłoszenie zwycięzców Olimpiady w centrum handlowym, z wręczeniem sześciu głównych nagród.

W sumie do zdobycia jest ponad 80 nagród, gdyż otrzyma ją w każdej dyscyplinie gracz z najlepszym wynikiem dnia.

Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie wiekowe oraz jedną rodzinną i przypisali do nich dyscypliny:
– Wiek do lat 10: zjazd na sankach w wirtualnej rzeczywistości;
– Wiek 11-16 lat: zjazd na nartach w wirtualnej rzeczywistości;
– Wiek powyżej 17 lat: skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości;
– Kategoria rodzinna (minimum 2 osoby, w tym 1 rodzic bądź opiekun): I etap – rzucanie śnieżkami, II etap – bieg rodzinny na nartach, III etap – toczenie kuli.

REKLAMA