Wpadnij na zakupy do Europy Centralnej i odbierz walentynkowy prezent. Co jest do zdobycia?

Gift box with red bow ribbon and paper heart on wooden table for Valentines day.

Z myślą o nadchodzącym święcie zakochanych Europa Centralna przygotowała coś specjalnego. W dniach 10 i 11 lutego (piątek i sobota) centrum organizuje akcję rozdawania walentynkowych podarunków.

 
Klienci galerii będą mieli okazję, by zdobyć zaproszenie na wyjątkową „kolację w ciemności” w restauracji „Dine in the dark” w Katowicach, a także bilety na koło widokowe oraz słodkie upominki.

Walentynki tuż, tuż

Kto nie ma pomysłu na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby, może skorzystać z pomocy Europy Centralnej. Z myślą o zakochanych galeria organizuje akcję specjalną, w której można otrzymać w prezencie bilety na romantyczną przejażdżkę Diabelskim Młynem, stojącym na parkingu centrum, słodkie upominki, a także zaproszenie dla dwóch osób na kolację do restauracji „Dine in the dark” w Katowicach. Nie będzie to jednak typowa kolacja, ale całkowicie wyjątkowe doświadczenie, ponieważ jedzenie posiłku odbędzie się w całkowitej ciemności.


Zgodnie z ideą „kolacji w ciemności” goście restauracji będą mogli spojrzeć na smak z innej perspektywy, skupić się na zmysłach smaku, węchu, dotyku i słuchu.

Akcja, w której do zdobycia są te wyjątkowe prezenty, odbędzie się 10 i 11 lutego, w godzinach 12:00-20:00. Słodkie, czekoladowe serca oraz bilety na koło widokowe można otrzymać robiąc w tych dniach zakupy za minimum 150 zł, dołączając do programu lojalnościowego „Centralnie Fana Karta” i zgłaszając się na stoisko promocyjne zlokalizowane obok lodziarni Grycan. Nagrodę specjalną, podwójne zaproszenie na kolację w ciemności, otrzymają 3 osoby, które w dniach 9-11 lutego zrobią w galerii zakupy na najwyższą kwotę, a następnie zgłoszą paragony na stoisko promocyjne.

Więcej szczegółów akcji można znaleźć TUTAJ.

Nadchodzący weekend w Europie Centralnej będzie doskonałą okazją do zdobycia nietypowego walentynkowego prezentu dla ukochanej osoby.

materiał partnera