WRAK-RACE Silesia na terenie Giełdy Samochodowej. Czy wszystkie pojazdy dotrwają do końca wyścigu?

Zamiast na złom – na zawody. WRAK-RACE Silesia zaprasza na kolejną odsłonę wyścigów samochodów, które lata świetności mają już za sobą.

Majówka z WRAK-RACE Silesia odbędzie się w niedzielę, 12 maja, na terenie giełdy samochodowej w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 112. Start zawodów przewidziany jest na 10:20.

Każdy z zawodników ma do pokonania 15 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbywają się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał. Zgodnie ze zwyczajem zawodów, przed finałem odbędzie się 15 minutowy bieg „ostatnie tchnienie”, dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do półfinałów.

Organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje dla kibiców, m.in. pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z OSP Bojków oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Wstęp: 10 zł/osoba.

(żms)/MSI

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Ja.
Ja.

Fajna impreza ale ten syf na terenie toru mógłby zostać uprzątnięty wkońcu bo widz czuje się, jakby po wysypisku chodził.

Diavel
Diavel

Za co tu płacić? Pod Ch Arena kiedyś było za darmo a teraz każą sobie płacić za oglądanie złomu? Szkoda na to złotówki nie mówiąc o 10

ja234
ja234

“Imprezy” tego typu powinny być zakazane.Promowanie złomu, wystarczy, że po ulicach glajwic jeździ pełno takich wraków.(17:09)

Imiu
Imiu

czekamy na niusa że giełda została sprzedana za bezcen lub ofiarowana w darze OBCYM kapitałom, no ale taki chytry plan potrwa jeszcze kilka lat, za żywota Francy się doczekamy.