Wyjazdowy mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze można obejrzeć… na Stadionie Miejskim. Wstęp wolny


W najbliższą niedzielę, 3 listopada, będzie możliwość obejrzenia meczu derbowego Górnik – Piast w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach zupełnie za darmo. Podczas imprezy odbędą się konkursy z nagrodami oraz wyeksponowany zostanie Puchar mistrzów Polski.

– Zapraszamy wszystkich kibiców na bezpłatne oglądanie meczu w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Wiemy jak ważne są Derby. Kibicujmy razem! – zachęca biuro prasowe Piasta Gliwice S.A.

Wspólne oglądanie meczu przy ul. Okrzei 20 rozpocznie się o godzinie 14:00 (sam mecz startuje od 15:00). Impreza będzie trwała do ostatniego gościa w klubowej restauracji. Na wejściu każdy posiadacz karnetu otrzyma kupon na darmowy napój, a podczas wspólnej zabawy przeprowadzone zostaną konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.


Na obecne na evencie dzieci będzie czekać kącik plastyczny oraz konsola do gry w Fifę. Prowadzona będzie także sprzedaż klubowych gadżetów.

– Ważne! Nie będą prowadzone zapisy na udział w tym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w imprezie decyduje kolejność przybycia. Przyjdź 3 listopada na Okrzei 20 i kibicuj razem z nami! Już teraz zapraszamy życząc pozytywnej energii i sportowych wrażeń – czytamy w komunikacie biura prasowego klubu z Okrzei.

(żms)/Biuro prasowe GKS Piast SA
fot. Piast Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Maniek

Zamiast dopingować drużynę na stadionie oni zapraszają przed telewizor. Nie miałem wątpliwości, że kibolstwo nie grzeszy rozumem, ale tu widać, że komuś w klubie bardzo odbiła szajba.

Ampuła

To efekt karzącej decyzji PZPN. Kibice Piasta Gliwice nie mogą w sposób zorganizowany być obecni z dopingiem na tym konkretnym meczu w Zabrzu. W związku z tym klub zaprasza chętnych na wspólne oglądanie transmisji telewizyjnej.
Ta informacja nie wymaga od ciebie, Maniek, reakcji, ani nawet zrozumienia.

Kibic

Słowo klucz: “zorganizowany”. Kibice oczywiście mogą dopingować Piasta na stadionie Górnika, a kibolska hołota rozsiądzie się z piwkiem i dopalaczem przed ekranem w strefie VIP i w sposób zorganizowany zdopinguje… siebie. Jak im dobrze pójdzie, to może nawet zdemolują strefę VIP.

Mazikeen

ty taki głupi jesteś od urodzenia czy ci to z wiekiem przyszło, sprawdź może to się da jeszcze leczyć. Siądź jako kibic Piasta w sektorze kibiców Górnika ciekawe jak będziesz wyglądał jak w Zabrzu i w Warszawce w strefie VIP czyli nie zwykli kibice a jacyś politycy czy biznesmeni zostali oblani piwem przez “vip-ów” miejscowych. Teraz też rzucili butelką po małpce w Badie

Kazik

Górnik boji się o swoje Kible ,dewastacji przes kiboli tz.ultrasedesami z Piasta.

Deed

Wystarczyło się godnie zachowywać, zamiast rzucać racami w kierunku sektora rodzinnego klubu z Zabrza, to by kibolstwo bana na wyjazdy od PZPN nie otrzymało. Faktem jest również, że tylko imbecyl umiejscawia sektor rodzinny tuż przy klatkach dla przyjezdnej dziczy ale Zabrze nie jest w tym temacie odosobnione.

Dxz

Widzę że jesteś w temacie