Wymiana baterii w iPhone 11

Ostatnie lata w Apple nie zaowocowały rewolucyjnymi zmianami smartfonów. iPhone 11 pod tym względem zdaje się wyznaczać koniec epoki skokowego postępu. To dobry powód, by czekać na model mający „to coś”.

 

Pierwsze symptomy zużycia baterii w iPhone 11

W tym modelu, mimo wielu lat od debiutu, tak naprawdę zauważalnie starzeją się jedynie zużyte baterie. To właśnie one mogą powodować objawy, przez które wiek urządzenia daje o sobie znać. Słaba bateria w iPhone 11 oznacza mniejszą dostępną moc, a co za tym idzie, znaczny spadek wydajności nawet podczas zwykłego użytkowania.

Resetowanie się czy zawieszanie aplikacji, spadek płynności w grach oraz zauważalne pogorszenie płynności interfejsu wcale nie muszą mieć swojego źródła w tym, że telefon przestaje „nadążać” za najnowocześniejszymi technologiami. W połączeniu z szybkim rozładowywaniem i koniecznością częstego korzystania z ładowarki, symptomy te stanowią klasyczną oznakę wyeksploatowanego akumulatora.

Najczęściej używane aplikacje także w dużej mierze przechodzą jedynie liftingi, które nie mają aż tak dużego wpływu na ich szybkość działania. Jakby nie patrzeć, w momencie premiery iPhone 11 był flagowcem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Wbudowana ilość pamięci RAM czy procesor nie są czynnikami, które mogłyby nawet teraz istotnie pogorszyć responsywność urządzenia. Pamiętać też trzeba, że bez problemu iPhone 11 obsługuje najnowszą wersję systemu iOS. To wszystko nie ma jednak znaczenia, jeśli słaba bateria nie jest zdolna stanąć na wysokości zadania.

Czy warto wymienić baterię w iPhone 11?

Gdy na rynku brak prawdziwie porywających alternatyw, a zaoszczędzone pieniądze lepiej spożytkować na inne cele, warto wymianę iPhone’a zamienić na wymianę baterii. W przypadku tego wciąż wspieranego aktualizacjami modelu naprawa polegająca jedynie na wymianie zużytego ogniwa na nowy, oryginalny akumulator rozwiązuje problemy związane z wydajnością i skutecznie przywraca responsywność iPhone 11 na szczytowy poziom.

Odzyskanie długiego czasu pracy bez ponownego ładowania to główny cel takiej usługi i najbardziej przykuwa uwagę, jednak poprawa płynności pracy bezapelacyjnie także zostanie przez Ciebie zauważona. Wydając niewiele poczujesz się tak, jakbyś miał do czynienia z zupełnie nowym telefonem.

Profesjonalny serwis iPhone

Sprawa może brzmieć wyjątkowo błaho – jak trudna może być w końcu wymiana baterii iPhone 11? Samodzielną naprawę w domu utrudnia jednak fakt, że aby dostać się do akumulatora, należy najpierw ostrożnie rozłożyć przedni panel i zdemontować wyświetlacz iPhone. Ten natomiast wyjątkowo łatwo uszkodzić bez doświadczenia i wyspecjalizowanego sprzętu. Naprawa, która będzie wymagać wymiany zarówno baterii, jak i ekranu, może się już okazać mało opłacalna.

Obarczanie się ryzykiem ponoszenia takich kosztów nie ma najmniejszego sensu, a przekazywanie urządzenia po gwarancji do autoryzowanego serwisu i wiążące się z tym zaporowe ceny można sobie podarować. W to miejsce wybierz nowoczesny i doświadczony pogwarancyjny serwis iPhone – naprawę na tak samo profesjonalnym poziomie uzyskasz za nieporównywalnie mniejszą cenę.

Jeśli dobrze wybierzesz punkt napraw i prezentowaną ofertę, możesz liczyć na półroczną gwarancję na nową baterię. Za jej oryginalność i bezpieczeństwo ręczy wówczas sam serwis, a Ty nie będziesz musiał martwić się o jakość kupionego przez siebie akumulatora.

Taki długotrwały i niezakłócony usterkami spokój nie ma ceny. Nie rób więc tego w domu. Z domu zamów jedynie serwis.

materiał partnera