Ze sklepu w Arenie zniknęła odzież warta ponad 500 zł. Podejrzani: kobieta i młody mężczyzna

W centrum handlowym Arena przy alei Jana Nowaka Jeziorańskiego doszło do kradzieży. Kamery sklepowe zarejestrowały kobietę i mężczyznę podejrzanych o przywłaszczenie artykułów odzieżowych o wartości ponad 500 złotych.

Jak ustalili śledczy, dwie nieznane dotąd osoby weszły do sklepu, zabrały z wieszaków ubrania, z którymi udały się do przebieralni, tam zdołały odpiąć specjalne zabezpieczenia – tzw. klipsy. Potem, podejrzani opuścili sklep odzieżowy, nie wzbudzając alarmu.

Osoby rozpoznające widoczna na zdjęciu kobietę i mężczyznę lub osoby, które domyślają się lub podejrzewają, kim są osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z I Komisariatem Policji w Gliwicach przy ul. Kościelnej 2, tel. 32 33 69 401, e-mail: alan.staszczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl. Informacje można przesyłać również za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas”.
Wszystkim informującym funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
knojap
knojap

jak już policja wrzuca takie foty “z oddali”, to przynajmniej by sobie zadali trud powiększenia, cudów nie będzie ale przynajmniej cokolwiek by było widać
https://ibb.co/VxLLQJ0

Imię
Imię

Mam obawy graniczące z pewnością, że niezbyt wiele można powiedzieć o ludziach fotografowanych z perspektywy polerowania gałki, ale może ktoś jednak rozpozna tych suwerenów.

Wincenty
Wincenty

Oni są z Nowego Jorku

krzysztof
krzysztof

że też gliwickiej policji nie wyposażyli w kryształową kulę, a może nasz wszechwiedzący z UM im podpowie

ja234
ja234

Suweren na występach.(10:38)

(_x_)
(_x_)

@ja234. Niemiecki. Nie ma kto zbierać szparagów to odbierają rekompensatę w ciuchach.

Imię
Imię

Mogliby się też zwrócić do Michała Archanioła (taka mitologiczna postać, patron policji) lub św. Judy Tadeusza (specjalista od spraw trudnych i beznadziejnych) za pośrednictwem swego lokalnego kapelana o wsparcie lub przynajmniej szturm modlitewny w intencji znalezienia sprawców.