Znani artyści będą w sobotę kwestować w Forum. Pomogą spełnić świąteczne marzenie Kacpra

Bilguun Ariunbaatar, Przemysław Cypryański, Maciej Florek i Rafał Mroczek w sobotę, 9 grudnia, będą zbierać środki na sportowy wózek dla Kacpra. To w ramach akcji charytatywnej CH Forum.

Znanych artystów będzie można spotkać na terenie centrum handlowego w godzinach między 14:00 a 18:00.

Wezmą oni między innymi udział w warsztatach. Wspólnie z dziećmi i klientami CH Forum udekorują pyszne pierniki: kolorową posypką i lukrem. Każdy będzie mógł też ozdobić bawełniane woreczki, które świetnie nadadzą się do spakowania prezentów.

Zaproszeni artyści poprowadzą również konkursy z nagrodami i wystąpią przed publicznością: Bilguun Ariunbaatar wykona mini-recital, a Maciej Florek zaprosi na krótki kurs tańca.

W sobotę w CH Forum będzie dużo okazji do pomocy Kacprowi w spełnieniu jego świątecznego marzenia. Temu aktywnemu sportowo młodemu mężczyźnie, specjalistyczny wózek jest potrzebny do rozwijania swojej pasji.

Kwestę na ten cel prowadzić będą uczniowie i nauczyciele gliwickich szkół: ZSS im. J. Korczaka oraz ZS Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych. Będzie też można licytować prace autorskie wykonane przez wymienionych artystów.

CH Forum, ulica Lipowa 1.

(żms)