“ŻULBANDA” została rozwiązana. Stowarzyszenie Piastoholicy reaguje na wydarzenia w Rydze

Po obscenicznym zachowaniu jednego z kibiców w restauracji McDonald’s po meczu Piasta Gliwice w Rydze stowarzyszenie Piastoholicy wydało oświadczenie, w którym odcina się od tego rodzaju incydentów. Podjęto też inne działania.

ŻULBANDA to nazwa grupy kibiców klubu z Okrzei. Jej członkowie mieli brać udział w chuligańskich wybrykach w stolicy Łotwy. Po upublicznieniu przez media nagrań z interwencji tamtejszej policji wobec tych osób, postanowiono o rozwiązaniu towarzystwa.

REKLAMA

“Stowarzyszenie kibiców odcina się od irracjonalnego zachowania jakiego dopuścił się jeden z kibiców Piasta. Zachowanie jednostki nie może zaważyć na opinii całego środowiska kibiców Piasta, którzy w Rydze pokazali klasę i dumnie reprezentowali nasz kraj i klub.
Osoba która dopuściła się tego czynu poniosła srogie konsekwencje, a grupa kibiców, którą reprezentował owy kibic, została rozwiązana przez osoby decyzyjne.
Namawiamy do wspierania Piasta w tych trudnych chwilach, a najbliższa ku temu okazja będzie na meczu w Łodzi, gdzie podejmować będziemy Łódzki K.S.”
– opublikowano 6 sierpnia na stronie Sklep Piastoholicy w serwisie społecznościowym.

W konsekwencji likwidacji ŻULBANDY, wszelkie symbole dla niej właściwe zaczęły być w środowisku niemile widziane.

– Od dnia dzisiejszego wszystkie gadżety związane z rozwiązaną dzisiaj grupą kibiców o nazwie ŻULBANDA są na Piaście nietolerowane. Będą wyciągane konsekwencje dla osób, które nie dostosują się do tej informacji – czytamy w zamieszczonym we wtorek wpisie na profilu Szobiszowice Piast Gliwice. Z dzielnicy tej na czwartkowy mecz do Rygi pojechało 17 “fanatyków” drużyny niebiesko-czerwonych.

(red)
fot. scr. youtube.com

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
LOL

Stowarzyszenie Piastoholicy konsekwentnie rżnie głupa. To nie jeden baran popisał się w Rydze, a przynajmniej trzech. Koledzy ekshibicjonisty nie reagowali na jego zachowanie, a dwóch pojęło próbę uwolnienia zatrzymanego. To są czyny akceptowane w tym środowisku? Jak w ogóle można się godzić na grupę, która nazywa siebie bandą żuli? To jest poziom kultury kibiców czy kiboli i bandytów? Czekam, aż kibolskie stowarzyszenie wyda kolejne oświadczenie, w którym będzie chyba tylko siebie przekonywać, że zachowanie naszych trzech przyjaciół nie może zaważyć na opinii całego środowiska kibiców Piasta. Bo owszem, na kibicach nie może ważyć, ale na was, kibolach, jak najbardziej zaważyło… Czytaj więcej »

Adam

Niewiele lepiej brzmi “piastoholik”…
Kibolstwo to obciach. Rozwiązać te bandy degeneratów.

Taki Gość

Masz rację, tylko Żul…kibol nie zrozumie ani jednego zdania, nawet nie wiem, czy zdoła to przeczytać. Ale na pewno puści wiązankę, albo ze dwie i dalej będzie dymił

Art

Napisałem podobny komentarz po tym “oświadczeniu” na profilu “sympatyków” Piasta na fb i od razu out…
Żenada i kibolstwo Ci “piastoholicy”…

Wacław

Odbicie zawijanego kolegi to bardzo akceptowane zachowanie

Beton

Żulbanda – to brzmi dumnie i profesjonalnie.

Adam

Niewiele lepiej brzmi “piastoholik”…
Kibolstwo to obciach. Rozwiązać te bandy degeneratów.

Ampuła

Nie zapomnę, jak ta banda stowarzyszonych degeneratów wzywała mnie, żebym bojkotował mecze Piasta, a kogoś zwyzywali i poszarpali pod bramą za próbę wejścia na stadion. Zorganizowane kibolstwo to zaraza. Szczególnie niebezpieczna dla tak słabego futbolu klubowego, jak w Polsce.

...

Dziś wyjątkowo na poważnie

As30

To może troszkę konekwencji w życiu? Idąc za przykładem Kk -zlikwidować piasta to kibolstwa nie będzie?

PisToNeokomuna

Kibolstwo to prawie taka sama zaraza jak czarna zaraza.

Gruntowy przymrozek

Czemu się odcięli od swoich? Przecież to Piastoholicy organizowali ten wyjazd i raczej nikt przypadkowy z ulicy nie zdecydował się na tą imprezę.

PisToNeokomuna

Biorą przykład ze swoich moralnych patronów, czyli z PiSu. Mechanizm jest ten sam. Jak trzeba było od Falenty dostać wiadome nagrania to byli z nim w ścisłej komitywie, a teraz, jak Falenta zagroził, ze wszystkich sypnie – to PiS, podobnie jak Piastoholicy, rżnie głupa i robi z Falenty psychola. Kibolstwu tu też włos z głowy nie spadnie. Pan Zi0br0 zadba, żeby prokuratura :”nie doszukała się znamion przestępstwa” i pozamiatane. W końcu nie można sobie pozwolić, żeby powstało cokolwiek jeszcze bardziej na prawo od PiSu. A w ogóle to wina Tuska. Przecież to za jego kadencji żule chodziły do szkoły, gdzie… Czytaj więcej »

Mad

Będą podejmować w Łodzi. Nie no padłam. Podejmuje się u siebie, a nie u gości. Poziom to wy macie. Level hard żeby nie było niedomówień. Jestem Gliwiczanką i aż się boję, że takie dno, które nie zna znaczenia słów jeździ po Europie i nas reprezentuje. Brawo Wy !!!!!!

PickNick

gliwiczanką, a nie Gliwiczanką

Mad

Jestem dumna mieszkanka Gliwic. Dlatego napisałam to z dużej litery.

PisToNeokomuna

A powinnaś “wielką literą” bo “z dużej litery” to rusycyzm.
Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z tym, co piszesz.

PickNick

Nazwy mieszkańców miast piszemy małą literą. Dumna, a niedouczona. Ot, co.

ja234

Najlepiej byłoby rozwiązać piasta i to stowarzyszenie.
Może niech stowarzyszenie zacznie tresować tych swoich kibiców żeby nie fikali.
Powinny też być wysokie kary dla kibolstwa.(1345)

Gebelss

Tresować to możesz psa ******

ja234

Kibiców też można a nawet trzeba TRESOWAĆ.Można też TRESOWAĆ kierowców.(1403)

KIBIC

Największym błędem jaki zrobiła ta banda idiotów pn: “Piastoholicy”, był ich powrót na trybuny przy ul.Okrzei. Tylko czekać jak zaczną się wulgaryzmy, chamstwo i rwanie ogrodzenia. A mogło być tak pięknie….

piastol

kolego ZMIENIŁO SIĘ STOWARZYSZENIE SA INNI LUDZIE ATMOSFERA TERAZ NA MECZACH SIĘ POPRAWIŁA!! NIE JEST ZŁA JEST WIĘCEJ NORMALNEGO NORMALNEGO DOPINGU NIŻ BLUZGÓW KTÓRE BYŁY! JEST WIĘCEJ DOPINGU POZYTYWNEGO DLA PIŁKARZY I ZABAWY NA 2 STRONY Z PIKNIKAMI! WIEC NIE GADAJ ŻE JEST TAK ŹLE!! a MY też jesteśmy kibicami jak na każdym stadionie JEST ZORGANIZOWANY DOPING TAK JEST I BĘDZIE I TU NA OKRZEI! :) pozdrawiam :)

Gruntowy przymrozek

Jeśli macie tyle dobrych chęci to czemu wychodzi Wam jak zwykle?

PisToNeokomuna

Są inni ludzie? Jakiś import był?
I nie drzyj ryja: nie jesteś na stadionie.

Bzik

A może mały konkurs okolicznościowy: “Na co “paczał” Sebuś, że wywołało to nieodpartą potrzebę dokonania publicznego samogwałtu?” Dla autora najlepszej odpowiedzi nagroda – zdecydowane odcięcie się stowarzyszenia piastoholików. Mój typ: na monitorze wyświetlali “Tajemnicę Brokeback Mountain”…

Pablo

A już myślałem, że to szlachta, a to żule.

Cliper

Niestety..po naukę do żaboli.oni nie są święci za to kibiców mają kilkanaście tysięcy na każdym meczu.a nasz mistrz Polski ledwie 3-4 tyś

Adam

o 3-4 tys za dużo…

dariusz

zaboli

aku

Do Cliper: Niestety, tego trzeba się dorobiċ, a to wymaga czasu i pracy. Kiedyś Piast miał wielu kibiców ale władze tak polityczne jak sportowe, nie potrafiły tego utrzymaċ. Dlatego teraz trzeba zaczynaċ znowu od podstaw.

Gebelss

Połowa tych kilkunastu tyśięcy to zdrajcy Gliwic więc daj spokój

były kibic piasta

wstyd mi że jestem z Gliwic,wstydzę się że kibicowałem drużynie patologii i mętów społecznych….

piastol

KOLEGO nie obrażaj WSZYSTKICH OD PATOLOGII bo to że jeden cymbał tak odwalił nie znaczy ze zaraz cała grupa ma być obrażana i traktowana i wsadzana do jednego worka! jak widzisz STOWARZYSZENIE KRYTYKUJE TO ZACHOWANIE! i go nie popiera!

Gruntowy przymrozek

Wybacz, ale jesteście jak ci biskupi kryjący pedofilów. Tylko udajecie, że coś robicie ale “swoich” bandytów nie dacie skrzywdzić, stosujecie fałszywie pojętą solidarność.

PisToNeokomuna

Dziwnym trafem reszta nawet nie próbowała go spacyfikować. Mało tego – wspomagała go całkiem wydajnie.

Tomasz Przygoda

To pewnie ten ze sklepiku co posprzedawal w sądzie swoich ziomkow za Pogoni ten organizator przegranej ustawki ze szwabami . Jak on mial ? Przygoda /Oko

Zobi

Jaka extraklasa tacy kibice na pierwszych nie można patrzeć bo to zbiorowa patologia z całej Europy taka liga ludzi specjalnej troski a drugich należało by już pałować przed wejściem na stadion to może by coś z tego było .

Jack from Posen

Haha co tam kurczaki? Odważni tylko z penem w ręce? Jak nie publiczna masturbacja to rwanie płotu i ucieczka. Co za banda nieuków. Nie dziwię się że 3/4 gliwic kibicuje Górnikowi. 3-4 tyś kibiców z czego 3000 to pikniki a pozostali to ochrona obiektu :D żenada. Wypad z Ekstraklasy

Bzik

Jacuś… A co to jest takiego ta wasza Extraklasa? Ta smętna kopanina za 30tyś na miesiąc od łebka? Większe emocje promieniują jak na osiedlowym boisku chłopaki rżną klasaka. Ale trzeba przyznać do jednego się to to nadaje… Puszczam wieczorem dzieciom mecz i z nudów zasypiają w 3 minuty

pińset pińset uber alles

To co teraz:
Menelbanda,
Śmiećekipa,
Śmierdzielsklad
Jakieś dodatkowe propozycje?

Asia

Ufff odetchnęłam z ulgą-wystarczy się odciąć od księży pedofili i KK znów wróci do łask. No to trzy,dwa, jeden-odcinamy się……..

Ostatni Sprawiedliwy

@Asia. Trzeba po prostu odciąć się od pedofilii w każdej sferze.
Czy przestałaś słuchać jazzu bo okazało się, że główny prowadzący jazz w Polsce był pedofilem.
Środowisko wiedziało i nic.

:)

Chłopie, ryjesz po dnie, głęboko pod mułem. Najpiękniej od pedofilii w koloratce odcinają się arcybiskupi, jak Jędraszewski, który dzielnie broni do dziś pedofila Paetza, ale zwalcza nieanonimowe i legalne środowiska LGBTQ. Tak już jest, że najgłośniej przeciw rzekomym zboczeniom krzyczą zboczeńcy, którzy ukrywają przed światem swoje preferencje. :)

PisToNeokomuna

No przecież to Paetzu go zrobił biskupem, to w dowód wdzięczności Jędraszewski go broni jak lwica miotu.

Asia

Zgadza się z Tobą. Mój wpis był krytyką niekonsekwencji, generalizowania i kary zbiorowej.
Polańskiego niewielu potępiło a i od kinematografii odwrócić się trudno. Ale KK to nie dotyczy-tez hierarchowie dłuższy czas nie potępili pedofili ale odwrócić się i narzekać na KK W TYM temacie przychodzi nam łatwo