Zwiedź Halę Gliwice – zapraszają urzędnicy. Zapisy rozpoczną się w przyszłym miesiącu

Miasto Gliwice oraz PWiK zapraszają na Dni Otwarte Hali Widowiskowo-Sportowej. Na okładce papierowego wydania wydawanego przez magistrat tygodnika ukazało się zaproszenie do zwiedzenia obiektu.

Informacja pojawiła się z dużym wyprzedzeniem, bo… na miesiąc przed uruchomieniem zapisów. Zwiedzania Hali potrwa dwa dni, w sobotę i poniedziałek, 23 i 25 września od godz. 10.00 do 17.00 w 35-osobowych grupach, które będą wpuszczane co 20 minut.

Żeby wziąć udział w Dniu Otwartym należy w dniach 4–20 września zarejestrować się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.hala.gliwice.eu lub wypełnić formularz papierowy dostępny w Biurze Obsługi Interesantów na parterze Urzędu Miejskiego w Gliwicach – informuje magistrat.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ja234
ja234

Że co? rejestrować się żeby obejrzeć halę bankrut? i tylko dwa dni… kolejny bezsens urzędasów.Pokaz amatorszczyzny.
Jak już, to powinni zrobić np. tydzień otwarty albo miesiąc otwarty i powinno to być dostępne dla każdego zainteresowanego bez jakiejkolwiek bezsensownej rejestracji.

K.Stępski
K.Stępski

Nie chcesz to nie idź. To nie jest obowiązkowe.

krzysztof
krzysztof

A czego można spodziewać się po tępotach Frankiewicza?

AndrzejD
AndrzejD

hahaha, zapisy na to żeby zwiedzić Halę Bankrut im. Zygmunta Frankiewicza.
Urzędasy chyba z wujem na łby się pozamieniali.
A propos – gdzie można znaleźć program imprez w tej hali ?

Rozum
Rozum

Kogo odwiedzamy ? Tych ,których lubimy.Ja tej hali nie lubiłem od samego początku.Nic z zamierzeń prezydenta F dotyczących tego obiektu się ciałem się nie stało.Począwszy od zakładanych pierwotnie kosztów poprzez dofinansowanie UE terminowe oddanie zwrot podatku WAT na braku ochotnika frajera (czyt. gospodarza) kończąc.Więc nie kocham tej hali,nie lubię,gardzę.Czy kogoś takiego mogę odwiedzić ? Przenigdy.

Ciekawy
Ciekawy

Czy gliwickie wodociągi przewidują szklankę perlistej zimnej wody mineralnej dla omdlałych z wrażenia zwiedzających ?

krzysztof
krzysztof

Tak. Tylko 5 zł za szklankę, w promocji.

sport fan
sport fan

Hala z zewnątrz wygląda imponująco, w środku te. Ale zamiast zwiedzania wolałbym propozycję plan imprez zaproponowany przez zarządcę hali. I tak np. w 2022 r. odbędą się MŚ w piłce ręcznej, ZAKSA w tym sezonie gra w Lidze Mistrzów (może zorganizować finał Final Four), w przyszłym roku będzie Liga Światowa w siatkówce, a może zorganizować koncert jakiejś światowej gwiazdy… Pomysłów jest wiele.
Mam nadzieję, że Wodociągi wezmą się solidnie do roboty. Bo inaczej sponsorem tytularnym będzie naprawdę sp. z oo “BANKRUT”. Oby nie.

heli1b
heli1b

To jest właśnie pierwsza impreza.
Zapewne w przyszłości będzie powtarzalna i połączona z różnego typu zbiórką datków pt.”ratujmy halę”, aby uzbierać na opłaty za prąd i ogrzewanie. Trzeba było powołać do zarządzania trójcę – PWIK/PEC/ZEG.

krzysztof
krzysztof

Franca Arena będzie stała jak kiedyś szkieletor przy Zwycięstwa.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Nie pójdziemy.Moja bliższa i dalsza rodzina bojkotuje ten obiekt.

Dnk
Dnk

Jaki z Ciebie gliwiczanin, mam nadzieję że Ciebie ani twojej rodziny my prawdziwi gliwiczanini tam nie zobaczymy

Oko
Oko

@ Dank- prawdziwy gliwiczaninie ! Na otwarciu sraczyka klasy lux przy ul Jana Pawła już byłeś ? Co nie byłeś.A może na nowym posiadającym już zezwolenia przystanku autobusowym przy ul Dworcowe.j Byłeś ? O ! Też nie byłeś ! Więc nie jesteś prawdziwym gliwiczaninem.No może takim loteryjno-selektywnym.

Raven
Raven

I bardzo dobrze tylko jak coś ciekawego zorganizują to nie płacz że ty też chcesz wejść.

alojz
alojz

CAŁA MOJA I POŁOWA GLIWIC BOJKOTUJE SEDES ARENA PRZY ROSWELTA

Jan
Jan

Tylko głupki pójdą.

Urszula Pianowska

Ale żeby aż zapisy to chyba przesada

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

Władza myśli że jak wydarzenie będzie reglamentowane to spotka się ze szturmem mieszkańców Gliwic. Nic bardziej mylnego. Na Placu Czerwonym do mauzoleum gawiedź przyciąga mumia syfilitycznego mordercy – rewolucjonisty. Czyja mumia będzie w Gliwicach?

Rozum
Rozum

Pańska

krzysztof
krzysztof

Przy wejściu będzie stała duża skrzynia z poprzecznym otworem. Na ofiarę.

Marcin Stencel

Nowy obiekt …… a już traktowany jak muzeum :D

Tymina Blonkowska

Niech się w du.. pocaluja

sport fan
sport fan

Ciekawa propozycja z tym całowaniem. Ale najpierw sobie umyj.

gość
gość

Ale właściwie po co ta rejestracja? Trzeba będzie podać imię, nazwisko, pesel, dowód i odciski palców?

Radosław Tomaszkiewicz

Hajsociągi

Grzegorz Kròl

nasze władze chyba Bóg opuścił

Kapelan
Kapelan

A to Bóg za brak rozumu odpowiada

Mirek Maluty

A co tu jest do zwiedzania? niegospodarność i wyrzucone pieniądze w błoto ?

Józef Dziuba

Pomnik niekompetencji Frankiewicza

disc jockey
disc jockey

Pitolenie o niekompetencji na temat hali stało się nudne. Zmień płytę.

Łukasz Pawlonka

Ile jest miejsc ze trzeba robić zapisy?

Tomasz Mihal

Tyle ilu jest urzędników państwowych w naszym mieście + znajomi i zwolennicy naszego Generalissimusa Don Franko :-) ;) :D …oni pozwiedzają,przekaże się im “Cukierkowe,lukrowane” prawdy ,wyjaśnienia i tylko oni będą zdawać relację tu w necie,a głownie na dwóch stronach o naszym mieści czyli “Gliwice” i “Dzisiaj w Gliwicach”,które są jednostronne i będzie wychwalanie pod niebiosa,by nie pisać o tym ile to kosztowało i czemu 2-3 razy więcej niż powinno oraz by nikt z Gliwiczan nie zadawał nie wygodnych pytań w trakcje zwiedzania :-)…a te zapisy to po to,by wyłapać tych co źle pisali o naszym Króliku i jego świcie i… Czytaj więcej »

Tymina Blonkowska

A nasze schronisko dla zwierząt wola o pomstę go nieba, cholerni urzędasy

Urko
Urko

Za dużo zachodu . Od stycznia będą rozdawać wejściówki pod UM w Gliwicach + 50 PLN na drobne wydatki

krzysztof
krzysztof

Jak za komuny, qźwa jadzia.

Były mieszkaniec Gliwic
Były mieszkaniec Gliwic

Ludzie opamiętajcie się z tymi często obłędnymi wpisami. Już nie mieszkam w Gliwicach, ale często bywam w nich, a niektóre moje dzieci wychowane w Gliwicach, ale mieszkające w innych miastach są zachwycone komunikacją i tym wszystkim co Gliwice teraz mają. Przypomina mi to co piszecie nagonką na DTŚ , a bez niej teraz prawie wszyscy nie wyobrażamy sobie Gliwic. Trochę obiektywizmu, rozsądku i odrobinę wyrozumiałości.

rozsądek
rozsądek

Prawda jest taka, że wszyscy hejterzy będą pierwsi przy kasach aby kupić bilety na koncert albo inne wydarzenie które się tam odbędzie.

Gabi621
Gabi621

Cieszcie się malkontenci, że nie będą pobierali opłat za to zwiedzanie !

Ampuła
Ampuła

Dobrowolne zwiedzanie jest OK, ale po jego zakończeniu warto zaraz uruchomić szeroko zakrojoną akcję przymusowego pobytu w Hali Podium.
Trzeba przeorać zbiorową wyobraźnię uczestników sylwków w remizach, balów karnawałowych w stołówkach przyzakładowych, hucznych zabaw w salkach katechetycznych i wieczornic z darciem pierza przy pieśniach okołoświniobijczych.
Należy wstrząsnąć widownią sportów strażackich na placach dożynkowych, biesiad romskigo disco w zabrskich domach kultury, mongolskich rewii wysiedzianych na sklejce w przaśnym skansenie Spodka, stęchłych monodramów w warunkach piwniczno-ruinicznych i pokazów kuglowania na szczudłach pomiędzy kebabiarnią a zasranym skwerkiem.

disc jockey
disc jockey

Nieważne na czym, ważne żeby zarabiać. Może być wystawa kangurów, pingwinów lub żaboli z pobliskiego miasta ościennego.

doc.Bocian
doc.Bocian

Jeszcze będziesz błagał żaboli, ich piłkarzy ręcznych aby z Vive Kielce czy Wisłą Płock zagrali na hali Bankrut

disc jockey
disc jockey

Nikogo nie będę błagał ? Sami przyjdą jak poczują u nas piniądz. W tym kurniku gdzie grają obecnie to pewnie tysiąc się nie zmieści. Linie boiska są namalowane na ścianach, a każda akcja grozi poważną kontuzją. Chętnie zobaczę ręczną w dobrym wydaniu, płacąc za bilet wstępu. Gdyby grali częściej i wygrywali – nawet kupię karnet.

Mżawka
Mżawka

Tę wyobraźnię trzeba przeorać i co?
Zasiać celebrycką pustość? Zamienić to, co wymieniłeś na ścianki, siłownię, fejsbócze lajkowanie, instagramowe selfie i snapczatowe pitolenie, bo to jest teraz cool?
Wstrząsnąć widownią i co, w zamian Justin Bieber, walki w klatce?
Sprowadzanie „wielkiego świata” do pipidówek rzadko odnosi sukces. Nie zrobisz Paryża ze śląskiego miasteczka. Nie przeniesiesz do Toskanii zwyczajów Nowego Jorku.

Dawid Trzop

Zaczyna się fala heytow.

Iwona Kosowska

Dokładnie z nudów wszystko będą hejtowač!