Anaboliki warte kilkaset tysięcy złotych ukryte były w jednym z mieszkań. Zatrzymano 36-latka

Kryminalni z I komisariatu w Gliwicach przejęli sporą ilość nielegalnych farmaceutyków. W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli kilka tysięcy opakowań ze środkami anabolicznymi.

Mężczyźnie, oprócz dotkliwej kary finansowej, grożą dwa lata więzienia.

Policjanci mieli podejrzenie, że zabronione środki mogą być przechowywane w jednym z mieszkań w Pyskowicach. I nie mylili się. Podczas przeszukania znaleźli kilka tysięcy różnego rodzaju opakowań, pojemników, ampułek, tabletek i płynów iniekcyjnych. Szacunkowa wartość rynkowa niedozwolonych specyfików może sięgać kilkuset tysięcy złotych – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Klientami osób nielegalnie handlujących „wspomagaczami” są zwykle amatorzy sportów siłowych, którzy chcą szybko zwiększyć masę mięśniową, nie mając przy tym refleksji nad konsekwencjami dla swojego zdrowia w przyszłości. Przypominamy jednak, że handel tego typu środkami poza obiegiem aptecznym jest zabroniony – dodaje Słomski.

Sprawą zajmują się policjanci pionu zwalczającego przestępczość gospodarczą gliwickiej komendy miejskiej. Z jaką ilością specyfików się spotkali prezentują załączone zdjęcia i nagranie.

(nmm)/KMP Gliwice
fot., wid. KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Freehorse

To koksy teraz płaczą.

Seal

Przeciez to wszystko było przeznaczone dla chorych na koronawirusa.

stefan

“Policjanci mieli podejrzenie” nazwijmy rzeczy po imieniu! Jakaś kapusta go sprzedała i tyle w temacie! Jakiś “gangster” miał parę lat do odsiadki, a żeby skrócić sobie odsiadkę w sanatorium, jako dobry obywatel doniósł uprzejmie strużą prawa….

SKW

nie rozumie znów zamazane twarze nie rozumie tzw wywiadowców którzy wstydzą się pracy w policji państwowej skoro nie lubicie swoje służby moze czas zmienić pracę na inną

Gliwiczanin

BRAWO POLICJA! Przykro mi ale niektórzy sportowcy, insta-szpanerzy będą musieli teraz na chlebie i wodzie ćwiczyć.

Jest faja

Nie rozumiem po co zabraniać. A niech te tępe karki na siłowniach nażrą się tego ile chcą. Część z nich poważnie się pochoruje, część umrze. Jak jednostki najgłupsze wyeliminują się same, to pula genetyczna społeczności się poprawi.

Freehorse

Problem w tym, że my płacimy za ich leczenie, składamy się na renty.

Jest faja

To leczyć odpłatnie tych u których zostanie wykryte to świństwo, jeszcze się na tych idiotach zarobi. Kolejna, po samoeliminacji przygłupów korzyść, jaką da swobodny dostęp do anaboli.

nie przynudzaj

W zasadzie to masz rację, z tym że należałoby odpłatność za leczenie wprowadzić jeszcze tym, którzy się alkoholizują, palą pety, niezdrowo odżywiają, prowadzą siedzący tryb życia, uzależnionym od kofeiny, lekomanom oraz intensywnie uprawiającym sporty będące przyczyną urazów i zwyrodnień stawów oraz oczywiście psującym sobie wzrok, ślęczącymi przed monitorami

Jest faja

Jak najbardziej. I w tym momencie dochodzimy wreszcie to takiego modelu opieki zdrowotnej, który powinien być. Czyli państwo się w to nie miesza, nie zabiera ludziom pieniędzy (marnotrawiąc potem część z nich), a każdy płaci za siebie. Oczywiście może się ubezpieczyć i płacić składki, a ubezpieczenie może być na takich warunkach, na jakich zdecydują się porozumieć ubezpieczany i ubezpieczający. Ach, rozmarzyłem się….

Ziom

USA – to jest kraj dla ciebie.

szerszaperspektywa

USA już to zrozumiało i wprowadziło powszechne ubezpieczenie

nie przynudzaj

Tak rozmarzyłeś się i możesz spokojnie marzyć dalej bo aby to nastąpiło to naród musi wyjść mentalnie z komunizmu a na to potrzeba dużo czasu, przynajmniej 3 pokolenia, więc możesz marzyć ile chcesz.

szerszaperspektywa

@ Jest faja Czyli nie daj boże urodzić się z chorobą nieuleczalną wykluczającą cię z zarobkowania. I nie daj boże jeszcze gdy umrą rodzice. Rozumiem, że wtedy sam osobiście doglądniesz zgonu takiej osoby i ją zakopiesz czy też zwłoki będą leżała publicznie na ulicy?

Jest faja

szerszaperspektywa – nie, skąd. Sprzedam na narządy.

Urko

“– Policjanci mieli podejrzenie,..” Znaczy się, konkurencja podkablowała .