Arena Gliwice informuje o odwołaniu koncertu Kultu. Co z biletami? Plakat na “otarcie łez”

Takiego obrotu spraw można się było spodziewać – wyznaczony na luty termin koncertu, w czasach pandemii nie mógł dojść do skutku. I rzeczywiście – występ Kultu w hali Arena Gliwice został odwołany.

 
Informacja ukazała się na stronie obiektu w środę, 10 lutego.

Z wielką przykrością informujemy, że ze względu na obowiązujące obostrzenia i kwestie bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją epidemiologiczną, planowany na 26 lutego koncert zespołu Kult w Arenie Gliwice nie odbędzie się – poinformowała Arena Gliwice.


Zwrot biletów

Klienci, którzy zakupili bilety przez Eventim otrzymają zwrot środków automatycznie w ciągu 14 dni. Bilety zakupione stacjonarnie należy zwrócić w kasie Areny Gliwice w godzinach jej otwarcia (każda druga sobota miesiąca w godzinach 12:00 – 15:00).

Arena Gliwice rozdaje plakaty

Wszyscy posiadacze biletu mogą otrzymać fluorescencyjny plakat promujący tegoroczną trasę Kultu. Można go odebrać osobiście w kasie Areny Gliwice – wystarczy podać numer zamówienia, który znajduje się na bilecie lub w mailu potwierdzającym zakup biletu przez Eventim.

Pandemia kontra masowe wydarzenia

Kiedy pandemia w naszym kraju jeszcze się nie zakończyła, wyznaczenie terminu koncertu na końcówkę lutego było dosyć karkołomnym posunięciem. Trudno sobie wyobrazić, jak miałyby zostać zachowane reżimy sanitarne podczas takiego wydarzenia.

Nie jest to z resztą pierwsza impreza, która ze względu na sytuację epidemiczną w kraju w najbliższym czasie się nie odbędzie. W styczniu informowaliśmy o przełożeniu terminu Dreamstate Europe na jesień br. (miała się odbyć w kwietniu 2021).

(żms)/Arena Gliwice
fot. 24gliwice.pl/ŁG
grafika: Arena Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Obserwujący

Najlepiej to niech odwołają wszystkie imprezy jakie mają się odbyć ( a tych jest kilka).Zamiast pajacować i łudzić siebie i innych,że coś się odbędzie.Żadna impreza masowa, przez co najmniej 5 lat się nie odbędzie.
A już całkiem idealnie byłoby gdyby zburzyli tą halę-porażkę-bankruta.

WD-40

Po co tracić środki i energię na burzenie? Odłączyć media (ciepło, prąd, wodę) i czekać. Jak z wieżą ciśnień.

Heniek

Dzięki inteligentom takim jak ty Polska jest tam gdzie jest i postrzegana jest odpowiednio . Dużo was jest niestety .

WD-40

Polska jest tam gdzie jest raczej dzięki głupiemu zarządzaniu.

Kamil

@WD-40
Dlatego mam nadzieję,że już nigdy nie będziecie rzadzić

CX-80

Jak już jesteśmy przy mediach to Szwecja rządzona przez koalicję socjalistów i zielonych w ostatnim czasie wyłączyła 4 reaktory w elektrowniach jądrowych a na dodatek jeszcze zaskoczyła ich tegoroczna sroga zima i w Szwecji występują niedobory energii elektrycznej i musi importować brudną energię między innymi z Polski, produkowaną w większości w elektrowniach węglowych i czekam co na to Greta Thunberg. Jakie będzie miała ciśnienie na szkło ekranu w tej sprawie.

tor

Fake news, niestety stale powtarzany

zmiana NA GORSZE

no to Kaziu jesteśmy z twoim,, bulem”

Beton

Jak powiedział klasyk: Kto dziś pamięta taki zespół jak KULT ?

Zbrojenie

A o Zenku nie trzeba pamiętać, Zenek jest przypominany cały czas bo to klasyka.

Urko

“Klasyka” to jest Modern Talking i Bad Boys Blue. Zenek to muzycznie żenada, obciach , wiocha i popelina przez duże P. I pewnie dlatego jest ulubieńcem jedynej słusznej partii i jej wyborców .

Zbrojenie

Tak właśnie Platforma obrażając tak jak ty wyborców jedynie słusznej partii, nigdy ich nie przeciągnie na swoją stronę aby wygrać wybory i będzie dalej się kisić w swoim Axel Springerowskim sosie a ponoć ci z Platformy są mądrzejsi. Klasyka wtopy.

Urko

Wybacz. Ale moim zdaniem “przeciąganie” wyborców jedynej słusznej partii na stronę opozycji ma tyle samo sensu, co kolekcjonowanie łupinek z ziemniaków .
Żeby było jasne. Nie głosowałem nigdy na PO. Ale jakoś sobie nie przypominam, żeby ktoś z ich przywódców wyzywał swoich współobywateli od gorszego sortu , mord zdradzieckich, bandytów i elementów animistycznych :-)

Zbrojenie

Obrażają się nawzajem a ty się do tego dołączyłeś, bo jesteś tak samo “mądry” ;-)

Morcinek

Nagraj coś lepszego malkontencie a potem oceniaj tacy jak ty to internetowi,życiowi nieudacznicy potrafiący tylko krytykować i nic więcej piszę to z uśmiechem na twarzy bo wiem żeś pan nieudacznik życiowy i tylko to panu panie nieudaczniku pozostało! pozdrawiam i życzę opamiętania się z tej nienawiści.

Marco

Wykręt z powodu niskiej sprzedaży biletów!

Morcinek

Ludzie podajcie sobie ręke zamiast się wykłucać kiedyś tego nie było pamiętajcie że politycy chcą z was zrobić marionetki swojej gry im zależy tylko na pieniądzach nie na waszych życiach!!! nie ważne czy po,sld,pis itd wszystkim chodzi o WASZE PIENIĄDZE!!! jak chcą niech sami wyjdą na ulicę i się biją cewaniaki!!!

Nie będę kogoś nienawidził bo jest gejem czy lezbiką czy prawicowcem czy lewicowcem to tak jak bym miał nienawidzić drugiej osoby bo lubi pomidorową z ryżem a ja jej nieznoszę wolę z makaronem! do puki nikt mnie nie napada,wyzywa i robi krzywdy nie mam powodu go nienawidzić!

Cliper

Imprezy masowe takie jak np.koncerty czy imprezy sportowe służą rozrywce ludziom o różnych gustach-na pewno nie dla obserwujący(ch) i siedzących.hala mimo bardzo złych czasów funkcjonuje o czym nie każdy wie bo i skąd skoro i tak tylko obserwuje tyle ze z niewłaściwej strony.

Lipa

Funkcjonuje w sensie – osoby tam zatrudnione pobierają wynagrodzenia.

Obserwujący

Ble ble ble.Hala “funkcjonuje” tak,że nic się nie dzieje,pracownicy kasują pensje i tyle “się dzieje”.
O rozrywce to możesz pomarzyć z powodu kowida na długie lata.Zacznij się przyzwyczajać zamiast mędrkować.

fan rock'n'rolla

Chciałoby się pójść na koncert a tu lipa, pandemia dobrze się trzyma, nie ustępuje a nawet robi nieoczekiwane postępy, w powiecie puławskim w miejscowości Wola Czołnowska w domu seniora “A w sercu maj” po zaszczepieniu 37 pensjonariuszy 9 z nich zmarło.

Lipa

Z czego 8 ze starości a jeden się zakrztusił

fan rock'n'rolla

Większość pensjonariuszy zachorowała na Covid 19.

Lipa

Po szczepionce, która nie wszczepia Covid-a?

fan rock'n'rolla

Po szczepionce, która nie działa na Covid-a?