Pandemia pokrzyżowała plany Areny Gliwice. Dreamstate Europe z nową datą

Na 10 kwietnia zaplanowana była w hali Arena Gliwice impreza “Dreamstate Europe”, w tym terminie jednak się nie odbędzie. Ze względu na pandemiczne obostrzenia, przeniesiono ją na koniec października.

 
Wydarzenie miało swój debiut w kwietniu 2019 roku, a jego druga edycja zaplanowana była pierwotnie na 18 kwietnia 2020 roku. Niestety, w tym okresie w naszym kraju trwał lockdown. W tej sytuacji organizatorzy liczyli, że uda im się zorganizować Dreamstate Europe we wrześniu, ostatecznie jednak termin wyznaczono na wiosnę kolejnego roku. I tej daty nie udało się utrzymać.

Sytuacja epidemiologiczna w Europie jest bardzo zła i rządowe rozporządzenia na dzisiaj w Polsce nie rokują, aby nasze spotkanie podczas Dreamstate Europe 10 kwietnia mogło się odbyć w zaplanowanym terminie, choć bardzo byśmy tego chcieli. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich – czytamy w komunikacie na stronie hali Arena Gliwice.


Po raz kolejny, mamy nadzieję, że już ostatni, musimy zmienić datę eventu. Byliśmy przekonani, że do tego czasu świat poradzi sobie z pandemią, ale niestety tak się nie stało, więc jak widzicie nie mamy innego wyjścia jak zaprosić Was wszystkich 30 października 2021 na halloweenową edycję Dreamstate Europe 2020/2021 w Arenie Gliwice, a dzień wcześniej, 29 października na oficjalne pre-party Dreamstate – czytamy dalej w materiałach Areny.

Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia zachowują swoją ważność w nowej dacie. Zatrzymując bilet nie tylko wspieracie wydarzenie, w tym ciężkim okresie, ale macie również gwarancję ceny

– informuje Arena.

Dodatkowy czas, zyskany wskutek przeniesienia terminu wydarzenia, ma zostać wykorzystany na dopracowanie szczegółów imprezy w nowej dacie. Wkrótce mają pojawić się szczegóły, które będą ogromną niespodzianką dla wszystkich fanów muzyki trance.

(żms)
fot. Łukasz Gawin/arch. 24gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Eeee tam

Ja bym powiedziała, że plany Areny pokrzyżowała decyzja o budowie Areny.

Ciemność widzę

Dokładnie. Gdyby pozostało to w sferze marzeń, wszyscy by mówili jaką to wspaniałą halę mogły mieć Gliwice. A tak jeden mądrala ją wybudował i rozwiał wszelkie wątpliwości.

Perez

W PUNKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Perez

hahahaha dobre.
Nie pandemia ale logika i rachunek ekonomiczny sprawia ze hala jest pusta :)

Adaś

Hala pasożyt do wysysania kolejnych opłat I podatków mieszkańców gliwic.

Giaur

Jak zawsze najwięcej mają do powiedzenia “kanapowy” którzy koncerty i wydarzenia sportowe oglądają w telewizji. A ceny biletow są takie same jak w innych halach w Polsce i porywnywalne w Europie

Leila

O których konkretnie koncertach mówisz, bo były chyba aż dwa. O tych zbiorowych drgawkach w rytm trącania płyty winylowej, czy o nocnym straszeniu zwierząt fajerwerkami?

Obserwujący

Wszystkie te “koncerty” przypominają pisk,miałk i chaos dźwiękowy.
Młodzież lubi takie elektroniczne badziewie zwane muzyką.

Giaur

Piszę o muzyce filmowej Hansa Zimmera choć na pewno nic ci to nazwisko nie mówi

Leila

Nie przypominam sobie żeby Hans Zimmer odwiedził kiedykolwiek Gliwice. Jego podróba grała w Katowicach, więc nie ściemniaj.

Leila

Przyznaj się, nawet się nie pokapowałeś, że to nie był Hans Zimmer co?

Urko

Bez żalu . Próbowałem z siebie wykrzesać choć odrobinę. Ale nie . Nie udało mi się

Tolik

Masz rację-musi być tak jak ty chcesz. Nie odpuszczaj, ani odrobiny. Dopiero jak przyjedzie Zenek Martyniuk empatia ci powróci.

Laszlo_egesz

Żeby tylko pan radny Gabriel nie doszukał się antychrześcijańskiego wydźwięku tej imprezy bo wogóle się nie odbędzie.

Wioleta

Poco te Arena w Gliwicach zmarnowanie pieniędzy p. Prezydencie Gliwic dla bogaczy nie dla biednych czeba było coś innego zainwestować puzniej pieniędzy nie mam na nic budzed pusty ludzie głodują idziesz do M. P. S.. Brak środkuw chory nasz kraj Polski

gliwicjus

Proponuję zainwestować w przymusową edukację takich osób jak Wioleta.

Urko

Odnoszę wrażenie, iż będzie to inwestycja z góry skazana na porażkę

Obserwujący

Hehehehe…za niedługo przeprowadzą ten cały drimstejt onlajn.
W październiku to może będzie kolejna,trzecia fala koronawirusa w związku z tym proponuję zorganizować drimstejt na dachu hali-porażki-bankruta z transmisją onlajn.Fani będą zachwyceni.

suport

Twój wpis jest prywatny, czy państwowy, bo zdaje się postulowałeś aby kogoś wywalić z forum za prywatne wpisy, mnie nie chcesz wywalić ?

lol

nagłaśniają odkładane plany, żeby łatwiej dostać wyrównanie z tarcz i t. p. refundacji, więc raz się zapłaciło z publicznego gminnego za to ile było warte ( w nadmuchanym kosztorysie ) dwa płacone za odsetki od kredytu zaciągniętego w EBORze trzy płacone za nierentowne utrzymanie cztery płacone z budżetu państwowego za nieodbyte ich plany; że nie odbyte chociaż niektórzy zaoszczędzą na psychoterapii ponieważ bycie fanem techno nie wpływa dobrze na ogólny rozwój emocjonalny