Atomówki znane z amerykańskich bajek, zawitają do Forum. To świetna okazja, by przyjść tam z dziećmi

Centrum handlowe Forum zaprasza na spotkanie z Atomówkami, postaciami z popularnego serialu animowanego dla dzieci. Tym razem bohaterki kreskówki staną na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości.

Na uczestników imprezy, która odbędzie się w sobotę, 15 września czekać będzie mnóstwo atrakcji. W programie: fabryka koszulek, które z pewnością zachwycą każdego młodego fana Atomówek, Mini kino – na dużym ekranie najmłodsi zobaczą, jak odważne Atomówki rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville oraz bronią miasto przed atakami potworów i kosmitów.

Znajdzie się tam również kącik plastyczny z kolorowankami XXL, w którym maluchy będą mogły pokolorować Bajkę, Bójkę, Brawurkę oraz Mojo Jojo.

Przewidziano także studio tatuażu i malowanie buziek prowadzone pod okiem animatorów i dające dzieciom dużo radości oraz laboratorium Profesora Atomusa – gdzie odwiedzający wcielą się w rolę chemików i na własne oczy zobaczą fascynujące pokazy chemiczne i fizyczne.

Na torze wyścigowym Townsville będzie można pokierować zdalnie sterowanymi samochodami, a na rzutni MOJO-JOJO sprawdzić swoją celność.

Na młodych uczestników wydarzenia czekać będzie ścianka foto wraz z maskotkami: Bajki, Bójki i Brawurki, na której każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu.

Najmłodsi lubiący kreatywne i rozwijające zajęcia zagrają w gry multimedialne i 3D manię lub stworzą własną figurkę w kształcie atomówki za pomocą długopisów 3D.

Atomówki to jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Trzy dziewczynki obdarzone super mocą walczą z przestępczością i ratują ludzi przed katastrofami i kataklizmami w fikcyjnym mieście Townsville w USA.

(żms)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Biedne te Dzieci!
Biedne te Dzieci!

Ryją berety tym dzieciom od najmłodszych lat!

ja234
ja234

Kreskówka jest w porządku.
Smartfony i tablety to dopiero ryją berety bachorom.
Wygodnickie i leniwe panienki dają jako zabawkę, żeby bachor nie przeszkadzał.
Efekty są, idzie gwiazda i paćka paluchem po ekranie, nawet się nie rozejrzy przechodząc przez przejście dla pieszych…

Autor wypowiedzi
Autor wypowiedzi

odbierać! pozbawiać! karać! nakładać grzywny!