AKTUALIZACJA. Kolejne utrudnienia na ul. Toszeckiej. Ograniczenie prędkości, zamknięty wjazd w jedną z ulic

Trwają roboty związane z budową drogi rowerowej do Czechowic wzdłuż ulicy Toszeckiej. W najbliższych dniach należy się spodziewać przejściowych utrudnień dla pieszych i kierowców w trzech (a nie jak wcześniej informowano dwóch) miejscach.

 
Nidogodności obejmą rejon skrzyżowania ulic: Toszeckiej i Oriona. Od 15 lutego jezdnia (prowadząca w kierunku centrum Gliwic) zostanie zawężona a ruch pieszych przeniesiony na drugą stronę ulicy. W miejscu prac obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Z kolejnymi utrudnieniami trzeba będzie się liczyć na ulicy Toszeckiej, w rejonie ulicy Rekreacyjnej gdzie jezdnia zostanie zawężona i wprowadzone będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. W miejscu planowanych robót przejście dla pieszych i przystanek autobusowy (dla pasażerów odjeżdżających w kierunku Gliwic) zostaną przeniesione o kilkadziesiąt metrów w stronę Pyskowic – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.


AKTUALIZACJA – zamknięty wjazd w ul. Andromedy

ZDM poinformował o kolejnym miejscu, w którym ze względu na prowadzoną inwestycję pojawią się utrudnienia. Od piątku, 16 lutego, przewidywane jest zamknięcie wjazdu z ulicy Toszeckiej do ulicy Andromedy i związany z tym objazd.

Na czas robót objazd poprowadzony zostanie w kierunku ulicy Oriona, a następnie ulicy Kopernika. W miejscu prac na ulicy Toszeckiej obowiązywało będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Uwaga piesi: Ruch przekierowany zostanie na drugą stronę ulicy i odbywał się będzie przez istniejące przejścia dla pieszych – przekazuje ZDM.

(żms)/ZDM Gliwice

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
14 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze