Budowa dwóch apartamentowców w centrum Gliwic już się rozpoczęła. Mieszkania i lokale usługowe

Na działkach przy ulicy Nowy Świat ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowo-usługowej. Powstaną tam dwa czterokondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Inwestorem jest firma DOM100.EU.

 
Niedawno media społecznościowe obiegły wizualizacje tych obiektów. Deweloper oferuje już możliwość zakupienia mieszkań w tej lokalizacji w przedsprzedaży.

W ramach inwestycji na terenie za dawną siedzibą firmy ubezpieczeniowej i ZUS (mieściły się w budynku przy ul. Jana Pawła II), powstaną dwa budynki, które uzupełnią lukę w istniejącej zabudowie. W minionych latach teren oczyszczono z roślinności, a stosunkowo niedawno rozpoczęły się prace budowlane. W ramach nowej inwestycji DOM100.EU dostępnych będzie 112 mieszkań i lokali o zróżnicowanym metrażu – od 22 do 88 m2. Miejsca postojowe zorganizowane zostaną w garażu podziemnym oraz przy obiekcie.


Wśród udogodnień dla przyszłych mieszkańców tej nieruchomości wymieniono m.in. cafe bistro, pralnię, rowerownię, zielone patio, a także stację ładowania samochodów elektrycznych.

Mieszkania będą wyposażone w balkony lub tarasy, a w części parterowej również w ogródki. Do dyspozycji lokatorów będą komórki lokatorskie a także boksy rowerowe.

Kompleks budynków mieszkalno-usługowych, przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Jana Pawła II, to inwestycja klasy premium, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Apartamenty powstają w samym sercu miasta, które tętni życiem i w którym nie brakuje zielonych zakątków sprzyjających wypoczynkowi. Gliwice są pełne perspektyw, prężnie się rozwijają i mają wiele do zaoferowania. To miejsce idealne do życia zarówno dla singli, jak i młodych par – czytamy na stronie inwestora.

Inwestycja realizowana jest na styku Sikornika i Śródmieścia. Niedaleko stąd do sklepów, punktów usługowych, zielonych skwerów a także przystanków komunikacji miejskiej. W odległości kilkuset metrów znajduje się Politechnika Śląska, a także najbliższa szkoła podstawowa. Dojście pieszo do gliwickiej starówki, czy chociażby targowiska zajmie kilka minut.

(żms)
wiz. DOM100.EU

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
52 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze