Forum zaprasza do Krainy Cudów. Muzyczne przedstawienie, strefa Playmobil, kolorowa wata cukrowa

W niedzielę, 30 czerwca, centrum handlowe Forum zamieni się w Krainę Cudów – pełną magii, kolorów i zabawy. Wszystko za sprawą imprezy promującej komedię animowaną o tym samym tytule. Na gości centrum czeka z tej okazji mnóstwo atrakcji.

Hitem dnia będzie muzyczne przedstawienie aktorskie „Kraina cudów”, napisane z myślą o imprezie. Dużo będzie działo się także w strefie Lunapark, gdzie dzieci czeka absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na imprezę – wielki wirtualny symulator rollercoastera.

Oprócz tego najmłodsi „wykąpią” się w wielkim suchym basenie, pełnym kolorowych piłeczek. Będą też mogli zrobić sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej. W szalonej strefie zabawek Playmobil, dzieci ułożą swój własny lunapark. Na wszystkich łasuchów czekać będzie kolorowa wata cukrowa.

Udział we wszystkich atrakcjach (w godzinach 11:00-18:00) jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną
z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.

Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

Film „Kraina cudów” jest aktualnie wyświetlany w kinach, w tym m.in. w Cinema City na terenie centrum handlowego Forum (ul. Lipowa 1).

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ja234
ja234

W niedzielę…”świetny” sposób na wychowanie,wyćwiczenie sobie klienta.
Tak by wiedział, że w niedzielę jedzie z rodzicami do marketu…a w przyszłym roku nie będzie żadnej niedzieli handlowej…suweren niech dalej głosuje na pisiorów.. to kawiarnie i restauracje też w niedziele zamkną…
(13:40)

''
''

Matka Boska pojawi się na szybie ?

Unia
Unia

Raczej nie ale Ty możesz się pokazać

''
''

No to rzeczywiście byłby cud, kiedy zachciałaoby mi się udać na tę szopkę.

Unia
Unia

Nie na takie szopki chadzałeś

''
''

Ale na takie nie.