Fragment DK 88 zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Kierowcy zostaną skierowani na objazdową trasę

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego zostanie wyłączona z ruchu na kilka dni. Chodzi o fragment trasy pomiędzy węzłem z ulicą Łabędzką a ul. Leona Wyczółkowskiego. Kierowcy pojadą objazdem.

 
Utrudnienia te, choć zaplanowane głównie na weekend, mogą istotnie wpłynąć na płynność jazdy po Gliwicach, szczególnie w niektórych dzielnicach.

Jeśli pogoda pozwoli

Zarząd Dróg Miejskich, który poinformował o tym wyłączeniu, uprzedza, że dojdzie do niego tylko przy sprzyjających pracom drogowym warunkach atmosferycznych. W razie zmiany planów drogowcy będą o tym informować w osobnych komunikatach.


Z początkiem grudnia planowane są roboty drogowe na alei Jana Nowaka Jeziorańskiego (DK88). Dla ich usprawnienia odcinek drogi między węzłem z ulicą Łabędzką a ul. Leona Wyczółkowskiego będzie musiał zostać całkowicie wyłączony z ruchu

– przekazuje ZDM.

Objazd na czas prac, których realizacja planowana jest od 1 grudnia w godzinach popołudniowo – wieczornych do 3 grudnia br., wyznaczony będzie ulicami: Starogliwicką, Leonardo da Vinci i Leona Wyczółkowskiego – informuje Zarząd.

Prace realizowane na DK 88 nie przyniosą żadnej rewolucji – zaplanowano tam remont nawierzchni jezdni w ramach bieżącego utrzymania dróg.

(żms)/ZDM Gliwice
fot. ZDM Gliwice

24 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze