Gliwicki sklep ma promocję dla pań lubiących „dawać w szyję”. „Starczy spokojnie na małpkę albo dwie”

Nie milkną echa po wypowiedzi prezesa Jarosława Kaczyńskiego w Ełku na temat młodych kobiet lubiących „dawać w szyję”. W humorystyczny sposób wykorzystał ją gliwicki sklep ogrodniczy Ziarenko, który zaprasza na specjalną promocję.

 
– Drogie Panie, jak już dzisiaj dałyście w szyję, to zapraszamy po cebulki kwiatowe, bo są za pół ceny, więc starczy spokojnie na małpkę albo dwie – czytamy na profilu Sklep Ogrodniczy i Kwiaciarnia „Ziarenko” w mediach społecznościowych.

Wpis opatrzono wymownym zdjęciem-memem zmaltretowanego życiem (a może i alkoholem) człowieka (i nie jest to kobieta), a także produktów objętych promocją. Ciekawie jest także w komentarzach.

Nagranie z wystąpienia prezesa PiS w Ełku jest dostępne na oficjalnym kanale PiS w serwisie Youtube.com. Nie zawiera jednak poruszającego opinię publiczną fragmentu, dotyczącego dzietności i alkoholizmu młodych kobiet. Retransmisję z relacji na żywo można obejrzeć w całości na portalu facebook.com (kluczowa wypowiedź zaczyna się o czasie 01:04:46).

Ziarenko już w nowej-starej lokalizacji

Adres sklepu jest nadal ten sam – ulica Dworcowa 60, standard jest jednak lepszy. Warto przypomnieć, że mieścił się wcześniej m.in. w nadgryzionym zębem czasu budynku w tej lokalizacji, który w ostatnich latach został wyburzony, zaś na jego miejscu wybudowany został biurowiec z prawdziwego zdarzenia.

Zdjęcia z rozbiórki dawnej siedziby „Ziarenka” prezentowaliśmy w materiale z sierpnia 2020.

W nowym lokalu sklep funkcjonuje już od kilku miesięcy. Wcześniej, na czas budowy nowego budynku, przeniesiono go do pomieszczeń w głębi podwórza.

(żms)
fot. 24GLIWICE.PL

54 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
View all comments
Cliper
12/11/2022 07:49

Prezes wypalił,przesadził i obraził kobiety,choć rzeczywiście nie wszystkie

Aga
12/11/2022 12:09

Czy to dobry pomysł aby te Idiotyzmy cytować? Nie zniżajmy się do poziomu tego czegoś

Zoja
12/11/2022 14:37
W odpowiedzi na  Aga

Co za cymbał minusuje trafne komentarze,jakiś opłacony trol zapewne?

Wujek dobra rada
12/11/2022 15:13
W odpowiedzi na  Zoja

Spójrz w lustro.

Zoja
12/11/2022 16:48
W odpowiedzi na  Wujek dobra rada

Zamilcz trolu

DD
12/11/2022 16:25
W odpowiedzi na  Zoja

To są płatni prowokatorzy.

Aria
13/11/2022 01:46
W odpowiedzi na  Zoja

A kto dał Tobie prawo do obrażania innych?

Jarosław
12/11/2022 15:16
W odpowiedzi na  Aga

Czyli ciebie

Anna
12/11/2022 11:33

Durne media rozdmuchały sprawę a fakt jest taki, że nawet WHO stwierdziło, iż w Polsce jest problem z pijaństwem kobiet. Ileż to razy rodzą się dzieci z syndromem alkoholowym. Pisał o tym Newsweek, Wyborcza, pokazywał rok temu TVN. Widzieliście film „Zabawa, zabawa”? No ale jak zwykle to kaczor jest ten zły.

Arak
12/11/2022 11:46
W odpowiedzi na  Anna

Oczywiście masz rację Polacy czy to kobiety czy mężczyzni piją coraz więcej .ale Kaczyński jest ostatnia osoba żeby się wypowiadać o kobietach dzieciach czy rodzinie

Anna
12/11/2022 15:06
W odpowiedzi na  Arak

Dlaczego nie skoro Biedroń może być w UE pełnomocnikiem do spraw kobiet, tym bardziej, że w młodości pobił swoją matkę! To Cię nie bulwersuje? Mamy demokrację, każdy może się wypowiedzieć.

Jarosław
12/11/2022 15:25
W odpowiedzi na  Anna

A Biedroń to w swoim związku może robi za kobietę

Zoja
12/11/2022 16:49
W odpowiedzi na  Jarosław

Ciekawe za kogo ty robisz?

Aga
12/11/2022 12:26
W odpowiedzi na  Anna

I pisze to kobieta?

Maria
12/11/2022 15:00
W odpowiedzi na  Aga

Wiesz co to dyskryminacja? Zachowujesz się jak hitlerowcy, jak Niemcy w czasie wojny!

Jarosław
12/11/2022 16:35
W odpowiedzi na  Aga

Przecież to wasza profesor Płatek wspięła się na wyżyny kretynizmu umysłowego i stwierdziła że:,, w związkach homoseksualnych rodzi się najwięcej dzieci „….to znaczy że Biedroń ze Śmiszkiem mogą sobie pyknąć małego biedrośmiszka :):):)

Dzichu
12/11/2022 13:21
W odpowiedzi na  Anna

On może nie jest zły ale na pewno głupawy, taki schizofrenii.

Ula
12/11/2022 15:52
W odpowiedzi na  Anna

Ile dzieci maltretowane przez pijane mamy

Ryszard
12/11/2022 17:04

Młode walą jak stare copy co za obraża przejdź się koło drugiej po Gliwicach to oczy ci wypali

Aga
12/11/2022 17:49
W odpowiedzi na  Ryszard

Rysiu co ty robisz koło drugiej w mieście?

Adam
13/11/2022 10:43

W tym kraju jeśli nie popierasz PiS to ludzie z góry uważają że jesteś za PO i odwrotnie. Jedni i drudzy to taka sama banda zlodzieji. Tylko jedno kradną w lewo, a drudzy w prawo. A wy barany się kłóćcie i jeszcze pobijcie o to który jest gorszy…

Niepełnosprawna
16/11/2022 22:39
W odpowiedzi na  Adam

Dokładnie.

POPiS
18/11/2022 02:14
W odpowiedzi na  Adam

Niestety, zbyt wiele ludzi łyka propagandę obu jak pelikany.

Ryszard
12/11/2022 17:02

Te wynalazek prowadzi rodzina od budki

Piotr
12/11/2022 07:47

A jak rzeczywiście piją to co; zdjęcie do Internetu trzeba dać? W Polsce co roku kilka tysięcy osób popełnia samobójstwo. Zamiast ludziom pomagać, wystawia się ich na pośmiewisko, dobija się takimi żartami.

hanek mały
12/11/2022 10:42
W odpowiedzi na  Piotr

PIS da Ci !

Fakty
12/11/2022 11:41
W odpowiedzi na  hanek mały

PO i Tusk Ci dadzą! 7 lat pracy dodatkowo, głodowe pensje, zabiorą PPK tak jak OFE, wyprzedadzą to, co nie zdążyli jak rządzili, podwyższą wszelkie podatki, okradną zmarłych, darują Gazpromowi, poratują strefę EUR, a jak będziesz protestować to spałują albo będą strzelać z broni gładkolufowej. Będziesz siedzieć jak trusia!

The Tiger@
12/11/2022 14:20
W odpowiedzi na  Fakty

Rozumiem, że to ironia…

Zbyszek
13/11/2022 20:49
W odpowiedzi na  Fakty

Po co te kłamstwa ?

AndrzejD
12/11/2022 10:53
W odpowiedzi na  Piotr

…jak to mówią – każdy jest kowalem swojego losu.

treya50
12/11/2022 12:51
W odpowiedzi na  Piotr

nie wiedziałam, że to alkoholicy popełniają samobójstwa, dzięki za oświecenie w tym temacie !

404
12/11/2022 07:36

To tam, gdzie rusztowanie pierdykło na zaparkowane samochody i cudem nikt nie zginął?

ktos
12/11/2022 08:46
W odpowiedzi na  404

Tak.

malinowy nos
12/11/2022 14:41

Prawdę Prezes powiedział. Jak zwykle POstkomuchy, sbeki i inny ściek robi sobie pośmiewisko. Do czasu, aż wyślemy was na front, rosyjskie trole.

Janek
12/11/2022 15:00
W odpowiedzi na  malinowy nos

Widac ze czerwony od dawania w szyję

Aga
12/11/2022 17:48
W odpowiedzi na  malinowy nos

Brałeś w szyję?

Pola
14/11/2022 19:06

Bo taka prawda. Dużo młodych kobiet pije.

treya50
12/11/2022 12:49

Fantastyczna reklama, zachęta, a przy okazji humor i złośliwostka dot. znanej wypowiedzi wuca

Zoja
12/11/2022 14:40
W odpowiedzi na  treya50

Tak miałkiej i durnej wypowiedzi nawet nie warto parodiować

Jarosław
12/11/2022 15:17
W odpowiedzi na  Zoja

Nie zauważyłaś jaka ty jesteś miałka ze swoimi komentarzami.

AndrzejD
12/11/2022 10:52

@Ziarenko, pięknie :) Wybiorę się do Was coś kupić :) Alleluja i ***** *** i prezesa

Fakty
12/11/2022 11:36
W odpowiedzi na  AndrzejD

Szambo wybiło!

Lechu
12/11/2022 12:46
W odpowiedzi na  Fakty

Wybija z głośników na każdym spotkaniu Kaczyńskiego.

Aga
12/11/2022 14:35
W odpowiedzi na  Lechu

Otóż to

Znawca
12/11/2022 15:07
W odpowiedzi na  Lechu

Tuska słuchaj. Będziesz boso za miskę ryżu tyłki podcierać Niemiaszkom.

Baca
12/11/2022 20:46
W odpowiedzi na  Znawca

Słuchaj dalej tvpis, tylko te długi po PIS sam spłacaj

Why Duck
13/11/2022 22:42
W odpowiedzi na  Znawca

Słabo znasz najnowszą historie. O zapierdzielaniu za miskę ryżu mówił u sowy twój guru morawiecki. Wtedy, wyobraź sobie, był doradcą Tuska. I oglądaj dalej tvpis. To o tobie mówił kurski „głupi lud wszystko kupi”. I kupujesz, boś głupi

Moja rada
14/11/2022 16:42
W odpowiedzi na  Why Duck

„Ludzie nie są tacy głupi, ludzie są jeszcze głupsi”. Tak mówił o Was Wasz idol Lis. Przypomnij sobie jakie były stawki za Tuska, płacą godzinowa i minimalna. Wszak to Tusk powiedzia po wygranych wyborach, że teraz to i benzyna może być po 7 zł. A wtedy nie było pandemii, wojny na Ukrainie i opłat ETS. Wpisz w Google afery PO. Buty Ci pospadają!!!

Taka prawda
12/11/2022 15:13
W odpowiedzi na  Fakty

POdobno jesteście młodzi, wykształceni itd. Ale to nieprawda, Wasz wódz kłamie gdy tylko otworzy usta. Połowa zwolenników totalnych ma wykształcenie podstawowe. Ty to POtwierdzasz.

Urko
12/11/2022 05:05

O. Marketingowo? Celny strzał. Szydercze i komercyjne wykorzystanie cytatów Mamlacza Szczerbatka nie spotka się z aplauzem miejscowych pisoidów. Jak nic, ruszą hurmem na stronę internetową sklepu . Na nic więcej, na szczęście, nie starczy im cojones.

Edi
12/11/2022 11:35
W odpowiedzi na  Urko

Spójrz w lustro. Masz wszystkie zęby? Jad Ci się wylewa.

Jarosław
12/11/2022 15:23
W odpowiedzi na  Urko

Najlepszy cytat z ryżego to:,, polskość to nienormalność”,,, jakbym miał taki guzik”i oczywiście to że ,, ja wam gwarantuję „….co ten pajac niemiecki może gwarantować oprócz tych swoich farmazonów dla swojej sekty

Urko
13/11/2022 11:53
W odpowiedzi na  Jarosław

Najlepszy cytat Mamlacza Szczerbatka ? Ostatnio ? „12-letnie dziewczynki ogłaszają się lesbijkami”
Mam nadzieję , że żaden sklep tego nie wykorzysta. Stary, oszalały ze strachu, zdemenciały dziadek.

Wielbiciel poglądów URKO
17/11/2022 09:40
W odpowiedzi na  Urko

URKO masz rację 12 latek jest w pełni odpowiedzialny za czyny i słowa dać mu prawo głosowania i odpowiedzialność przed prawem ,no i najważniejsze można współżyć seksualnie . CUDOWNIE :)