Herbaciarnia & escape room „Z Liścia” zakończyła działalność. Miasto szuka nowego najemcy lokalu

Herbaciarnia i escape room „Z Liścia”, która działała przy ulicy Dunikowskiego 4, w styczniu zakończyła działalność. Lokal w budynku wielopoziomowego parkingu jest już dostępny do wynajęcia.

– Z dniem dzisiejszym herbaciarnia Z Liścia kończy działalność po blisko 3 latach. Dziękujemy za wspólne chwile i zapraszamy na wyprzedaż herbat i nie tylko – czytamy w internetowym wpisie Herbaciarni. O końcu działalności poinformowano 13 stycznia. Pięć dni później ZBM II TBS, także w mediach społecznościowych przekazał, że lokal jest dostępny pod wynajem.

Trzeba przyznać, że metraż pomieszczeń jest spory – łącznie jest blisko 200 m2. Cena minimalna wynosi 25 zł/m2 plus VAT.

Lokal wyposażony jest w instalacje wod-kan, c.o., elektryczną, posiada zaplecze sanitarne wraz z urządzeniami.


– Na pisemne oferty czekamy do 15 lutego do godziny 14:00. Lokal można oglądać 10 lutego w godzinach 12:00 – 12:30, kontakt tel. 32 331 06 01 – czytamy w komunikacie Zarządu.

Więcej informacji (dane techniczne, wymagania ofertowe) można znaleźć w ogłoszeniu na stronie ZBM II TBS w zakładce Przetargi na lokale użytkowe. Ogłoszenie o lokalu przy ul. Dunikowskiego 4/III znajduje się tutaj: Ogłoszenie lokal Dunikowskiego 4

(żms)
fot. ZBM II TBS