Ibisz, Wiśniewski, Ross, Hanke, Cieślak, Pręgowski… „Chory na Sukces” w Gliwicach

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”).

Obaj chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie.
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl.

20 marca 2018r. o godz. 19.00

Centrum Edukacyjno – Kongresowe Politechniki Śląskiej
ul. Stanisława Konarskiego 18B, Gliwice

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w:
– Sprzedaż internetowa: www.estradakatowicka.kupbilecik.pl
– SixSilver; (dawniej „Czas”) tel. 730-602-665; sklep@sixsilver.pl, ul. Daszyńskiego 40, Gliwice
– Bilety zbiorowe: tel.: 32 241 34 34, mail: biuro@estradakatowicka.pl