Jarosław Kaczyński w Gliwicach. Prezes PiS spotkał się z działaczami i sympatykami partii rządzącej

Jarosław Kaczyński w kinie Amok spotkał się ze swoimi sympatykami. Wydarzenie zgromadziło pełną salę gości, wśród których nie brakowało lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości m.in. posłów, radnych, czy przedstawicieli samorządów.

Prezes PiS od pewnego czasu prowadzi spotkania na terenie kraju. Teraz przyjechał na Śląsk, gdzie po sobotnich wystąpieniach w Katowicach i Jastrzębiu Zdroju, w niedzielę, 20 listopada, zawitał do Gliwic.

Przemówienie lidera PiS rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem („podobnie jak wczoraj w Katowicach” – komentował ktoś z sali). Kaczyński poruszał w nim szereg zagadnień, dotyczących zarówno bezpieczeństwa energetycznego w kraju, polityki społecznej, reparacji od Niemiec (i Donalda Tuska, którego nazwisko w trakcie spotkania padało wielokrotnie), przewinął się temat oświaty, budowy fabryki samochodów elektrycznych, a także Śląska, jako przemysłowego centrum Polski.

Dużo uwagi poświęcono przyszłorocznym wyborom parlamentarnym i potrzebie kontroli nad ich przebiegiem. Po tym przyszedł czas na pytania od publiczności.

Sala kina Amok pełna była sympatyków partii rządzącej, przeważnie seniorów. Czy byli to mieszkańcy Gliwic? Część zapewne tak. Jedna z kobiet zgromadzonych na widowni, mówiła, że przybyła z Bojkowa. Kto inny, jeszcze przed rozpoczęciem wystąpienia, opowiadał, gdzie siedział na konwencji, która odbyła się w sobotę, i witał się ze znanymi sobie osobami. Dużo entuzjazmu wśród zebranych wzbudziło pojawienie się europosłanki z PiS, Jadwigi Wiśniewskiej.

Ulice wokół kina zostały zamknięte

Wydarzenie zabezpieczały siły policji, jakich w Gliwicach od dawna nie widziano. Przed kinem zgromadziła się grupa przeciwników partii rządzącej. Zostali oni otoczeni kordonem funkcjonariuszy.

Wjazd na ulicę Dolnych Wałów i Bednarską był czasowo niemożliwy, kierowcy przekierowywani byli na inne drogi dojazdu.


(żms)

 

Zobacz też:
Jarosław Kaczyński w studiu 24gliwice (archiwum 2011)

114 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
21/11/2022 02:10

Był nie możliwy bo my już nie mamy policji
Klakierzy sobie zamknęli ulice i zadowoleni z siebie
Ale to jest żenujące

Józek
21/11/2022 13:15
W odpowiedzi na  Obywatel

Policję mamy,ale znając totalną opozycje w naszym kraju która wysyła bojówki żeby siali ferment,bo sami nie mają argumentów.Więc zabezpieczono przed awanturami.
i

GOHA
21/11/2022 19:53
W odpowiedzi na  Józek

Żebyś taki zdrowy był jak jesteś zaslepiony

Józek
22/11/2022 16:21
W odpowiedzi na  GOHA

Podaj Argumentyn a nie powtarzaj za innymi nie bo nie

Jagoda
24/11/2022 18:57
W odpowiedzi na  Józek

Czym omamił Ciebie ten człowiek? Czym on Ci tak imponuje? Kasą? Co takiego jest w waszych głowach ?

AndrzejD
21/11/2022 22:11
W odpowiedzi na  Obywatel

My tu gadu gadu, a w międzyczasie właśnie PIS stracił przewodniczącego sejmiku i władzę w województwie śląskim :)
Dziękujemy ci Jarosławie za wczorajszą budującą wizytę :)
Kto traci władzę na Śląsku, traci w całej Polsce. I tego się trzymajmy. Do zobaczenia w nowej Polsce już niedługo :)

Ośmiogwiadkowy generał
20/11/2022 16:54

Jakim prawem dla szeregowego posła zablokowano ulicę?

Obserwując
20/11/2022 17:12
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

Komuniści powrócili pod postacią kaczyńskiego.

Tytus
20/11/2022 19:47
W odpowiedzi na  Obserwując

Bolszewicy

Józek
21/11/2022 13:20
W odpowiedzi na  Obserwując

Kto popiera lewactwo Kaczyński ?nie, a lewactwo=komuniści

specjalista d/s bezpieczeństwa
21/11/2022 14:55
W odpowiedzi na  Józek

A kto daje lewackie świadczenia socjalne jak: 500 plusy, osiemdziesiąte emerytury i inne jak nie lewak Kaczyński ? Prawica po prostu nie zabiera i nie gnębi podatkami, pisowski lewaku.

Józek
22/11/2022 16:23

Komu państwo ma służyć Obywatelom, a od czegoś trzeba zacząć ,a okradali ich od prywatyzacji czy nie ?

specjalista d/s bezpieczeństwa
22/11/2022 19:40
W odpowiedzi na  Józek

No to właśnie państwo służy obywatelom kiedy ich nie okrada podatkami, obywatele są dla państwa czy państwo jest dla obywateli ?

Aga
21/11/2022 21:15
W odpowiedzi na  Józek

Lecz się Jozefie

Józek
22/11/2022 16:27
W odpowiedzi na  Aga

Ja ze zdrowiem nie mam problemów za to niektórzy mają zaawansowaną amnezję,można nie lubić ani PiS ani Kaczyńskiego każdy ma wybór,ale trzeba stwierdzić jedno ten rząd po raz pierwszy, pomaga obywatelom i to konkretnie a nie tak jak ich poprzednicy.

krzok
24/11/2022 11:43
W odpowiedzi na  Józek

Nierozgarnięty nie ogarnia że doprowadzili kraj do ruiny w każdej dziedzinie!

Jagoda
24/11/2022 19:15
W odpowiedzi na  Józek

Ten rząd rozdaje kasę jak leci. W długach siedzimy po same uszy. Ludzie toną w kredytach. Bieda się panoszy. Spółki padają. KOLESIE kradną miliony jak nigdy dotąd…..itd. a Ty jesteś ślepy i głuchy!!! Zacznij myśleć!

niewielka uciążliwość
20/11/2022 19:03
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

Dla mini dyktatorka zablokowano krótką ulicę.

specjalista d/s bezpieczeństwa
20/11/2022 19:06
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

Żeby nikt nie powołany nie zobaczył jak odpinają go z fotelika dziecinnego.

Józek
21/11/2022 13:22

Po wypowiedzi od razu widać poziom intelektualny

specjalista d/s bezpieczeństwa
21/11/2022 14:52
W odpowiedzi na  Józek

To ty wysil swój zagnity intelekt i pomyśl co się stanie z PiSem, kiedy jedyny spajający go prezes tysiąclecia dożyje swoich dni i PiS rozleci się na dziesiątki wrogich do siebie frakcyjek, zgodnie ze stopniowaniem: wróg, większy wróg, największy wróg, kolega partyjny.

Józek
21/11/2022 16:51

To sprawa PiS-u nie moja

specjalista d/s bezpieczeństwa
22/11/2022 19:41
W odpowiedzi na  Józek

Bo ta sprawa przerasta twój intelekt.

Wojtuś
21/11/2022 16:51

Czyli trzeba Stalina

AndrzejD
20/11/2022 22:11
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

Gardzę tym karakanem.

Józek
21/11/2022 13:23
W odpowiedzi na  AndrzejD

Cóż jak się nie ma argumentów, to pozostają inwektywy i chamstwo

GOHA
21/11/2022 19:57
W odpowiedzi na  Józek

Może zaczniesz cytować? Proponuję zacząć od „spieprzają dziadu”

DD
21/11/2022 00:08
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

Zablokowano bezprawnie bo widać mafia ma się czego bać.

Józek
21/11/2022 13:26
W odpowiedzi na  DD

Mafia to była w poprzedniej koalicji PO i PSL tak kurczowo się trzymali machlojek że strzelali do górników.AMNEZJA ?

specjalista d/s bezpieczeństwa
21/11/2022 15:05
W odpowiedzi na  Józek

PO i PSL strzelali czy policja ?

Józek
21/11/2022 16:53

Kto rządził w tym czasie? Przecież to decyzja z ministerstwa a nie od zwykłych krawężników

specjalista d/s bezpieczeństwa
21/11/2022 18:55
W odpowiedzi na  Józek

Decyzję o użyciu broni w pododdziałach zwartych podejmuje dowódca oddziału nie minister, tak stanowi ustawa taka sama zarówno za PO jak i za PiS, głąbeczku.

Ostatnio edytowany 6 dni temu przez specjalista d/s bezpieczeństwa
Józek
22/11/2022 16:31

To się mylisz żaden dowódca nie podejmie takiej decyzji bez zgody przełożonych chyba że jest zagrożeniem życia a takiego nie było nawet dziennikarz filmujący zdarzenie stracił oko.Wszystko jest nagrane.

specjalista d/s bezpieczeństwa
22/11/2022 19:44
W odpowiedzi na  Józek

A tę zgodę przełożonych to dostaje na piśmie czy na gębę ? hahahaha A co ma do tego zgoda przełożonych, nie ma żadnego znaczenia bo nie jest wymagana przez ustawę, czy może będzie nagrywał jak dostaje zgodę ? Żaden przełożony nie wyda takiej zgody bo nic go do tego nie obliguje.
Co Tusk czy minister polecił macie „macie strzelać do górników” ? hahahaha Zapytali Tuska „Czy mamy strzelać” a Tusk „Tak, tak oczywiście, najlepiej seriami”. hahahaha

Ostatnio edytowany 4 dni temu przez specjalista d/s bezpieczeństwa
GOHA
21/11/2022 19:59
W odpowiedzi na  Józek

A ja pamiętam że reaktywowane ZOMO nazwane policja bije podczas pokojowych demonstracji kobiety … używa paralizatorów i gazu lzawiacego

Józek
22/11/2022 16:33
W odpowiedzi na  GOHA

Tutaj raczej jest odwrotnie to kobiety podczas tych czarnych marszów atakowały policjantów,co Amnezja w tak młodym wieku

Józek
21/11/2022 13:18
W odpowiedzi na  Ośmiogwiadkowy generał

To nie jest szeregowy poseł ale szef partii która rządzi i zrobiono to dla spokoju i bezpieczeństwa,bo KOD i totalna nie przebiera w środkach nie raz byliśmy świadkami.Ciekawe że nie było żadnych burd jak obecnie rządzący byli w opozycji ?

Mieszkaniec Brzezinki
21/11/2022 16:59
W odpowiedzi na  Józek

Nie było wtedy burd, bo wtedy rządzący nie podzielili tak społeczeństwa i nie szczuli jednych na drugich. Tyle w temacie.

Józek
22/11/2022 16:34
W odpowiedzi na  Mieszkaniec Brzezinki

Kto na kogo szczuł i kiedy konkrety ?

Jagoda
24/11/2022 19:37
W odpowiedzi na  Józek

Czytam co wypisujesz i szczerze mówiąc chyba mi Ciebie nawet nie żal. Nie chcę też obrażac ale „ocierasz” się o obłęd. Zastanów się nad tym co próbują powiedzieć Ci tutaj ludzie. Nie jesteś tutaj atakowany tylko podsuwa Ci się pomysł samodzielnego myślenia.

gliwicjus
20/11/2022 17:13

Ostatnia taka koncentracja sił i środków była chyba w stanie wojennym 3 maja 82 na placu Mickiewicza.

Józek
21/11/2022 13:28
W odpowiedzi na  gliwicjus

Chyba Ciebie na świecie wtedy nie było jak tak twierdzisz ?

Miruś
20/11/2022 18:34

Z powodu jakiegoś niedołężnego leśnego dziadka zablokowano ulice. Kim on jest, celebryta? wieszcz? Wszyscy biorący udział w tym cyrku powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za powstałe utrudnienia.

Gustaff
20/11/2022 19:19
W odpowiedzi na  Miruś

On nawet nie wiedział że jest w kinie. Myślał że jest na uczelni. Atrakcją typu „baba z wąsami” jest obwożona po całym kraju

Józek
21/11/2022 13:32
W odpowiedzi na  Gustaff

Współczuję Twemu intelektowi a właściwie jego brakowi .

Efka
20/11/2022 22:48
W odpowiedzi na  Miruś

A gdzie w niedzielę chcesz się włóczyć , człowieku rozumny nie obrażaj i nie poniżaj jak można tak traktować innych, dlaczego, za co
?????????

xxx
21/11/2022 11:46
W odpowiedzi na  Efka

oj dużo by tego wymieniać ……. spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym, zakamuflowana mniejszość niemiecka, kobiety dające w szyję ….. jeździ sobie taki ***** po kraju i skłuca naród

Aga
21/11/2022 14:28
W odpowiedzi na  xxx

Ciekawe za czyje pieniążki te wycieczki?

Józek
21/11/2022 13:31
W odpowiedzi na  Miruś

Chciałbyś mieć taki rozum jak ten leśny dziadek jak twierdzisz, jakbyś miał ten rozum to takich głupot byś nie pisał żeby się komuś przypodobać.A byłbyś kimś a tak miernota,SMUTNE.

GOHA
21/11/2022 20:15
W odpowiedzi na  Józek

Jaki „rozum”? Nie czytałeś we wspomnieniach Jarosława, że matka załatwiła mu przyjęcie na studia bo matury nie zdał? Całe życie obrzydluwiec sluzga się na cudzych plecach i tam gdzie nie da się kłamstwem lub szantażem tam idzie po „swoje” przekupstwem.

Józek
22/11/2022 16:37
W odpowiedzi na  GOHA

Chyba wiedza z G.W. lub TVN bo tam całą dobę mówią prawdę i tylko prawdę.Radze sprawdzać i weryfikować głupoty i ich nie powtarzać, bo wtedy stajemy się prostakami nie myślącymi

Nowy
20/11/2022 17:06

Pali sie pisowi za dupą to sie trzeba ślązakom podlizać

Gang PiSena
20/11/2022 17:47
W odpowiedzi na  Nowy

Zwłaszcza jak to powiedział Jarek, RAŚ to ukryta opcja niemiecka.

awaria dzięki technice
20/11/2022 21:29
W odpowiedzi na  Gang PiSena

No i przywieźli go niemieckim samochodem zamiast polską Izerą na chińskiej platformie.

DD
21/11/2022 00:16
W odpowiedzi na  awaria dzięki technice

Może dostał od szwabów za darmo, aby mogli nas dalej okradać i śmieciowe żarcie u nas sprzedawać.

The Tiger@
22/11/2022 09:26
W odpowiedzi na  DD

Przecież nie przyjechał Mercedesem ani Porsche. BMW i Audi są bawarskie.

awaria dzięki technice
22/11/2022 19:52
W odpowiedzi na  The Tiger@

Bawarczyk wyprodukował a szwab kupił od bawarczyka i podarował, jedno drugiemu nie przeszkadza.

Misza
20/11/2022 17:47
W odpowiedzi na  Nowy

Gdzie Ty w Gliwicach Ślązaków widziałeś?

Nowy
20/11/2022 19:20
W odpowiedzi na  Misza

Jest ich mało ale jeszcze są nie wsystkich nawrócili na polske i rezygnacje ze śląskości poszukaj a znajdziesz

xXx
20/11/2022 21:00
W odpowiedzi na  Nowy

I jest coraz więcej tych w 1 czy 2 pokoleniu Ślązaków. Tych tu urodzonych, których rodzice czy dziadkowie po 1945 znaleźli tu chleb, i którzy potrafili docenić to, co Śląskość (świadomie z dużej litery, przez szacunek do) za sobą niesie i ze Śląskiem zaczęli się identyfikować….

A Jarek to sobie może… Gnida i tyle.

Aśka
21/11/2022 10:00
W odpowiedzi na  xXx

Starzyk mi się w grobie obraco! I po to były m. in. te trzy powstania?! Wielu powinno się wstydzić …

Schlesier
20/11/2022 23:38
W odpowiedzi na  Misza

Ich bin da

DD
21/11/2022 00:18
W odpowiedzi na  Misza

Są, są we wszystkich wiochach wokół centrum Gliwic i wcale nie jest ich mało, a wycwanili się, że mocno byś się zdziwił.

Ostatnio edytowany 6 dni temu przez DD
Jasowidz
21/11/2022 09:13
W odpowiedzi na  DD

Na tych wioskach sa slonzoki,a kto mo tam byc kargule i pawlaki?
Ich nie przywiezli na slonsk,oni nie sa obcy a ojcowizna z pokolenia na pokolenie.

Marcin
21/11/2022 13:26
W odpowiedzi na  DD

Co znaczy „wycwanili się” ? Ślązacy są tu u siebie

Spowiednik
21/11/2022 07:34
W odpowiedzi na  Misza

Paru zostalo bo Korfanty im krowe obiecal,a reszta co zanim glosowala juz dawno uciekla i sie do niczego nie przyznaja!!!
A moj ojciec zna takich i to bardz duzo!

Tomek
21/11/2022 08:25
W odpowiedzi na  Misza

Na Śląsku jest jeszcze mniej Ślązaków niż w Warszawie warszawiaków.

PiSoinflacja
20/11/2022 17:52
W odpowiedzi na  Nowy

Czerwonemu Zagłębiu już się podlizał, chwaląc Gierka w Sosnowcu.

xXx
20/11/2022 21:01
W odpowiedzi na  PiSoinflacja

Czerwonemu Zagłębiu to akurat do PiS-u blisko. Tak sama bolszewicka mentalność.

Aga
21/11/2022 09:11
W odpowiedzi na  Nowy

Nie jest w stanie

Józek
21/11/2022 13:43
W odpowiedzi na  Nowy

Nie powiedziałbym że się pali, to wymyśliła opozycja,obecnie rządzący wszystkim pokazują alternatywy ewentualnej przegranej.Polacy muszą wiedzieć co ich czeka w takim wypadku,żeby nikt potem nie mówił ja nie wiedziałem.Cóż zawsze trzeba ponosić konsekwencje swego wyboru,a takimi na pewno będą po przegranej, utratę resztę naszej suwerenności na rzecz Unii jeżeli chcemy być niewolnikami jak w PRL-u to przy najbliższych wyborach dajmy czerwoną kartkę PiS-owi i będziemy przez następne lata,należeli do firmy-TAK ,TAK na wszystkie propozycje Unii TAK ,TAK tylko po co żeby po latach znowu walczyć o wolność.Włączmy myślenie ….

Misza
20/11/2022 17:48

Amok – wszystko jasne.

andzrzej
21/11/2022 07:28

On był w takim amoku że nie wiedział nawet że jest w Amoku :) Jak to jest że stary otępiały staruszek który nie wie gdzie się znajduje rządzi krajem. Przyjechał ze swoimi słuchaczami do Gliwic kto go tu zapraszał oto jest pytanie. Czy w Gliwicach też są zwolennicy tego staruszka .Myślałem że gliwice są trochę mądrzejszym miastem.

Aga
21/11/2022 09:15
W odpowiedzi na  andzrzej

Kto poszedł na tej spot????

Józek
21/11/2022 14:16
W odpowiedzi na  andzrzej

Wątpię żeby mieszkańcy Gliwic należeli do najmądrzejszych ? Przed laty była walka o Tramwaje w Gliwicach i co,mieszkańcy poparli byłego prezydenta Frankiewicza który twierdził że Autobus jest bardziej ekologiczny od Tramwaju, a wtedy jeszcze nie było elektrycznych autobusów.Dlaczego p.Frankiewicz likwidował bo miał w tym cel propagować autobusy bo On i jego krewni mieli udziały w spółce Komunikacyjne do której Tramwaje nie należały.Były referenda i co nic, nie było frekwencji i p.Frankiewicz i jego spółka wygrała-zwyciężyła tzw DEMOKRACJA.Wątpię żeby żeby przeciwnicy tego rządu musieli się obawiać,tutaj zawsze zwyciężała PO tak jak i w PRL-u poparcie w wyborach PZPR miała także zawsze… Czytaj więcej »

Bodzioch
21/11/2022 20:47
W odpowiedzi na  Józek

Człowieku nie masz pojęcia o Gliwicach. Tramwaje? Mało kto ich chciał. Nie ma infrastuktury pod tramwaje, jeździły ulicami i dochodziło do czestych wypadków. Były głośne i wprowadzale zament na drogach. Bez Nich jest dużo spokojniej.

Nie jestem zwolennikiem po. Wszystko jest lepsze od tego kołchozu, który proponuję pisuar.

Józek
22/11/2022 16:43
W odpowiedzi na  Bodzioch

Mam pojęcie i to duże,argument że wypadki się zdarzały to żaden argument idą takim tokiem myślenia to by trzeba zamknąć miasto dla pojazdów przecież to bezmyślne. Żeby wypadków unikać to trzeba się stosować do przepisów i myśleć prowadząc pojazd czy przechodząc przez jezdnię

DD
21/11/2022 00:30

Po co piszecie, że był, jeżeli nie uprzedziliście, że przybędzie wkurzać trzeźwo myślących?

Ostatnio edytowany 6 dni temu przez DD
Niepełnosprawna
21/11/2022 02:16
W odpowiedzi na  DD

Właśnie. Też bym poszła. Chętnie bym mu uświadomiła kilka rzeczy, zanim by mnie stamtąd nie wynieśli…

Tomasz
21/11/2022 10:07
W odpowiedzi na  Niepełnosprawna

ONI WPUSZCZALI TYLKO SWOICH PRZYDUPASÓW,BYŁEM niestety ale tylko na ulicy bo nie miałem zaproszenia

Aga
21/11/2022 14:30
W odpowiedzi na  Tomasz

Bo tam chyba jeździ z nim ta sama ekipa klakierów tylko sweterki zmieniają i uczesania

DD
21/11/2022 18:45
W odpowiedzi na  Tomasz

Znaczy już oficjalnie nie tylko nas okradają ale i dzielą. No pięknie, ale kto będzie głosy liczył po wyborach?

Darek
21/11/2022 01:01

Ten karakan wyzwał mnie Ślonzaka od ukrytej opcji niemieckiej, a teraz szuka kolegów? Niech ******

PolskaGliwickaMafia
20/11/2022 19:53

Psów w takiej ilosci zawsze jest jak Zabole przyjerdzaja ale tym razem jakis stary Komunista. Jarek czemu mówiesz że kobitki za dużo pija a nie poruszysz tematu „białego proszku do nosa” Polskej Mafi sie Boisz

hanek mały
21/11/2022 10:33

Dlaczego na spotkanie nie mieli wstępu inni ludzie, a jedynie „sympatycy i członkowie PIS” ?

Ampuła
21/11/2022 14:08
W odpowiedzi na  hanek mały

Jak to w dziejach gatunku: schyłkowa forma Homo pisensis już wie, że maczugi propagandy i stadne wrzaski uwielbienia dla starca alfa nie obronią przed Homo sapiens.
Stąd próby izolowania się w jaskiniach strzeżonych wszystkimi siłami.

treya50
21/11/2022 12:32

Kaczyński w Amoku! Już lepszego tytułu na FB nie mogli wymyślić. W amoku jak w pysk strzelił :)

Obserwując
20/11/2022 16:59

Stary dziadek,oderwany od rzeczywistości, przyjechał ględzić swoje „mądrości”.Oczywiście do swoich sympatyków.Tak samo zacofanych jak on.
Przegracie żałosne pisiory.
Wynocha stąd.

007
20/11/2022 17:11
W odpowiedzi na  Obserwując

Nie masz 1% wiedzy i mądrości p. Kaczyńskiego

Obserwując
20/11/2022 17:30
W odpowiedzi na  007

Mam 100% wiedzy i mądrości większej od kaczyńskiego.

No,ale jak wolisz zacofane ględzenie z lat 30 w wykonaniu kaczafiego…

Ernest
20/11/2022 18:41
W odpowiedzi na  Obserwując

Jakiej? Homogenizowanej?

Gang PiSena
20/11/2022 18:01
W odpowiedzi na  007

Jarek to mądry człowiek, tylko że głupio gada i głupio robi.

Prawo i SBrawiedliwość
20/11/2022 18:55
W odpowiedzi na  007

Tę wiedzę i mądrość mąci wzrastający procent demencji starczej.

Gustaff
20/11/2022 19:14
W odpowiedzi na  007

Chyba dziadka oderwanego od rzeczywistości

ZUS
20/11/2022 21:28
W odpowiedzi na  Gustaff

Zbliża się do wieku Fidela Castro.

Aga
21/11/2022 09:12
W odpowiedzi na  007

Hajahahhahah

uuchu
21/11/2022 09:15

ale wycie

Marcin
21/11/2022 13:20

Ciekawe kto udostępnił Amok PIS-owcom?

Prawo i SBrawiedliwość
20/11/2022 18:05

Dopiero teraz ? 7 lat zmarnowaliście.

Dajesz Dajesz Dajesz!
22/11/2022 14:45

Panie Józek, co tak twierdzisz, że w Polsce za pis jest super hiper i że jak pis przegra to poczujemy co to utrata suwerenności… No to panie Józek wytłumacz mi – prostemu 39-latkowi, co to o komunie wie niewiele: pracuję na umowę o pracę i mam własną działalność gospodarczą. Za wrzesień zapłaciłem do kasy pisu ubezpieczenie z umowy o pracę i dodatkowo 2 tyś złotych z działalności. Musiałem skorzystać z pomocy lakarza – efekt dwa posiedzenia po 4 h w przychodni pełnej ludzi … i zabieg wykonany prywatnie, żeby było szybciej..to jak się to ma do tego cudownego pisowskiego raju?… Czytaj więcej »

kudelek
20/11/2022 18:57

Wyłowić to ty sobie możesz serdelka z rondelka.

Hobo
20/11/2022 21:56

Kto go wpuścił do miasta, zasmrodził moje rodzinne miasto.

***** ***
21/11/2022 21:28

Z sympatykami?? To przemawiał do pustej sali??

krzok
21/11/2022 10:07

Błazen w Amoku! Właściwe przesłanie z Gliwic

Sasiad
20/11/2022 20:12

Wystarczy tego zbawiania Polski maly rycerzu! Spi….laj!

Greg
21/11/2022 11:56

Po co ten kartofel przyjechał do Gliwic skoro kilka lat temu powiedział, że na Śląsku jest zakamuflowana opcja niemiecka. Wywrotowiec najpierw obraża a później przyjeżdża po głosy i obiecuje złote góry a prawda jest taka, że nic nie wiem o życiu, nigdy nie pracował jak normalny człowiek i nic nie może dać bo gospodarka upada przez rozdawnictwo. Lepiej niech wraca do swego domu kota zapinać.

Ampuła
20/11/2022 20:09

W Polsce PiSocjalizmu katolickiego wszystko jest karykaturalne.
Nawet dyktatura.

Efka
20/11/2022 23:00

Wszyscy narzekający obudzicie się jak do władzy wróci donek , ja osobiście chciałabym, żeby tak się stało i wróciło wszystko z przed lat, wszystkie przywileje wek i zapiera….ć do 70 roku życia powodzenia….

Soop
21/11/2022 05:47
W odpowiedzi na  Efka

Zobacz sb statystyki ilu emerytów pracuje do 67lat teraz a ilu 8lat temu… ta obniżka wieku jest iluzoryczna stopa życiowe ameryta spada z roku na rok i żeby dostać troche więcej grosza (nie mówię o godziwej emeruturze) to sami pracują dłużej i przechodzą później. Zresztą ta prania jest mistrzem w pokazywaniu jak to zrobili Polakom dobrze a rzeczywistość ma się nijak…

Aga
21/11/2022 09:16
W odpowiedzi na  Efka

Spoko,można nie dożyć co się martwisz na zapas

xxx
21/11/2022 11:53
W odpowiedzi na  Efka

w jednym się zgodzę – skasować w końcu wszystkie przywileje – wcześniejsze emerytury dla ryli, mundurowych i innych służb, jakeieś 13, 14 15 dla ryli i innych, 100% emerytury dla sędziów i prokuratórów, immuniutety poselskie, długo by jeszcze wymieniać, a taki jeden z drugim zapir…jący na etacie lub własną małą działalność musi na nich płacić haracz

Fogiel
21/11/2022 04:28

Może gdyby popierający was zadymiarze nie organizowali za każdym razem wulgarnych awantur, to policja nie oceniałaby tak wysoko potencjalnego zagrożenia. Niezależnie od tego, kto jaką funkcję pełni. Platforma nienawiści w pigułce.

Normalny obywatel
21/11/2022 13:11
W odpowiedzi na  Fogiel

Może, gdyby nie opowiadał takich głupot to mógłby jeździć wszędzie bez obstawy???……

Aga
21/11/2022 14:32
W odpowiedzi na  Normalny obywatel

Boi się stąd ten kordon