Relacje uczestników wypadku są sprzeczne. Policja szuka świadków potrącenia dziecka


11-letnia dziewczynka została potrącona przez przez samochód marki BMW 320. Do zdarzenia doszło 7 października około godziny 17.45 na ulicy Bernardyńskiej w Gliwicach, na wysokości kościoła św. Bartłomieja.

– Świadków wypadku oraz osoby mające informacje na jego temat, prosimy o telefoniczny (32 33 69 283 ) lub osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Gliwice przy ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 220 – mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Relacje stron biorących udział w tym zdarzeniu stoją w sprzeczności. Potrzebne jest zeznanie osoby trzeciej.

Poniedziałek, 7 października, był wyjątkowo pechowy dla pieszych na gliwickich drogach. Rano policja donosiła o dwóch potrąceniach na przejściach – na ulicy Poniatowskiego oraz na ulicy Kozielskiej. 11-latka jest trzecią poszkodowaną pieszą w wyniku kolizji z samochodem tego dnia. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń – skończyło się na złamanej ręce.


(żms)/KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Laszlo_egesz

Mam pytanie do redakcji w kwestii wypadku, ale nie tego powyżej, a innego, do którego doszło w sobotę na os. Kopernika (poszkodowane dziecko zostało wówczas zabrane helikopterem LPR).

Mariusz

Policja pisała na swojej stronie.

patataj

Przeceniasz go.

Laszlo_egesz

to podlinkuj, proszę

Koral

No i jakie to pytanie jaśniepanie?

wowoj

Jakis czas temu wieczorem,przy dobrej widocznosci, ulica bez jednego auta przeszedlem nie na pasach….natychmiast na sygnale pojawili sie policjanci i musialem zaplacic mandat + zostalem pouczony jak powazne wykroczenie popelnilem.Na moja odpowiedz ze na pasach jest najwiecej potracen byli bardzo zli i zniesmaczeni, z powaznymi minami pojechali na dalsze polowanie

Zbigniew

Takich przypadków będzie więcej.Wiadomo,że przepisy mówią jasno,kiedy możemy przechodzić niekoniecznie po pasach,ale kto z policjantów mierzył będzie te 100m.Pieniądze z mandatów są przecież bardzo potrzebne,bo pińćset plus powoli się kończy.

WcPiker

Kierowca BMW i wszystko jasne! Dziwi Knie tylko,ze BMW nie rozpadlo sie na kawalki. Na pewno öd naszych sasiadow sprowadzone, a wlasciciel plakal jak oddawal….

ja234

To są efekty głosowania na pisiorów. Suweren nie ma już żadnych hamulców.To jest właśnie cena za jaką suweren dał się kupić na garść paciorków( czyli pińćet).(0958)

Tolik

Tak na szybko poszperałem na stronie PZPM
Wypadki na drogach ogółem:
rok 2013-35 847- kto wtedy rządził?
rok 2017-32 760 – kto wtedy rządził?
Wnioski-hmmmm jeśli potrafisz to wyciągnij sam i głosuj na………..a będziesz miał efekty

kobee

Eee… Ty tak na serio? A może jeszcze gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz?

CoGdzieKiedy

Wnioski są proste: PiS zamiata pod dywan wypadki spowodowane przez swoich. Pierwszy lepszy z brzegu przykład – dojarka Szydło: prokuraturze “zniszczyła się płyta”, całkiem przez przypadek…
Oto praworządność pisowska!