Kobieta leżała na chodniku przy ulicy Zwycięstwa z zakrwawioną głową. Mówiła, że ma cukrzycę

W czwartek patrolując ulicę Zwycięstwa, strażnicy miejscy zauważyli osobę leżącą na chodniku. Niezwłocznie ruszyli jej z pomocą – kobieta miała zakrwawioną głowę i drgawki.

Wyczuwalna była silna woń alkoholu.

REKLAMA

Funkcjonariusze udzielili kobiecie pierwszej pomocy przedmedycznej. Przy okazji poszkodowana poinformowała ich, że cierpi na cukrzycę, a alkoholu nie pije. Na miejsce wezwano więc Zespół Pogotowia Ratunkowego, który jednak nie potwierdził choroby.

W tym momencie zrobiła się agresywna, stanowiąc zagrożenie zarówno dla siebie, jak też osób przebywających w jej otoczeniu. Ostatecznie trafiła na Izbę Wytrzeźwień, gdzie po badaniu okazało się, iż ma ona 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

(żms)/SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Diabetyk

Takich cwaniaków powołujących się w “swojej niemocy” np. cukrzyce” powinno się karać podwójnie kosztami transportu ,badań lekarskich itp. Dlaczego ? Ano dla tego,że takie przypadki powodują wśród społeczeństwa znieczulicę. Kto przeżył głęboką hipoglikemię ten wie o czym piszę.

stoik

Na Placu Piastów vis-a-vis kiosku i żabki codziennie siedzą menele obu płci. Drą się i chleją. Ani strażników ani policji to nie interesuje.

Widziane z Gliwic.

Okazjonalnie SM robi kontrole, a później wszystko wraca do normy, czyli “no to polej”. Takie to miasto i jaka jest jego przyszłość ?

Proszę nie podpowiadać abym się przeniósł do Zabrza lub innego miasta.

Mam tu dom, rodzinę pracę.

kanalia52

Bo przywykli.

Osa

Proszę zawstudzic służby i podpowiedzieć jak to rozwiązać? Do gazu czy za Ural? Mamy demokrację przypominam. Zatrzymać można max na 48 godzin.

Alicja

Nie trzeba do gazu, czy na Ural. Wystarczy zagonic ich do OBOWIAZKOWEJ roboty. Pracy przy sprzataniu miasta jest dosc.

Filip

jedni siedzą i chleją na świeżym powietrzu, inni o 10:53 siedzą przy komputerze i piszą posty na forum Gliwice24, też by ich trzeba zagonić do obowiązkowej pracy :)

Yuris

Proszę o podanie podstawy prawnej? Populizm, populizm i ignorancja prawna piszących!. To co Państwo piszecie byłoby możliwe gdyby Sejm uchwalił nowe, tego typu przepisy. Ale… Unia Europejska szybko by uznala je za totalitarne!

kanalia52

Widziałem jak ta szmata ryja darła do SM. Jestem za utylizacją ścierwa.

rty

SM czy tej kobiety? ;DDDD

Alicja

Mimo takich incydentow podchodzmy do ludzi, ktorzy, byc moze, naprawde potrzebuja pomocy. Jesli okaza sie oszustami, karzmy ich bardzo wysokimi mandatami. Nie maja na mandat pieniedzy? Niech zapracuja na niego ciezka praca. Nasze piekne miasto az prosi sie o posprzatanie po takich menelach. Pracy tu jest dosc na codzien.

o.Andrzej

Żadne sprzątanie, żadna ,,ciężka praca”, jeden zastrzyk i … zaraz rozlegną się krzyki ,,dziwnych ludzi”że to też człowiek, może kiedyś to był człowiek ale teraz to jest zagrożenie dla otoczenia,a jeżeli ,,to” ma rodzinę, dzieci może małe…to jest zagrożenie!,a po -nie daj Boże -wszystkim jak się coś stanie…w tył zwrot,nikt nic nie widział ,nie słyszał.CES’ LA VIE

..

auteczko

mam inną propozycję – grzywna 30tys zł i zabrać auteczko

gość

“W tym momencie zrobiła się agresywna, a jej zachowanie zagrażało osobom przebywającym w jej otoczeniu oraz jej samej.” – to tak jak z Glajwickimi Komentatorami. Jak chcesz im coś wytłumaczyć zaraz wykazują te same objawy…..

gość

szkoda, że w Gliwicach najwięcej energii idzie na tłumaczenie “ciemnemu ludowi” w jakim raju żyją