Kto ma rację w tym sporze? Gliwicka konferencja PiS, komentarz Nowoczesnej

Echa kryzysu sejmowego docierają także do Gliwic. W sobotę kilkadziesiąt osób manifestowało pod biurem PiS, a w poniedziałek gliwickie biuro rządzącej partii zorganizowało specjalną konferencję prasową.

We wtorek polityczne emocje nadal będą gorące – Nowoczesna organizuje protest na Placu Krakowskim.

– Obecność prasy i środków masowego przekazu mi nie przeszkadza, natomiast rozumiem intencje osób, które chcą uregulować pracę dziennikarzy sejmowych – mówił Krystian Probierz, gliwicki senator PiS na konferencji prasowej.

Jak informuje “Gazeta Wyborcza”, poniedziałkowa konferencja w Gliwicach to efekt dyspozycji wydanych przez szefa klubu parlamentarnego PiS Ryszarda Terleckiego. – Róbcie konferencje w całej Polsce między 12 a 13. Temat: wydarzenia piątkowe – szantaż, prowokacja czy nowe standardy demokracji – miał napisać do polityków rządzącej partii.

Na gliwickiej konferencji (o godzinie 13:00), pojawił się gliwicki senator PiS, prof. Krystian Probierz.

– Nie ma mowy o braku demokracji czy możliwości swobodnej wypowiedzi. Reakcja opozycji była nadmierna

– podkreślał. – Rzeczywiście gdyby zmiany skonsultować z waszym (dziennikarskim) środowiskiem to efekt byłby lepszy. Każdy pomysł można poprawić – dodawał i zaznaczał, że pomysł ograniczenia pracy dziennikarzy mógł być dla opozycji tylko pretekstem do wywołanie obecnego zamieszania.

– Jeżeli my jako opozycja damy się w Sejmie spacyfikować i pozwolimy na to, żeby każdy kto zachowuje się w sposób niesubordynowany będzie wykluczany z sali posiedzeń Sejmu, to za chwilę będą to wyłącznie posiedzenia klubu PiS. A w tej sytuacji nie mamy do kogo się odwołać, bo Trybunał Konstytucyjny już na samym początku został sparaliżowany – ocenia w rozmowie z nami Marta Golbik z Nowoczesnej.

– PiS konsekwentnie zmierza do tego żeby mieć władzę absolutną

– dodaje posłanka.

Przypomnijmy, w związku z planami ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie, w piątek opozycja rozpoczęła blokadę mównicy sejmowej. Posiedzenie przeniesiono do innej sali, gdzie głosami PiS przyjęto budżet na 2017 rok. Według posłów opozycji nielegalnie. Wydarzenia w Sejmie spowodowały serię obywatelskich protestów w całym kraju. W Gliwicach manifestowano w sobotę wieczorem pod biurem PiS przy ul. Zwycięstwa. Kolejny protest organizowany przez Nowoczesną zaplanowany jest na wtorek na godz. 19:00 na Placu Krakowskim.
(msz)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Adam Jabłoński

Ten cały #ciamajdan będzie trwał godzinę maksymalnie dwie jak na rogatkach Warszawy będą korki.

Już widzę starych esbeków i ich potomstwo w rurkach oderwanych od koryta i pożytecznych idiotów, jak walczą z kibicami, narodwcami, górnikami i resztą Polski, której nie wsmak powrót tego co było czemu dali wyraz w wyborach.
Lepiej niech ta nowoczesna targowica i platfusy nie skaczą bo się doigrają.

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

Panie Jabłoński, wydrukowałem sobie pański post, w szczególności ostatni akapit i pokażę go na przedświątecznej spowiedzi jako odpowiedź na pytanie księdza dlaczego nie chodzę do kościoła z uzasadnieniem, że chcę uniknąć podania dłoni na znak pokoju takiemu osobnikowi jak pan, bo zapewne jest pan głęboko wierzącycm katolikiem.
Myślę, że nawet polski duchowny pojmie sens.
Wesołych Świąt.

Krycha
Krycha

Dołączam się, jeśli wolno.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Krycha: dołączasz się pod Latarnię Uliczną?

Krycha
Krycha

Na chamskie komentarze można odpowiedzieć tylko chamstwem…a do tego poniżyć się nie mam zamiaru.

To widać.
To widać.

Nieprawda p.Krysiu,że na chamstwo odpowiada się chamstwem.Odpowiada się merytorycznie albo pomija się taki wpis co ostatecznie pani robi.Ja np. nie “dołączam się pod latarnię uliczną”bo to jest nielogiczna wypowiedź.Ja rozumiem,że chciał swoją odpowiedzią dowalić adwersarzowi,ale dowalił sam sobie i to mnie ubawiło.Sens jego wypowiedzi jest taki.”Chodzę,ale nie chodzę bo on chodzi i jak tu podać dłoń”.I to jest jego uzasadnienie,że nie chodzi,ale chodzi.I na końcu pisze Wesołych Świąt.No to mu się udało.

Krycha
Krycha

Na chamstwo, które jest wynikiem prostactwa albo chęci sprowokowania do “pyskówki” nigdy nie odpowiadam. Na msze św. nie chodzę z kilku powodów, jednym jest niechęć do oglądania “anielskich buziek”, co diabła mają za skórą. Dlatego dołączyłam do Latarni Ulicznej. To nas różni, że do spowiedzi z kartką się nie wybieram.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

@Latarnia Uliczna i reszta?.. “Panie Jabłoński, wydrukowałem sobie pański post, w szczególności ostatni akapit i pokażę go na przedświątecznej spowiedzi jako odpowiedź na pytanie księdza dlaczego nie chodzę do kościoła z uzasadnieniem, że chcę uniknąć podania dłoni na znak pokoju takiemu osobnikowi jak pan, bo zapewne jest pan głęboko wierzącycm katolikiem. Myślę, że nawet polski duchowny pojmie sens. Wesołych Świąt.” A co ma piernik do wiatraka? Może napisz wprost, że szukasz pretekstu aby nie chodzić do kościoła. To raczej świadczy o Tobie, że jakiś post powoduje u Ciebie brak chęci podania ręki autorowi. Czyli widać, że nawet nie zdajesz sobie… Czytaj więcej »

cba
cba

Typowe myślenie zwolennika PiS-u – jeżeli ktoś jest przeciwny tej partii, to na pewno jest rowerzystą i wegetarianinem ;) (a Waszczykowski wydał wam rozkaz – walczyć z takimi!)

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Latarnia Uliczna: wydrukuj jeszcze sobie słowa o “dorżnięciu watahy”.
…… A zapomniałem że wyłączność na pałowanie, bicie, torturowanie, mordowanie polaków macie Wy. UBecy, SBcy i inni pochodzący ze SMIERSZa i NKWD.

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

@ Ostatni Spraweidliwy- nie wydrukuję, bo tzw. ‘dobra zmiana’ miała byc chrześćjańską i głęboko ludzką odpowiedzią na takie zachowania, a jak widac stała się pretekstem do starożydowskiego oko za oko. Fuj polscy katolicy.
Snest ulicznej latarni nie musi być kojarzony z zananymi ci zapewne córami koryntu. W inny sposób wykorzystywali je np. bracia Węgrzy w walce o wolność.

Adam
Adam

@Latarnia Uliczna (minusa nie dałem) za to z chęcią wejdę polemikę. Dobra zmiana by była z rządem Olszewskiego gdyby nie “nocna zmiana”. Wizja wprowadzenia lustracji spowodowała upadek tamtejszego rządu. Obecne działania “opozycji” to próba wywołania “nocnej zmiany 2”. Jeszcze dochodzą obrzydliwe próby wszczęcia rewolucji przez polskojęzycznego członka loży B’nai B’rith niejakiego pana Hartmana (wypowiedzi do wglądu na TT). Tuż przed Świętami.Naszymi Świętami, nie Ich.

To widać.
To widać.

Nie interesują mnie pańskie poglądy polityczne a i też światopoglądowe.Ale z pańskiej wypowiedzi wynika,że pan nie chodzi do kościoła/pana sprawa/ale do spowiedzi przedświątecznej pójdzie/też pana sprawa/.A ten”znak pokoju”to zapewne w kościele się robi.No to po co panu “uzasadnienie,że chce pan uniknąć podania dłoni tamtemu osobnikowi” jak pan nie chodzi do kościoła.Pańska wypowiedź delikatnie mówiąc bez sensu,ale sprawia,że po przeczytaniu robi się wesoło.Wesołych Świąt.

Ślonzok
Ślonzok

A niech sie gorole wadzom w warszafce…. nom nic do tego….

cba
cba

Są tu jacyś kibice i górnicy? Jesteście w stanie potwierdzić, że wszyscy popieracie PiS tak jak twierdzi Adam Jabłoński?

JadwigaS.
JadwigaS.

Kochany Panie Jabłoński, Czy na pewno ma Pan jakąkolwiek wiedzę na temat Targowicy czy bezmyślnie powtarza Pan populistyczne dyrdymały? Chodzi Pan po górach – to powinno łagodzić obyczaje:)

Kuba Nieckarz

głupie pytanie , na bank esbecy i ich koledzy z nowoczesnej !

Norbert Pasternak

I prokurator generalny PRL marszałek z ramienia PiS

Urolog
Urolog

Było na konferencję dać Pyzika ! Pokazałbym mu znak pokoju.Środkowym

tomek
tomek

kolejny ten który “gdyby to ja bym…? ” tchórzu idz sam do posła i mu to pokaz.

Jacek Opach

Na pewno nie ten co “broni demokracji” i maszeruje z SB-kami i komuchami, jak Mazguła, Dukaczewski i inni. Tu nie chodzi o żadne media i demokrację, ale o powrót do władzy, czas by ludzie to zrozumieli. Władza została wybrana w demokratycznych wyborach, jak się komuś kaczor nie podoba, to za 3l za pomocą kartki wyborczej może dać temu wyraz, ale nie nawoływać do siłowego przejęcia władzy, nie za pomocą okupacji sejmu, nie za pomocą słów jakie wypowiada się na wiecach KOD (poseł Niesiołowski krzyczał, że trzeba posłów PIS wyrzucać przez okna !), to skandal, tak nie wolno! Społeczeństwo to nie… Czytaj więcej »

Dimitris Dobkowski

To posłuchaj co na wiecach mówią politycy z PiS

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Dimitris Dobkowski : Proszę podać przykłady (wraz z odnośnikami) inaczej jesteś trollem.

Łukasz Słabik

Za to na pewno Ci co bronią demokracji razem z zasłużonym w czasach stanu wojennego prokuratorem Piotrowiczem :V
Niech PiS rządzi, ale niech nie łamie zasad i sobie przypomni że są jeszcze inni obywatele.

ja
ja

jakie złamał zasady? za dużo TVNu. proponuje przerzucić się na media niezalezne

cba
cba

Wszędzie tylko TVN, GW, SB, UB, ZOMO, szpiedzy na usługach obcych mocarstw i kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Pisowska retoryka już staje się nudna do bólu. Nie mówiąc już o tym, że przepełniona paranoją i manią prześladowczą.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@cba. TVN – Ostatni przykład z “leżącym” na ulicy – za to należy się “Złoty Goebbels” GW – przez cały czas 25 lat widać było podejście do uprawiania polityki. jedynej słusznej. Oczywiście Michnik (brat stalinowskiego sądowego mordercy Stefana Szechtera) w doskonałych relacjach z Urbanem, Jaruzelskim, Kiszczakiem …. SB, UB – ilość TW w polityce poraża, począwszy od : “Bolka” – Wałęsa, “Karola” – Buzek – można wymieniać setki …. ZOMO – jeszcze napisz że to były oddziały MO do wyjazdów weekendowych na wycieczki krajoznawcze (ekskursje) szpiedzy na usługach obcych mocarstw – większość wojskowych była szkolona w ZSRR, przez GRU. Usłużni… Czytaj więcej »

cba
cba

Problem w tym, że PiS i jego zwolennicy widzą te obce siły, SB, ZOMO itd. w każdym, kto nie popiera ich rządów. A to już ewidentnie paranoja i mania prześladowcza.

P.S. Też jestem przeciwny rządom PiS. Więc w oczach wyborców PiS-u zaraz stanę się “potomkiem SB-ków”.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Łukasz Słabik : to może przypomnisz kim był w PRL-u Rzepliński ?

Diego Fajferek

Moj znajomy z Mandzurii przylecial do mnie z rodzina na swieta i zapytal co sie dzieje. Powiedzialem mu, ze partia rzadzaca probowala uporzadkowac przepisy dotyczace pracy mediow w parlamencie co wywolalo zadyme. Bardzo sie zdziwil i pytal czy nie zartuje. Pouczyl mnie przypominajac mi, ze takie przepisy sa norma we wszystkich instytucjach publicznych nawet wychodzac na przeciw zagrozeniom terrorystycznym oraz sprawnemu funkcjonowaniu. Mowil, ze media maja ograniczona swobode dzialania w wielu parlamentach Europy zachodniej a w Anglii spotkal sie w urzedzie pracy z sytuacja, w ktorej oczekujacy petent jest zaprowadzany do urzednika przez ochroniarza.

cba
cba

Powinieneś swoje rewelacje oznajmić w UM – “petent jest zaprowadzany do urzednika przez ochroniarza”. Powinniśmy takie porządki zaprowadzić w Polsce. Bo czyjś znajomy z Mandżurii spotkał się w Anglii z taką sytuacją… Urzędnicy w Polsce by się ucieszyli, gdyby mogli się odgrodzić od obywateli murem ochroniarzy.

P.S. Mandżuria to historyczna kraina w Chinach, więc nie wiem jak ktokolwiek z tamtych rejonów może znać szczegółowo warunki w Europie Zachodniej. Pomijając już to, że rzadko się używa współcześnie tej nazwy w odniesieniu do istniejącego regionu.

Ampuła
Ampuła

Do mnie przybył kuzyn z Dahomeju. Gościnnie wyciągnąłem flakon czystej i salceson, ale on stwierdził, że prosi wpierw o naświetlenie tła, sprecyzowanie istoty sporu oraz prezentację jak najszerszego spektrum możliwych konsekwencji aktualnego kryzysu parlamentarnego w Polsce. Pouczyłem go, że jak się nie zamknie, to wypiję sam, a potem mogę być zdolny wysłać go w noc głęboką po drugi flakon do nocnego, pod którym non stop trwają próby rekonstruktorów przegranych kampanii, bitew, powstań i zrywów. Czyli wróci bez flakonu, za to z gębą pogiętą grymasem boleści.

Icek Goldwein
Icek Goldwein

Chyba Dukaczewskiego i innych tam nie ma.Gdyby był,on i koledzy,gdyby chcielii cały ten PiS rozwalili by od wewnątrz w try miga.Ale po co.Żyją bardzo dobrze dzięki położonemu przez PiS parasolowi ochronnemu na SKOKi

Jarosław Stawicki

Wygrali to żądzą

Rozalia
Rozalia

Właśnie “żądzą”, bo mają żądzę rządzenia, a może to komentatorowi chodzi o żądzenie żądłem.

Ciekawy
Ciekawy

Terlecki kazał ? Terlecki to kłamca !………………………… Zapytaj pan profesorze dlaczego w dzisiejszej przemowie do narodu KŁAMAŁ twierdząc ,że gdyby nie uchwalono budżetu niemożliwe były by wypłaty 1 stycznia 2017 dla budżetówki oraz dla programu 500+ TO BEZCZELNE KŁAMSTWO.Rząd spokojnie może pracować do końca marca w oparciu O PROJEKT BUDŻETU tak twierdzi konstytucjonalista prof. Chmaj

Icek Goldwein
Icek Goldwein

To prawda .Projekt budżetu czyli prowizorium budżetowe.

Ciekawy
Ciekawy

Acha jeszcze jedno.Z tym “barokowym blond aniołkiem”z Nowoczesnej też mi nie po drodze.

Damian Dzieżyc

Jakby społeczeństwo miało bat na polityków w postaci referendum to politycy myśleliby o interesie obywatelskim a nie o żłobie jak teraz. Ludzie chcą niskich podatków, pracy, rozwoju polskiego przemysłu, lepszej służby zdrowia a nie tego cyrku.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Damian Dzieżyc: Tego oczekuje polskie społeczeństwo od polskiego rządu (biało czerwonego). Czerwony czy niebieski polityk nic dobrego jeszcze dla polaków nie zrobił.

Kaczer Kuper
Kaczer Kuper

Kto ma rację.RACJĘ MIAŁ Otto von Bismarck ,kiedy odpowiedział na zadane pytanie .Co zrobić z Polakami ? Wielki Otto (nie mylić z kabaretem o tej nazwie)odpowiedział…Nic.POZWÓLCIE IM (Polakom)SAMYM RZĄDZIĆ

sg
sg

PiS to patologia XXI wieku. Wolność już była . PiS = PZPR . A Jarosław Kaczyński jest PIERWSZYM SEKRETARZEM

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@sg : to jeżeli “normalnością” były ostatnie lata, zwłaszcza 8 lat za czasów PO. To wolę patologię.

dex
dex

Nie mogę oglądać tych KODdizarkich i UBeckich gęb. Ich miejsce jest w więzieniu.

zzzzzzzzzzz
zzzzzzzzzzz

Ja na spędach (zwał jak zwał)KODu widzę większość ludzi młodych.UBeckie jak piszesz gęby mają dziś 70 lat i więcej lat.Więc ?

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@zzzzzzzzzzzzzz: bo to są ubecy, dzieci ubeków i wnuki ubeków.

Hans
Hans

Więc idąc tą retoryką ty też jesteś potomkiem ubeków,jeśli oczywiście wiesz co ten skrót oznacza.Czyż porządni ludzie aby o tej godzinie nie pracują.Zdrówka życzę.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Hans: Idąc Twoją retoryką lekarz pracujący w nocy na dyżurze nie jest porządnym człowiekiem. Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę.

Piotr Red

Ja myślę że Nasz Prezes Powinien wprowadzić stan wyjątkowy i normalnie pozamykać lewaków . Najlepiej jakby wreszcie wprowadził utęskniony totalitaryzm , tak jak to było za komuny. Wszyscy mieli pracę , kto chciał lub nie chciał to mieszkanie musiał odebrać , na meble dostał pieniądze…., teraz PiS daje prawie to samo, tylko jeszcze trochę a polska będzie miodem i mlekiem płynąca. Z unii europejskie nie wykluczą bo nie ma takiego przepisu. Koniec i kropka

bronek z budy
bronek z budy

chłopie, nie oglądaj tvn-u bo ci się coś poprzestawiało. Szybciutko do lekarza specjalisty. Od głowy.

misiek
misiek

Nie mogę oglądać tych PISowskich gęb. Ich miejsce jest w więzieniu.

Cookie Monster
Cookie Monster

A co to za krzyki i hałasy????!!!!!!! Czy to nie w grudniu wypadają Święta – czas pojednania i zasypywania podziałów.

Wzywam wszystkich do pieczenia pierników, klejenia uszek z grzybami i strojenia choinek.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@ Cookie Monster: Komuniści nie obchodzą Świąt. Tak samo jak nie chodzą do kościoła w niedzielę. W niedzielę chodzą na marsze KOD-u.

Anonim
Anonim

A przykładni katolicy z PiS-u powinni żyć z wszystkimi w pokoju i w miłości, czyż nie?
Praktykowane przez PiS przepychanie ustaw drogą projektu poselskiego (bo nie trzeba wtedy nic uzgadniać w konsultacjach społecznych i można całkowicie olać opinię obywateli) też nie jest rozwiązaniem “prawym i sprawiedliwym”.
Podobnie jak ostatni projekt nowelizacji prawa łowieckiego zakładający przyznanie myśliwym szerokich uprawnień – to chyba też przeczy piątemu przykazaniu.

I wiele, wiele innych…

Jeżeli KOD to komuniści, to należy się spodziewać w ich przypadku najgorszych rzeczy. Ale czemu PiS postępuje w tak “niewłaściwy” sposób, przecież to podobno partia chrześcijańska, nieustannie to podkreślają. Powinni świecić przykładem.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Anonim: Na razie nie słyszałem żeby PiS nawoływał do cyt. ” wyrzucania ludzi przez okna” (Niesiołowski) , “gdybym był na miejscu Tuska kazałbym spałować”… (Wałęsa https://www.wprost.pl/322561/Walesa-gdybym-byl-Tuskiem-kazalbym-palowac-Solidarnosc-Sam-bym-spalowal-Dude).

KOD – i cały ten “ciamajdan” z trwaniem do święta 6-ciu Króli – kwintesencja działań.

Ja
Ja

Brawo PIS Tak trzymać

pam3eCc
pam3eCc

RAZ SIERPEM RAZ MLOTEM CZERWONA CHOLOTE

Bajtek
Bajtek

A co na to poseł Piotrowicz, prokurator stanu wojennego?

Mudek
Mudek

Spoko, komuchy we wtorek na kraku, mozna sobie takich na zywo zobaczyc hehe

PreczZKomuną
PreczZKomuną

Czyli wg ciebie będzie tam oprócz Piotrowicza też Jasiński, Łopiński, Zelnik, Wolski, Kryże, Pietrzak i babcia Józia

Nowoczesna po
Nowoczesna po

Ilu asystentów było na proteście? Ktoś się kładł czy szkoda było kurtki? Wstyd i żenada #ciamajdan lepiej się módlcie za tych co zginęli w Berlinie

Xander_cage
Xander_cage

Marta Golbik uważa, że PiS ma prezydenta, premiera i teraz chce mieć wszystko tylko ta baba nie zdaje sobie sprawy z jednej podstawowej kwestii. Oni sam bez powodu tego nie mają. Skoro obywatele RP tak chcieli, a pokazali to w ubiegłorocznych wyborach to znaczy, że należy to uszanować. Mi też nie podoba się, że Gliwicami rządzi Zyguś F. ale co mam zrobić jak nie czekać do następnych wyborów.

cba
cba

Władza nie jest dana politykom raz na zawsze, jeżeli obywatelom nie podoba się jak rząd realizuje swoje obowiązki (bo to obowiązki, służba Polakom, a nie przywileje i korzyści), to mają prawo protestować. Czy się to komuś podoba, czy nie. Wolność słowa i wolność zgromadzeń to oprócz wolności wyboru jedne z podstawowych praw. Chyba że chcemy wrócić do czasów PRL-u, gdzie takie “bunty wobec władzy” likwidowano.

JadwigaS.
JadwigaS.

PIS uruchomił lumpiarstwo

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@JadwigaS. a za czasów PO byliśmy milionerami.

Urko
Urko

Nie sądzę. Lumpami byliście i będziecie. Co najwyżej część z was będzie lumpami z 500 +
W waszym przypadku “kumplostwo” jest stanem umysłów

Alex
Alex

Może lepiej zaprotestować przeciw temu, że dzisiaj znów w Gliwicach mamy najgorszy z możliwych poziom zanieczyszczenia powietrza?

Anna
Anna

PIS ma rację.

JadwigaS.
JadwigaS.

W czym?

Ja
Ja

We wszystkim kropka

obserwatoor
obserwatoor

Czemu ten KOD nie nazwał siebie KOK? Czyli komitet obrony koryta!!!

Anonim
Anonim

A PiS powinien zmienić nazwę na PUK, czyli Partia Utrzymania Koryta.

poziomka
poziomka

Czytam i nie wierze…
Poziom wiekszości wpisów dramatyczny.
Ale jak to kiedyś ktośpowiedział – jaki kraj tacy… teroryści.
A prafrazując – jaki kraj takie społeczeństwo a co za tym idzie i posłowie oraz ich wyborcy.
Zal patrzeć. Skozda tu mieszkać, trzeba brać nogi za pas i spieprzać przed nadciągającym kryzysem.

kowalski
kowalski

Niektórzy zaczadzili się smogiem z kominie. Jacy sbecy w kodzie? Ci co maja 20-30 lat? Nie może byc zgody na łamanie prawa – glosowanie w innej sali bez możliwości weryfikacji wyników, nie można wyłączać mikrofonu każdemu z kim się nie zgadzasz, nie można robić fasady z TK bo to zagraża bezpieczeństwu państwa. A jak tego nie rozumiecie pisiaki to zastanówcie się co by było jakby PO rządziło. Czy chcielibyście żeby mogli tak robić? Nie sadze. Już niedługo dobra zmiana po prostu zbankrutuje a my razem z nia i to jest problem -dziura w budżecie…

Były Ubek
Były Ubek

Łże elity z PiSu mają strach w oczach.Uśmieszek schizofrenika przyklejony do twarzy czmychającego limuzyną z Sejmu wodza.Czy “powstanie krasnali” obali te władzę ? Śmiem w to wątpić.Są słabi.Są kiepscy…Rycerze śpiący pod Giweontem.Jeszcze nie czas.