Kto na prezydenta Gliwic po Z. Frankiewiczu? “Nie rozmawiamy jeszcze o żadnych kandydatach”


Koalicja Obywatelska przedstawiła w środę swoich kandydatów do październikowych wyborów parlamentarnych. “Jedynką” na licie wyborczej w okręgu 29 będzie Marta Golbik.

Golbik z miejsca pierwszego będzie ponownie ubiegała się o mandat posła, natomiast dotychczasowy prezydent miasta, Zygmunt Frankiewicz, będzie kandydował do Senatu. Jeśli zostanie senatorem, w Gliwicach potrzebne będą przedterminowe wybory.

Na nieoficjalnej “giełdzie nazwisk” potencjalnych kandydatów środowiska związanego z obecnym prezydentem, najczęściej pojawia się właśnie Marta Golbik. Posłanka, co zrozumiałe, na obecnym etapie nie chce odnosić się do tych spekulacji.


– Na prawdę nie rozmawiamy jeszcze o żadnych kandydatach na miejsce przyszłego prezydenta. Musimy przede wszystkim przejść kampanię wyborczą, zobaczyć, kto wygra, w jaki sposób wygramy, czy uda nam się przejąć władzę w Polsce, to jest teraz dla nas sprawa najważniejsza – skwitowała Golbik.

Prezydent Frankiewicz nie był obecny podczas środowej prezentacji kandydatów. Jego nieobecność wyjaśnił poseł Koalicji Obywatelskiej, Borys Budka. – Z tego co wiem, pan prezydent jest zajęty obowiązkami w Ratuszu i jeszcze nie jest na urlopie, nie prowadzi formalnie kampanii wyborczej, jest osobą odpowiedzialną i wie doskonale, że teraz jako prezydent miasta musi pewne rzeczy jeszcze dokończyć. Ja się bardzo cieszę, że osoba z takim doświadczeniem, osoba, która jest tak zorientowana w administracji publicznej zdecydowała się wzmocnić Koalicję Obywatelską – podkreślał Budka.

Mieszkający w Gliwicach były minister sprawiedliwości otwiera listę wyborczą w Katowicach. Tam ma być godnym rywalem dla premiera Mateusza Morawieckiego.

– Borys Budka musi teraz zawalczyć z premierem Morawieckim, to jest duże wyzwanie, ale kto inny jak nie Borys Budka? Zwróćmy uwagę, że premier Morawiecki jest osobą z zewnątrz – jest z Dolnego Śląska, z Wrocławia, Borys jest Ślązakiem, urodził się w Zabrzu, mieszka w Gliwicach, będzie kandydował w Katowicach. To osoba, która doskonale zna nasze problemy, premier Morawiecki tego nie ma, oczywiście ma całą machinę państwową, która będzie sprzyjała jego kampanii, ale Borys ma tą wiedzę i zakorzenienie na Śląsku, więc ma teraz ważne wyzwanie zawalczyć o głosy katowiczan – tłumaczyła Golbik.

Lista kandydatów KO do Sejmu RP w okręgu nr 29 (Bytom, Gliwice, Zabrze, powiaty: gliwicki, tarnogórski)

1 Golbik Marta
2 Szumilas Krystyna
3 Głogowski Tomasz
4 Kobyliński Paweł
5 Olichwer Tomasz
6 Gawenda Krzysztof
7 Marciniak Jarosław
8 Żbikowski Kamil
9 Rozpondek Norbert
10 Rewkowski Tomasz
11 Juszczak Natalia
12 Szczechowski Krzysztof
13 Nierychło Ewa
14 Szczukiewicz Przemysław
15 Kronstedt Justyna
16 Potocka Ewa
17 Dziuk Jolanta
18 Jodliński Leszek

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
:)

“Ja się bardzo cieszę, że osoba z takim doświadczeniem, osoba, która jest tak zorientowana w administracji publicznej zdecydowała się wzmocnić Koalicję Obywatelską” – podkreślał Budka. No nie może się nachwalić pan poseł pana prezydenta. To doświadczenie i globikowe “pięknie działający mechanizm” najlepiej było widać podczas pieniaczych spraw sądowych o dofinansowanie hali gliwice. Przegranych spraw, za co płacił podatnik, tak jak za nieszczęsną halę będzie płacić aż ktoś ją kiedyś wyburzy. Ta “tak zorientowana” osoba zlikwidowała jedyny “zielony” środek transportu w Gliwicach i dopuściła do zniszczenia wielu obiektów w posiadaniu Miasta, jest też odpowiedzialna za wycięcie tysięcy gliwickich drzew i kompletną… Czytaj więcej »

Wera

Szkoda że nikt nie zapytał posłów co sądzą o wycenach pudrowania przydrożnych kapliczek i krzyży w Gliwicach. Jak to możliwe, że trochę tynku i farby może kosztować aż 100 tys? Ja bym chciała wiedzieć, czy ewentualny następca Frankiewicza z PO będzie kontynuował jego dzieło uszczuplania budżetu miasta na takie bzdury byle tylko zaspokoić jakiegoś proboszcza, kiedy jednocześnie miejskie chodniki są w tragicznym stanie.

Ostatni Sprawiedliwy

@Wera. Nie podoba Ci się, że dba się o zabytkowe kapliczki? Są pod nadzorem gminy i gmina bierze za nie odpowiedzialność, także w sprawie remontów. Podobnie odniesiesz się do Domu przedpogrzebowego przy ul. Poniatowskiego?

:)

Nie wiedziałem że Dom Przedpogrzebowy co chwilę remontują za absurdalnie wysokie rachunki. Podaj daty i kwoty. Ale zaraz, to jest przecież muzeum miejskie, czyli służy mieszkańcom, a jak mieszkańcom służą przydrogowe kapliczki i krzyże oprócz tego, że tak jak drzewa stwarzają śmiertelne zagrożenie dla kierowców?

Ostatni Sprawiedliwy

@:) 6 500 000,00 zł kosztował remont Domu Przedpogrzebowego i uważam, że przekształcenie tego budynku w muzeum było najlepszym rozwiązaniem. Kapliczki i krzyże także służą mieszkańcom, niektórzy w swojej pysze tego nie doceniają.

:)

Kosztem 6,5 mln zł obiekt przeszedł GRUNTOWNĄ MODERNIZACJĘ (?), a tak naprawdę była to REKONSTRUKCJA. “Rekonstrukcja” krzyża widocznego na zdjęciu, to kpiny. Kto pamięta jak wyglądała ruina Domu Przedpogrzebowego wie za co zapłacił. Po co w takim razie czepiasz się Oddziału Muzeum, któremu katolickie samowolki budowlane nawet fundamentu nie sięgają? Wyjaśnij, ile imprez/zgromadzeń publicznych generują kapliczki i krzyże przydrożne. Jaką mają wartość zabytkową i historyczną, co uzasadnia tak duże koszty utrzymania, przy jednoczesnym stwarzaniu zagrożenia dla kierowców i pasażerów? Za trudne? To może łatwiej będzie ci odpowiedzieć z jakiego powodu każdą katolicką brewerię ma utrzymywać Miasto, które wypina się na… Czytaj więcej »

Ojciec Matousz

Ludzie z całej Polski i zagranicy przyjeżdżają co roku, żeby modlić się przy gliwickich kapliczkach. To są miliony. Wiedziałbyś gdyby narodowe media o tym informowały, ale niestety media ciągle są niepolskie. Sam widzisz ile pieniędzy Frankiwicz wydał na tzw kulturę nie istniejącego narodu, podczas kiedy Polacy nie mają zwykłych dużych parkingów przy kościołach dla każdego wiernego. To jest skandal!

ti ti ta

No jak to, jak nazwać POsła Budkę z Czeladzi? Gorol!

Biko

Ten portal jest jak zwykle bezstronny – jedyna publikowana – i słuszna lista to KO…
Mam pytanie co zrobił dla miasta i Regionu Pan Budka? No na pewno sprawnie wprowadził soją żonę do RM -osobę która nie pochwaliła się żadnymi dokonaniami, ale jest żoną Pana Budki i to wystarczy – właśnie takiej Polski nie chcemy…

obiektywnie

Ten portal akurat jest bezstronny, tylko tu można było znaleźć stanowisko pisowskiego wojewody w sporze z miastem czy wystąpienia pisowskiego posła Gonciarza. A, że PIS nie zorganizował konferencji z prezentacją kandydatów, to raczej wina słabych struktur lokalnych na nie portalu.

tylewtemacie

Ja nie zagłosuje na Pana Budkę.dla mnie obłudą i szczytem hipokryzji jest fakt, że wszystkich o wszystko oskarża a sam będąc ostatni dzień ministrem sprawiedliwości podniósł sobie i innym radcom i adwokatom ( Pan Borys jest radcą prawnym i ma swoją kancelarię) wynagrodzenie czterokrotnie. Żadnym innym zawodom prawniczym nie tylko tym dwóm. I to w ostatni dzień. Przypadek? nie sądzę.

Gliwiczanin

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Krzysztof

Jak już będziesz w Katowicach to nie zagłosuj też na Pietrzaka, któremu PiS funduje koncerty na pustych salach i na Antoniego Smoleńskiego, który do dziś nie opuścił biura i biedny Błaszczak musiał przenieść całe ministerstwo pod nowy adres. Nie zagłosuj też na Szyszko, który nie oddał nienależnej nagrody nawet na Caritas.

Misiu

Krzysztofku ty jak zawsze: “jedna baba drugiej Babie”:) No ale jak ny-nasz z wybiórczą, czy innym niemieckim onetem, to cierpi się na tego typu odchylenia. Współczuję;)

The Tiger@

I co z tego, że onet jest niemiecki? Akurat rząd Niemiec nie ma na niego wpływu – tak jak nie ma wpływu na inne polskie media z niemieckim kapitałem.

Fiku Miku

@The Tiger. Znasz takie sformułowanie “pożyteczny idiota”?

Misiu

Dokładnie, ale REDAKCJA stoi za takim pasożytem MUREM:)

Waki

To tak samo jak rząd polski nie ma wpływu na TVP

ja234

Bzdury.Przecież tvpis jest tubą propagandową pisiorów.Rząd dojnej zmiany ma olbrzymi wpływ na tvpis oraz na radiopis.(1357)

Izwiestija

Na pewno masz wiele racji i jesteś bardzo dobrze poinformowany. Mnie ciekawi dlaczego prokuratorzy, którzy nie wszczynali śledztw w sprawie i przeciw prezydentowi miasta są twarzami tzw. “dobrej zmiany” i od 2016 roku awansują jak nigdy wcześniej, co przekłada się na ogromny wzrost zarobków?

doti

Borys urodzony na Sląsku ale nie jest Ślązakiem…

:)

Nie na Śląsku, a w województwie Śląskim. To szczegół, ale niewielki procent Ślązaków zwykł robić z tego “problem”.

MariannaA

To jakże śląskie imię otrzymał w pow. będzińskim. To szKielecczyzna.

Joe

A żonę ma z Czeladzi. Z wywiadu z kabaretem “Młodych Panów”.

– Graliście kiedyś w Sosnowcu?

– Nie.

ja234

“– Na prawdę nie rozmawiamy jeszcze o żadnych kandydatach na miejsce przyszłego prezydenta. Musimy przede wszystkim przejść kampanię wyborczą, zobaczyć, kto wygra, w jaki sposób wygramy, czy uda nam się przejąć władzę w Polsce, to jest teraz dla nas sprawa najważniejsza – skwitowała Golbik.” Masakra, tragiczna wypowiedź świadcząca o tym, że opozycja sama nie wie co i jak, powinniście rozmawiać i mieć przygotowane potencjalne kandydatury, pod tym względem pisiory wyprzedają was o całe lata świetlne. Powinniście wiedzieć.Prezentując taką postawę pokazujecie obojętność, chyba naprawdę chcecie żeby pisiory rozwaliły doszczętnie ten kraj.Zależy wam tylko na posadkach w sejmie. Golbikowa odpada, w ogóle… Czytaj więcej »

silverariel

Moje marzenie: bezpartyjny, mądry, uczciwy i kochający Gliwice Prezydent…Proszę nie komentować, też mi się chce z tego śmiać.

Qrt

Pan Kobyliński ma jeszcze tupet żeby startować w wyborach ,my pamiętamy co pan zrobił weź się człowieku do uczciwej pracy

Fiku Miku

Paweł Kobyliński bardzo ładnie będzie wyglądał w szeregu z Klaudią Jachirą – cały obraz KO w dwóch postaciach.

Nic z tego

… zbyt dobry dzień dzisiaj mam żeby kliknąć “play”

ja234

Nie fair jest postępowanie zygmunta wobec wyborców,którzy na niego głosowali.
Mogą się tacy czuć zrobieni w balona.Nieładnie zygmunt, nieładnie…(1245)

trzeźwo myślący

Jeszcze jakieś ciemnoty się znajdą, który pomimo jawnej destrukcji kraju w latach 2007-2015 chcą jeszcze na nich głosować?

Emi

A co słychać u kolegi znanego jako “Arek Sędzia GLIWICE”? Jeszcze na posadzie czy już się pakuje do pudełka?

Paweł

Może coś wie katowicki prokurator, który odmówił wszczęcia śledztwa w sprawie składania fałszywych zeznań przez posła PiS Grzegorza Matusiaka.

Gliwiczanin

Destrukcja to jest dopiero teraz

Rozsądny

Trzeba się modlić, żeby oświeceni łapówkami suwereni wybrali partyjną mafię dobrej zmiany, aby partyjni kacykowie do woli latali gulfstreamami na prywatne pogrzeby i wakacje i rozbijali rządowe limuzyny, których jest więcej niż karetek w całej Polsce, a sprostytuowani sędziowie prowadzili brudny medialny hejt wobec uczciwych propaństwowców. Dzięki nim Polska wreszcie stała się światowym mocarstwem jak w 1939 i tylko patrzeć jak dzięki reparacjom wojennym puścimy Niemców w skarpetkach, albo i bez, bo jak pokazała historia słusznych rozliczeń polsko-żydowskich 1940-68 i dynamiczny rozwój szmatexów po 1981, Polacy nie gardzili nawet używaną bielizną, a takie wczorajsze potęgi jak Szwajcaria, która na naszą… Czytaj więcej »

Ania

Niestety tych ciemnot jest jeszcze sporo aż się dziwię, może wkoncu przejza na oczy

Wrzodzisław

No – teraz to jest za to rekonstrukcja. Masło po 40 zł za kg, pietruszka po 30 zł/kg, frank powyżej czwórki. Za leki, które biorę od lat, w 2015 płaciłem 450 zł miesięcznie – wczoraj zapłaciłem już 780 zł! Takie same i w tej samej dawce. No, nie dziwota, skoro NFZ musiał wyskoczyć z 7,5 mld złotych na pińcetplus to z listy refundacyjnej wyparował cały łańcuszek leków Wojsko polskie spadło w rankingach o pięć miejsc. Za to w modleniu się i lataniu z krzyżem jest na pierwszym miejscu. Trump robi w Polsce co chce, tupnie nogą i TW Balbina robi… Czytaj więcej »

krzysztof

mieszkańcy są przywiązani do frankiewicza chyba DRUTEM KOLCZASTYM, ale te dziwolągi mają coś w czaszce- chyba TIC- TACa tylko desperat na te miernoty zagłosuje.Budka z twojej wypowiedzi sugerujesz że frankiewicz musi jeszcze coś dokończyć czyli coś zatuszować?

IRENKA

Panie Krzysztofie skąd w Panu tyle jadu. Proszę się napić meliski albo inne ziółko. Jutro napewno będzie lepiej.

krzysztof

to nie jad Pani Irenko to rzeczywistość,a proszę mi przypomnieć kiedy jakiś obojętnie z której strony politycznej jakiś parlamentarzysta był w naszym mieście i rozmawiał z mieszkańcami – NIGDY się to nie zdarzyło ,te osobniki o wątpliwym honorze tylko przyjadą do popierania własnej sitwy , aby stołka im nikt nie zaj,,,,,,,ł boją się o posady, ciepłe stołki i jak żyć na koszt mieszkańców kraju jak ich doić byle by im pensyjka leciała grubym strumykiem-dofinansowanie partii i ugrupowań politycznych z budżetu to jawne ZŁODZIEJSTWO sami nie potrafią utrzymać swojej partii, a doją po parędziesiąt milionów corocznie z podatków OKRADAJĄC tych co… Czytaj więcej »

MĄTELUPIK

TO PRAWDA! OSTATNIO 2 RAZY BYŁ TU MORAWIECKI I TEŻ Z NIKIM NIE ROZMAWIAŁ!!! WSZYSCY TO JEDNA SITWA

The Tiger@

No to na kogo lepiej zagłosować?

panterka

Jeżeli pada takie pytanie w sytuacji, kiedy nie ma kandydatów, to można śmiało założyć, że zadał je tzw. gliwicki inteligent – szczególny rodzaj *****

The Tiger@

Ja wiem na kogo będę głosować. Generalnie mam ten komfort, że od kilku lat głosuje na ludzi, których znam osobiście – i które mnie znają. Ale może bym dowiedział się o jakiejś fajnej alternatywnie.

:)

Te ludzie, które ciebie znają już wiedzą, że będą kandydować, czy nie? Bo ty, jak na gliwicką elitę przystało, najpierw pytasz na kogo zagłosować, po czym oznajmiasz, że wiesz, bo od lat głosujesz na znajomych tylko dlatego, że są twoimi znajomymi. Czyli jesteś bardzo inteligentny i bardzo świadomy. A całe życie jesz tylko schabowe z kartoflami i kapustą, bo masz ten komfort, że dobrze znasz te smaki, ale gdyby ktoś w internecie podpowiedział ci, że kluski śląskie też warto poznać, to kto wie, czy nie okazałyby się fajną alternatywą dla ziemniaków. I to jest powód, dlaczego w Gliwicach jest jak… Czytaj więcej »

The Tiger@

Tak, wiedzą. Jak wiem, że nie lubi się szpinaku, to przecież logiczne, że wybiorę sprawdzonego schabowego. Ale jak się dowiem, że jest dostępne Chateaubriand to chętnie się o tym dowiem więcej. Np. poznam tych ludzi, bo mam możliwości.

:)

Odwołuję “niezbyt mądrze”. Jest bardzo niemądrze, a co gorsza, odpowiedzialni za to mają się za crème de la crème społeczności co najmniej lokalnej. Ale cóż, jaki delegat, taki krem. Jakie elity, taki smog. A ten mamy rekordowy w Europie.

The Tiger@

Retorycznie Tobie nie dorównuje. Ale nie samą retoryką człowiek żyje. Dlatego widząc, że w nią uciekasz, wiem, że zaczyna brakować Tobie argumentów. Więc wracając do sedna: kogo Ty proponujesz wybrać?

Skg

Czy miasto Gliwice się przez to pogorszy?

ja234

Tak, będzie jeszcze gorzej.
A będzie tragedia jeżeli pisior wygra, wtedy będzie totalne demolka tej wioseczki.(1342)

ti ti ta

Jakoś “pisiory” rządzą krajem i nie widać tej demolki, a wręcz przeciwnie. Przysłowiowa ciepła woda w kranie jak była tak jest! Jeśli tego nie widzisz to jesteś ślepy z nienawiści albo skrajnie głupi.

ja234

Demolka jest odwleczona w czasie.Kiedyś, za rok, może za 5 lat, katastrofa finansowa stanie się faktem.Wtedy zobaczysz efekty demolki.Ciepła woda w kranie to iluzja.Może kiedyś to zobaczysz, jak będzie za późno.(1058)

na pohybel

PiStrolle powinny przyhamować. Piebiaki i herszci będą padać jeden za drugim jak muchy, bo Emilek będzie coraz więcej. Wszystkie wasze afery zatopią was w oceanie g*wna.

budowniczy bob

Zrobiłeś mi dzień.
PS. Raz koło dacii kręciła się już policja, ale widać uznali, że wszystko jest ok….

kop

“…zobaczyć, kto wygra, w jaki sposób wygramy, czy uda nam się przejąć władzę w Polsce”. Ciekaw jestem, czy Pani wierzy w to co mówi, czy tylko robi dobre wrażenie? Nie wygracie, bo jesteście absolutnie niewiarygodni. Perspektywa kolejnych rządów PiSu przeraża mnie, ale to nic w porównaniu z powrotem do władzy PO.

Imiu

i tak do Franka będą wydzwaniać. Ponad 25 lat robi swoje, tzn. pogłębia patologiczny stan obecny i przyszły a przeszły mamy już za sobą.

Tutejszy

”Borys Budka musi teraz zawalczyć z premierem Morawieckim, to jest duże wyzwanie, ale kto inny jak nie Borys Budka?”
Ale walcząc; będzie kompletnie ubrany, czy od połowy w gaciach, bo może być zabawnie :-)

DD

Coś na otrzeźwienie. Na stronie NIK-aktualności- zdrowie. Temat artykułu “E” w żywności bez kontroli. Ten artykuł jest odpowiedzią ile warci są kandydaci KO okręgu 29 i jakie są ich osiągnięcia w obecnej kadencji.

DD

Tumany nie przeczytały artykułu, który sugeruję ale minusóją moją wypowiedź. Chyba za pier…ją za miskę ryży jak premier sobie zażyczył.

:)

Minusują, bo z artykułu wynika, że rząd dobrej zmiany też w temacie “e” nic nie naprawił. Poza tym artykuł jest bardzo długi, co robotnice obu uli już na starcie zniechęca do lektury. Ludzi jest za dużo, a żywności mało i czymś trzeba te żołądki wypełnić przy utrzymaniu dotychczasowych cen. Ty chciałbyś jeść zdrowo i tanio, a to jest sprzeczność i lud nigdy tak się nie żywił.

Beton

Pani Poseł wypowiadając się o dobrze działającym mechanizmem stanęła w scenerii, gdzie widać płyta rynku wygląda jak po awarii kanalizacji. Jest zasyfiona i brzydka. Wybierając scenerię do udzielania wywiadu też trzeba trochę pomyśleć. Chyba ten dobrze działający mechanizm nie działa w tym obszarze. Wstyd !!!

prawda

W skrócie co dokonał już pis za swoich rządów: – obniżenie wieku emerytalnego – rejestr pedofilów – ustawa deregulacyjna – ustawę antyaborcyjną, która dla każdego prawdziwego katolika powinna być istotna – wyższa kwota wolna od podatku – podwyższona najniższa krajowa – podwyższona płaca minimalna – program stop patologiom – pieniądze dla rodzin, które urodziły niepełnosprawne dziecko – program mieszkanie plus – program 500+ (aż o 90% zmniejszenie skrajnego ubóstwa) – uszczelnienie podatków (dzięki temu do kasy państwa rocznie trafi 16 mln zł) – ułatwienia dla rolników (wcześniejsze zaliczki, ułatwienie sprzedaży produktów dla rolników którzy handlują swoimi plonami) – ochrona polskiej… Czytaj więcej »

Kolo

Zaraz Ci napiszą, ze to rozwali budżet i będziemy za te zrealizowane obietnice płacić latami. I takie tam.
Mało kto zauważy, że do tej sytuacji nie może coś dziwnie dojść od kilku lat.

Ania

Ale jak PO kradlo i długi dupne zostawili to jest ok a jak się pomaga Polakom to jest źle

ti ti ta

Jasne, Kolo masz racje. Zdecydowanie lepiej jest kiedy rząd (nierząd) POzwala na wykradanie z WAT miliardów, których juz NIGDY nie odzyskamy! To jest lepsze dla Polaków, zdecydowanie lepsze!

Miki

Ciekawe, że z dobrą zmianą ubóstwo w Polsce PiS rośnie zamiast zanikać. O rozkradaniu majątku państwa przez pisowskich kolesi i nienażarty kler ruska “prawda” też nie napisała.

:)

Pisiaki nie wierzą w dane rządowego GUS?

sayi baba

dziękujemy Ci bocie za twą propagandową wklejkę

DD

Jak się nie potrafi zarządzać to się trzeba ratować łapówkami, które bokiem wyłażą tym, którzy są nimi poszkodowani.

MariannaA

Zyga!
1. oddaj kasę za przyspieszone wybory,
2. oddaj kasę za halę,
3. wyprowadź się do gm. Zbrosławice, a najlepiej do Drohobycza.

moned

A rzekomo tak bardzo chciał pracować na rzecz mieszkańców Gliwic…. Mówiłem już o tym, że ten człowiek jedno mówi drugie robi… Obiecywał, że nie będzie już kandydować na fotel Prezydenta Miasta i? oczywiście kandydował. Obiecywał pracę na rzecz mieszkańców i co? Do Parlamentu ucieka… Mnie to akurat cieszy, że taki człowiek odejdzie w końcu po tylu latach z tego stołka. Martwi mnie jednak to, że wygra i ktoś taki będzie piastować tak honorowe stanowisko. Widać oszustwo, kłamstwa nie mają żądnego znaczenia. Trzeba mieć troszkę minimum honoru panie F. I lepiej niech zniknie Pan zupełnie ze świata publicznego i bardziej nie… Czytaj więcej »

Wungiel

Może Grzegorz Braun wystartuje tak jak w Gdańsku. Byndom jaja.

Ostatni Sprawiedliwy

@Wungiel. Grzegorzowi Braunowi nawet do pięt nie dorastasz i to nie są jaja, to jest rzeczywistość.

Malachiasz

Niedobrze. Dwór z magistratu robi kupę ze strachu. Połowę trzeba będzie wymieść, żeby zrobić miejsce dla nowych-swoich. Przy wycince zieleni miejskiej też nie znajdą roboty, bo magistrat tnie fundusze. Może wśród zredukowanych znajdą się jakieś dziewczyny z kalendarza i wystąpią w hali?

eryk

Pani radna Budka na prezydenta. Moja mama jest tą panią zachwycona po spotkaniu na ul. Ratowników Górniczych podczas kampani wyborczej do samorządu, która w okręgu zdobyła najwięcej głosów i chyba 3 miejsce w wyborach. Proszę o merytoryczne komentarze/

Merytorycznie

Nie chcemy umniejszać twojej mamie, więc się powstrzymamy od komentarzy

ja234

Ponoć jej nazwisko jest ” brane pod uwagę”.Budkowa kompletnie nie nadaje się na prezydenta, podobnie jak golbikowa.Wystawienie budkowej byłoby jak strzał w oba kolana i stopy na raz.Chyba takiej głupoty nie zrobią,ale po peło można się wszystkiego spodziewać.(1332)