Które zdjęcie jest lepsze? Już blisko tysiąc uczestników emocjonującego konkursu

18 zdjęć i ostra rywalizacja.

Trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Gazetę Miejską i portal 24GLIWICE.pl

Do czwartku można było przysyłać zdjęcia będące fotograficzną odpowiedzią na pytanie o budynek, w którym nocleg spędził król Jan III Sobieski podczas pobytu w Gliwicach w 1683 roku. TERAZ WY WYBIERACIE ZDJĘCIE, które Wam się najbardziej podoba. Nie podajemy autorów, tylko numery. 18 zdjęć jest widocznych w galerii, na facebook’owym profilu 24GLIWICE (link)

Zwycięzca, który zbierze najwięcej głosów („lajków”) otrzyma nagrodę w postaci wydawnictwa „Historia miasta Gliwice”. Nagrodę ufundowało Muzeum w Gliwicach. Jeśli komuś podoba się więcej zdjęć, może oczywiście zaznaczyć więcej fotek. Zabawa trwa do 24.01, godz. 17.00.

Dwa dni przed zakończeniem konkursu ogromną przewagę głosów zebrały dwa zdjęcia, numer 13 i 16, i jest już prawie pewne, że to wśród ich autorów wyłonicie zwycięzcę. Każde ze zdjęć zyskało do tej pory uznanie u ok. 500 zarejestrowanych użytkowników facebook’a. Które z nich ma większe szanse?