Letnie Kino Plenerowe zaprasza do Wójtowej Wsi na dwa seanse z wampirami

Letnie Kino Plenerowe zaprasza tym razem na Plac Grunwaldzki. W niedzielę, 5 sierpnia, każdy, kto lubi klimat fantasy powinien zajrzeć właśnie w to miejsce.

Jak zwykle o godzinie 18:00 zostanie wyświetlony film dla dzieci. Podczas projekcji animacji „Między nami wampirami” dzieciaki trafią do świata trzynastoletniego Tony’ego – chłopca zafascynowanego wszystkim co straszne, który podczas wycieczki do Transylwanii poznaje prawdziwego, aczkolwiek nieco nietypowego wampira o imieniu Vigo.

Razem przeżyją niesamowite przygody i spróbują pokrzyżować plany niestrudzonego łowcy wampirów.

O 20:00 inną historię o wampirach zobaczą widzowie dorośli. Film z 2014 roku „Co robimy w ukryciu” opowiada o losach czterech krwiopijców mieszkających na przedmieściach w Nowej Zelandii, którzy po zmroku muszą stawić czoła niełatwej codzienności. Obraz oparty na licznych nawiązaniach do popkultury to doskonała rozrywka na niedzielny wieczór pod chmurką.

Wstęp na seanse jest wolny.

(żms)/MSI

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
stary chop
stary chop

Nie wiem kiedy się to zmieniło, ale “za moich, dawnych czasów” jechało / szło się “na Wójtową Wieś”, a nie do WW.
Mieszkało się “na Wójtowej Wsi”, a nie w WW.

Nowe jest dla mnie też, że Plac Grunwaldzki to Wójtowa Wieś. Dla mnie WW zaczynała się dopiero za Ostropką.

Jadwiga
Jadwiga

Zgadzam się:) całe życie mieszkam na Wójtowej Wsi. I od zawsze była to część odgraniczona od”miasta” Ostropka. Z czasem się rozrastała i właściwie parafia pw sw. Antoniego na Wojtuli pokrywa się z terenem dzielnicy i obejmuje cześć ograniczoną ulicą Mickiewicza i Kozłowską , do cegielni/ Tokarskiej i do Operetki. Gdyby kino letnie było na terenie po działkach przy ul. Słowackiego czy na boisku przy Orkana wtedy można by mówić że na Wójtowej Wsi.
Pozdrawiam

Xsenofob
Xsenofob

Czy te filmy o wampirach co wysysają krew to jakaś aluzja?
Bo mi się tak jakoś skojarzyło …

Imiu
Imiu

wampiry to urzędnicy z Gliwic i ich boss czy tam mentor, ta Franca w okularach