Mistrzowie parkowania nie tracą formy. Zostawić auto potrafią wszędzie. Na przejściu, w bramie…

Straż miejska opublikowała galerię 10 najgorzej zaparkowanych w styczniu samochodów. Kierowcy w dalszym ciągu pokazują, że najważniejsze dla nich jest pozostawienie pojazdu, bez względu na utrudnianie ruchu innym.

– Na co dzień spotykamy się z sytuacjami, w których „mistrz” kierownicy w oryginalny sposób parkuje swój pojazd, często uprzykrzając życie pozostałym użytkownikom ruchu – mówią gliwiccy strażnicy miejscy.

REKLAMA

Zablokowany wjazd? Postój na przystanku autobusowym? Funkcjonariusze publikują zdjęcia. Warto na nie spojrzeć i następnym razem, podczas parkowania, zastanowić się, czy nie trafimy galerii „mistrzów parkowania”.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
16:48

Pierwsze zdjęcie miodzio. Żółty baraczek z pięknymi witrynkami na tle sino-szarych oczywiście pobazgranych murów. Czy to nie przypadkiem ścisłe centrum nieopodal świeżo odpicowanej starówki, face to face nowo wybudowanego biurowca, obok świeżo wyremontowanego budynku poczty? Za co wy “konserwatorzy zabytków” do k…wy helgi bierzecie pieniądze?

gliwicjus

sitarczyk i spółka zostaną na ścianach chyba na wieki i wieków.

ktoś

tak samo jak makota konfident

Steed

Zdjęcie numer 2 i 3 – panowie ze straży miejskiej tam stoją prawie codziennie i nawet nie muszą się ruszać żeby zbierać pieniążki. Swoją drogą gość na zdjęciu nr 2 nie powoduje żadnego utrudnienia w ruchu, ani pieszych ani samochodów, natomiast 200 m dalej (na wspaniałej ulicy Siemieńskiego) non stop stoją auta w miejscach gdzie mocno utrudniają rucha ale Panowie niestety nie lubią aż tak daleko chodzić. Ciekaw jestem ile zostało wystawionych mandatów za złe parkowanie a ile było kontroli spalania odpadów w piecach. 1000/1? Ale … co tam smog.

Rzygada Cętrum

Moze by i doszli. Tylko nawet jak widzą, to nie widzą. Bo nie dostali zgłoszenia.

krzysztof

już znamy wasz artyzm teraz do roboty ul Sowińskiego zrobić fotki dziurom na całej nawierzchni i frankiewiczowi pod nos podstawić,okulary mu przetrzeć może coś zobaczy, a nie tylko czubek własnego zasmarkanego nochala i wio do naprawy nie do łatania tam jest jeszcze gwarancja. A sm niech się zajmie jakąś porządną i użyteczną robotą

TakieTam

Powiedział co wiedzial.

Zawiedziony

Proponuję zwróciić uwagę na ulicę Dekabrystów po obu stronach ulicy na całej szerokości chodników parkują wszyscy ,nie daje nic zwracanie uwagi bo są agresywni ,zupełnie nie można iść chodnikiem a trzeba ulicą .

Imię

Widocznie nikomu jeszcze się nie przestawiło lusterko

Ad

Komu “proponujesz”? Czytelnikom portalu proponujesz?? Rusz cztery litery albo zadzwoń gdzie trzeba jeśli uważasz, że masz rację a nie tylko “proponuję zza klawiatury”…

Rzygada Cętrum

Tylko tyle?
Na fot. nr 1 poznajemy miasto po charakterystycznych graffiti z nazwiskiem i cyfrach
Fot. 2 – Stare Miasto. Tam często zastawione są obie strony wąskich uliczek. Zwłaszcza przez rozwozicieli jadła. W różnych konstelacjach i ustawieniach pojazdów w stos. do jezdni. SM tam raczej nie bywa.

ja234

Wlepiłbym mandat w wysokości 10 tys plus 20 punktów karnych.

Ad

a co z auteczkiem?

Szot

Niepełnosprawny powinien d…w grzac w domu a nie ująć się autkiem

Gość 55

Jeśli uważasz, że niepełnosprawny ma być więźniem w swoim domu, to źle życzę tobie. Resztę sobie dopisz.

Rzygada Cętrum

Co za bełkot.