Na boisku przy Orkana będą treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Warto wziąć udział

Podczas drugiej połowy wakacji najmłodsi gliwiczanie nie muszą się nudzić. Miasto dofinansowało zajęcia sportowe, które odbędą się w dwóch terminach.

W poniedziałek, 14 lipca, rozpocznie się Orkana Campus, projekt piłkarski dla dzieci i młodzieży. Pierwszy turnus potrwa od 14 do 18 sierpnia, drugi od 21 do 25 sierpnia. Zajęcia są bezpłatne.

Szczegółowych informacji udziela Dariusz Opoka – e-mail: d.opoka@gtwgliwice.pl. Zajęcia promujące piłkę nożną i futsal prowadzone są w każde wakacje od 2011 r. Organizatorem jest Stowarzyszenie GTW i Śląska Akademia Futbolu.

Kliknij aby powiększyć plakat.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Dumny gliwiczanin
Dumny gliwiczanin

Takim inicjatywom daję poklask.Pieniadze dobrze wydane ,bo na dzieciaki.Pora skończyć z finansowaniem ekstraklasowych oferm z piasta będacych wstydem gliwiczan.

Oko
Oko

Może ci młodzi w przyszłości zatrą karty wstydu którymi dziś obarczają nas zagraniczne znajdy zebrane pod szyldem Piast Gliwice .Oby tak było.

Ad
Ad

Zobaczyłem na zdjęciu piłkę i pomyślałem, że to artykuł o kolejnych cudownych wynikach Piasta w Ekstraklasie a tu… klops, ale żeby nie było artykułu o meczu z Legią, wstyd!