Ofiara wypalania traw? Na nieużytkach po pożarze znaleziono zwłoki 40-latka

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 40-letniego mężczyzny, którego ciało ujawniono po ugaszeniu pożaru traw i zarośli na nieużytkach w rejonie Knurowa.

W środę po południu strażacy gasili nieużytki usytuowane pomiędzy działkami a osadnikami kopalnianymi w rejonie ul. Szpitalnej w Knurowie. Około godz. 19.00, po ugaszeniu pożaru w centralnym rejonie, znaleziono zwłoki nieznanego mężczyzny.

Na miejsce przybyła policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Wstępne oględziny ciała nie wykazały udziału osób trzecich. Ustalono już, że denat to 40-letni mężczyzna nieposiadający stałego miejsca pobytu. Zwłoki zabezpieczono do dyspozycji śledczych. (KMP Gliwice)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Dym
Dym

Podejrzewan ,że naziole chcieli deczko bezdomnego okadzić

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

@Dym. Tak, naziole multi-kulti. Antifa.

Urko
Urko

Jeszcze nie naziole . To dopiero Prawdziwi Polacy ,patrioci , prawdopodobnie katolicy .Pewni mścili Wołyń albo co innego…

Żoliborska Kanalia
Żoliborska Kanalia

To z pewnością oni. Ci, którzy mają na swoich VW, wymyślonych osobiście przez wuja Adolfa, naklejkę “PAMIĘTAMY” obok konturu gołej baby. Ci, którzy wychlawszy butelkę wódki drą mordę na ulicy “Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”. Ci, którzy zdecydowanie protestują przeciwko nauczaniu cyfr arabskich w polskich szkołach i stoją na Jasnej Górze z transparentami “Precz z Żydami”

A ja napiszę po Urkowemu, bo debilizmem zaraża to i mnie się udzieliło-To na pewno Polacy Prawdziwi Lewacy, prawdopodobnie niewierzący ciemnogród, który nie szanuje życia.

buahahahaha

SzalomAsz
SzalomAsz

przecież tam w Knurowie gracuje seryjny morderca, kto widział zdjęcia tego psa – i choć trochę zna metody działań seryjnych morderców………………. by podejrzewał to co ja, ale prokuratura się kompromituje raz po raz