O nas | Statystyki

KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty

24gliwice to lider na rynku lokalnych portali informacyjnych w Gliwicach.

Wyróżniamy się wysokim wskaźnikiem autorskich informacji codziennie opracowywanych przez zespół dziennikarzy. Portal dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, również własnym studiem, w którym realizowane są programy telewizyjne. W ciągu ostatnich kilku lat gościliśmy tu znane postacie ze świata polskiej kultury, rozrywki i polityki.

1-20150425_132757-nissan

24gliwice jest portalem niezależnym, finansowanym przede wszystkim z komercyjnych reklam i ogłoszeń.

Badania czytelnictwa

24gliwice.pl w kolejnych badaniach przeprowadzanych przez profesjonalne sondażownie jest najczęściej wskazywany przez gliwiczan jako źródło informacji o mieście.

Potwierdzają to badania CBOS i wcześniejsze przeprowadzone przez TNS Polska na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gliwicach. 24gliwice za każdym razem był najczęściej wybieranym przez mieszkańców lokalnym portalem informacyjnym w Gliwicach.

Statystyki

Prezentując szczegółowe statystyki portalu, powołujemy się przede wszystkim na miarodajne źródła, takie jak Google Analytics.
We wrześniu 2023 odnotowaliśmy w skali 1 miesiąca rekordową liczbę unikalnych użytkowników:

827 tysięcy wyświetleń
297 tysięcy unikalnych użytkowników

 

Zaangażowanie

24gliwice to najbardziej opiniotwórcze żródło informacji o Gliwicach. Blisko 400 tysięcy komentarzy pod tekstami to wynik nieosiągalny dla wszystkich gliwickich portali informacyjnych… łącznie!

24gliwice jest również aktywny na portalach społecznościowych. Posiadamy ponad 56 tysięcy obserwujących gliwiczan na Facebooku i pozycję lidera na Youtube. Nasz kanał YouTube z materiałami telewizyjnymi dotyczącymi Gliwic odnotował prawie 9 mln odtworzeń.

spolecznosciowe

24gliwice daje szeroką możliwość promocji i reklamy, zapewniając najwyższą w Gliwicach skuteczność w dotarciu do odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty