Otwarcie nowego parku handlowego obok Gliwic. 11 sklepów o łącznej powierzchni niemal 8.000 m²

Konkursy z nagrodami, pokaz laserów, a także inne atrakcje czekają na klientów pierwszego parku handlowego, jaki otwarty zostanie w Pyskowicach. W nowym kompleksie znalazło się 11 sklepów, w tym otwarty wcześniej market sieci ALDI.

 

Obiekt, który znajduje się przy ulicy Poznańskiej 10, wybudowała firma PA NOVA. Według wcześniejszych założeń miał być gotowy już jesienią ub. roku, później zapowiedziano jego ukończenie na I kwartał br. Już wiadomo, że kompleks handlowy otwarty zostanie 7 marca o godzinie 09:00. Będzie tu działać 11 sklepów o łącznej powierzchni niemal 8.000 m².

Park handlowy w Pyskowicach powstał z myślą i w odpowiedzi na potrzeby lokalnych klientów. W kompleksie swoje sklepy otworzą sieci takich marek jak: ALDI, CCC, Sinsay, Action, RTVEuroAGD, Martes Sport, Kik, Tedi, Dealz, Pepco oraz Rossmann

– informuje PA NOVA.


Na otwarcie parku handlowego przygotowano szereg atrakcji, aby uczcić tę wyjątkową okazję. Klienci będą mieli okazję skorzystać z poczęstunku, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz podziwiać pokaz laserów. Dodatkowo pierwszy park handlowy w Pyskowicach zapewni swoim pierwszym klientom wyjątkowe promocje i oferty od najemców – dodaje inwestor i generalny wykonawca parku handlowego.

DEALZ przygotował vouchery rabatowe o wartości 10 zł dla pierwszych 100 klientów oraz darmowe torby zakupowe. Sinsay oferuje 20% rabatu dla subskrybentów newslettera oraz upominki dla pierwszych klientów. Martes Sport proponuje promocję -50% na drugi produkt z kategorii odzież, obuwie lub bagaż. RTV Euro AGD zapewnia specjalne obniżki cenowe na szeroki wybór produktów do soboty 10 marca, a w dniu otwarcia dodatkowe niespodzianki i upominki dla klientów.

(żms)/mat. PA NOVA

27 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze