Pobicie pod monopolowym przy ulicy Rybnickiej. Policja poszukuje mężczyzn widocznych na zdjęciach

W rejonie sklepu monopolowego doszło do pobicia młodego mężczyzny. W trakcie prowadzonego postępowania, na podstawie analizy zapisu sklepowego monitoringu, wytypowano osoby podejrzane.

Kryminalni z I komisariatu policji prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie. Do zdarzenia doszło 16 czerwca pomiędzy godz. 00.10 a 00.20 przy ul. Rybnickiej.

REKLAMA

Osoby posiadające informacje na temat tożsamości sprawców proszone są o kontakt z I komisariatem przy ulicy Kościelnej 2, tel. 32 680 01 00, bezpośrednio z prowadzącym postępowanie asp. szt. Grzegorzem Borawskim, tel. 32 680 01 00, e-mail grzegorz.borawski@gliwice.ka.policja.gov.pl. lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” kliknij TU.

Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nie będą dopytywane czy w żaden sposób niepokojone. Każda informacja zostanie zweryfikowana.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
PreczZPiSKomuną

Elektoratowi PiS skończyło się już pińcetplus na etanol, to darmozjady rozróby wyczyniają.

Chyba nie o to wam chodzi?

Ciągłe powtarzanie PIS jest zły, PIS jest zły, PIS jest zły, PIS jest zły, PIS jest zły, PIS jest zły, PIS jest zły, … gdy już się staje nudne do wyrzygania, nawet u zagorzałych lewicowców generuje sympatię do PIS. Czyli efekt odwrotny od tego, który byście chcieli uzyskać. Dlaczego? Dlatego, że ten bełkot klepany już automatycznie przez ludzi nic nie znaczących, rzucany odruchowo na oślep przy każdej okazji a nawet bez okazji traci na wadze. Przestaje coś znaczyć. Nie robi już wrażenia. Nawet już nie śmieszy. Ot takie stwierdzenie jak … “są już młode ziemniaki w sklepach”.

Sobowtór Majkela Drzeksona

ale młodych ziemniaków się nie gniecie, a na jesień jest szansa to zrobić z Pisem.

Gabinet figur wioskowych

Swoimi żałosnymi wypocinami te szanse zmniejszacie. Ponieważ pokazujecie, że alternatywę dla PIS stanowią takie same buce. Jeśli nie większe.

Imiu

Zachowuje sie jak w amoku i pluje jadem zamiast porównywać i wyciagac wnioski oraz rowno traktować politykow.

Renia

Jeżeli komuś pińcetplus nie odpowiada to niech z niego zrezygnuje. No kto takie coś zrobi?

Tytus

A Ciebie nie poszukuje lekarz z Toszka przypadkiem?ponoć że złe leki Ci przepisał czy cóś

ocb?

Dwóch agresywnych sebixów a tutaj burza polityczna hahahaha marne próby zrzucania alko-agresywności na jakiekolwiek partie polityczne.

Imiu

niestety masz rację. PIS and Love PO i przed ale nie w trakcie :-D

Ciekawy

Byki jak się patrzy… kogo oni mogli pobić ? Chyba jedynie chłopaczka w rurkach….

Imiu

widziałem raz na Placu Piastów, aktualna nazwa to Klepisko Piastów lub podwórze Urbana, jak 3 typków, jeden 18l, drugi 35-40l a trzeci 40-45l a zaczęło się tak: – podszedł jakiś 25-30 latek, żeby zamówić w Speluno Bar jedzenie, podbił do niego 18 latek z ryjem że się paczy na jakieś jego koleżanki…25-30 latek odbierał zamówienie i gratis dostał w ryło…Oczywiście spacyfikował on tego 18 jedną ręką ale limo miał niemałe…no i w ten tych dwóch koleszków 35-40l i 40-45l zaczęli JEDEN dusić od tyłu tego 25-30latka, a drugi zaczął go okładać pięściami, Chop się skulił a wnet dołączył ten 3,… Czytaj więcej »

Stefan

“Było słychać że kamery są ” ” paczą” ? To trzeba było pomóc a nie stać bezinteresownie i się przyglądać .

Imiu

Pomóc, było tam jeszcze 10 innych osob.Ludzie od razu się odsuneli o jakieś 10metrow, też mężczyźni, mi było dane być na dalszym przystanku i czekać na busa ktory sie spozniał. Cała akcja a raczej pobicie trwało minute-dwie. Ja tylko zawiadomiłem Panów u Władzy XD i widziałem całą akcję oraz relację bliskiej mi osoby, starszej kopiety. Nie dziwi mnie obojętność ludzi, bez kamer to mozna być winnym czyniąc pomoc/dobro. Akcja jak z filmu huliganskiego:-(

EEE

Po posturach widać, że to tzw. jednostrzałowcy, więc masz w 100% rację.