Przegląd polskich filmów fabularnych i dokumentalnych z okazji Święta Niepodległości. Bilety do kina za 11 zł

Dzień Polskiego Kina w gliwickim Amoku. Bilety będą dostępne za jedyne 11 zł, zaś w repertuarze znajdą się polskie filmy dokumentalne i fabularne dla młodszych i starszych widzów. Może to okazja, by wybrać się na jedną z pozycji wyświetlanych na dużym ekranie?

 
Każdego roku z okazji Święta Niepodległości kina studyjne przygotowują specjalną ofertę filmową i polecają widzom wyjątkowy projekt z filmem polskim pod hasłem: Dzień Kina Polskiego.

11 listopada we współpracy ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszamy do świętowania. Bilety dla wszystkich w tym wyjątkowych dniu na wszystkie filmy za 11 zł

– zapowiada kino AMOK.

W repertuarze na ten dzień (tegoroczne Narodowe Święto Niepodległości przypada akurat w sobotę), przewidziano takie filmy, jak „Głos” (dokumentalny, Polska), „O psie, który jeździł koleją” (familijny, Polska), „Dziewczyńskie historie” (dokument, Polska), „Przypadek” (dramat, psychologiczny, polityczny, Polska), „Na zawsze melomani” (dokument, Polska), a także „Chłopi” (animowany, dramat, Polska).

Uwaga: wstęp na film „Przypadek” będziecie dostępny w dwóch cenach: 11 zł to cena filmów w Dniu Kina Polskiego oraz 10 zł to cena filmów, które wyświetlane są w ramach cyklu „Krótka historia kina polskiego”. Widzowie mogą sami wybrać, w jakiej cenie chcą nabyć wejściówkę na ten konkretny seans.

Święto Kina Polskiego – repertuar kina AMOK:

  1. „GŁOS” – 15.30, 20.00 | mała sala;
  2. „O PSIE, KTÓRY JEŹDZI KOLEJĄ” – 16.15 | duża sala;
  3. „DZIEWCZYŃSKIE HISTORIE” – 17.00 | mała sala;
  4. „PRZYPADEK” – 18.00 | KHKP | duża sala;
  5. „NA ZAWSZE MELOMANI” – 18.15 | mała sala;
  6. „CHŁOPI” – 20.15 | duża sala.

Szczegółowe informacje na temat repertuaru, a także bilety dostępne on-line można znaleźć na stronie amok.gliwice.pl – kliknij TU.

(żms)
fot. mat. kina Amok

1 Komentarz
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze