Rozpoczęcie sezonu w OW “Czechowice”. Animacje, gry i zabawy, nauka jazdy na deskorolce

W najbliższą sobotę, 19 czerwca, w Ośrodku Wypoczynkowym w Czechowicach rozpocznie się sezon. MZUK zaprasza na imprezę pn. “Dobry początek”. Przewidziano wiele atrakcji.

 
Od najbliższej soboty (19.06) zgodnie z uchwałą Rady Miasta w OW Czechowice rozpocznie się sezon kąpielowy, co oznacza codzienną obecność ratowników (czerwiec: 10:00-18:00, lipiec: 10:00-20:00, sierpień: 10:00 – 18:00).

W tym roku nad bezpieczeństwem plażowiczów będzie czuwać Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej.

Sezon chcemy przywitać dobrze i radośnie, dlatego na najbliższą sobotę przygotowaliśmy atrakcje dla gości Ośrodka. Nie zabraknie animacji dla dzieci, gier i zabaw. W planie (w godz.: 10:00 – 13:00) są także zajęcia nauki jazdy na deskorolce ze Stowarzyszeniem Extreme City. Będzie z nami także Straż Miejska oraz Stowarzyszenie GTW, które zadba o dobrą zabawę przede wszystkim najmłodszych. Imprezę poprowadzą dziennikarze Radia CCM. Do Czechowic przyjedzie “radiowóz”, skąd nadawany będzie program na żywo. Nie zabraknie też dobrej muzyki – zapowiada Miejski Zarząd Usług Komunalnych.


Przypominamy, że od 19 czerwca osoby po 16. roku życia za wejście na teren Ośrodka zapłacą 3 zł, dzieci wchodzić będą bezpłatnie. Sezon kąpielowy potrwa do 5 września.

(żms)/MZUK Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
nomin

Dziwne, wiceprezydent Śpiewok powołując się na obserwacje i tradycje udowodnił, że przed 24 czerwca chrześcijanie się nie kąpią. Może spowiedź i żal za grzechy pomogą?

Kazio

Wali do zmielenia tłum całą zgrają …

Beton

Wszyscy już szykują wielorazowe i jednorazowe grille, wyciągają z lodówek zapasy śmierdzących krupnioków, kupują na aukcjach głośniki na blutacza, im większe i głośniejsze, tym lepsze, oraz przeglądają gazetki pobliskich dyskontów śledząc promocję na browarki, aby zakupić jak najwięcej za jak najmniej. Dobrze, że koszt wstępu jest skalkulowany przyzwoicie, osoby kupujące bilet nie czują się okradzione tak, jak na leśnym. Szkoda tylko, że pośród tych wszystkich wypoczywających czasem trudno jest wypocząć :(

gliwicjus

Konie mogą się kąpać cały rok…

The Tiger@

Koni tam już rok nie ma..

The Kiciaczek @

Może się potopiły.

Greg70

Obiekt fajny cena za parking i wejściówkę jak najbardziej ok ale woda syf z malarią, przynajmniej tam gdzie mogą kompać się dzieci. No a tzw brodzik dla maluchów to już naprawdę tragedia.

Obserwując

Trzeba edukowaćsuwerena w zakresie zachowania ora kultury osobistej.
No i bombelka powinni mieć na smyczy, oczywiście bombelek nie może się drzeć,piszczeć,miałczeć,histeryzować.

suport

Kiedyś bombelek na rowerku wjechał znajomemu między nogi, na pytanie dlaczego go nie ominął, zuchwale oświadczył: “Obok jest kałuża a on ma nowy rower”.