Śmiertelny wypadek na przejściu przy ul. Jana Pawła II. Policja poszukuje świadków zdarzenia

Na przejściu dla pieszych na ulicy Jana Pawła II (na wysokości nr 12) w Gliwicach doszło do potrącenia pieszego, co niestety zakończyło się śmiercią osoby poszkodowanej. Policja poszukuje świadków tego tragicznego zdarzenia.

 
Do wypadku doszło 11 lutego, tuż po północy, ale dopiero teraz opublikowano komunikat dotyczący sprawy. Śledztwo prowadzone jest w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. W celu wyjaśnienia okoliczności tej tragedii, konieczne jest zebranie wszystkich możliwych relacji od świadków.

Prowadzący postępowanie, starszy aspirant Grzegorz Prokop, apeluje do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia, o kontaktowanie się z nami i opisanie swoich spostrzeżeń. Szczególnie zależy nam na informacjach od pasażerów niebieskiej/fioletowej toyoty – taksówki jednej z firm taksówkowych, którzy byli bezpośrednio świadkami tego tragicznego zdarzenia – informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Policja prosi o skontaktowanie się z prowadzącym pod numerem telefonu 478592164, całodobowy 478592255 lub za pośrednictwem e-maila: grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl.

(żms)/KMP Gliwice
fot. scr. Google Maps

21 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze