Stand-up comedy w Objazdowym Domu Kultury. Trzech popularnych komików na scenie w Forum

W Gliwicach trwa festiwal „Ulicznicy”, którego centrum handlowe Forum jest partnerem i zarazem jedną ze scen. W najbliższy piątkowy wieczór (19 lipca, godz. 19:00) publiczność rozbawi trio stand-uperów: Damian Kubik, Marcin Zbigniew Wojciech i Tomasz Jachimek.

Trzech komików z, chciałoby się powiedzieć, trzech stron świata. Reprezentujący Zagłębie Damian Kubik (znany od czasu do czasu jako Antoni Gorgoń Grucha), wywodzący się z Rybnika Marcin Zbigniew Wojciech i reprezentujący centralną Polskę Tomasz Jachimek, to mieszanka gwarantująca wieczór inteligentnego, ciętego humoru w, coraz popularniejszej w naszej rzeczywistości scenicznej, formule stand-up comedy.

REKLAMA

Spektakle w gliwickim centrum odbywają się w formule Objazdowego Domu Kultury – imprezie towarzyszącej festiwalowi. Ich miejscem jest Forum Inspirujących Spotkań (parter, lokal po CCC) – przestrzeń zaadaptowana na cele artystyczno-rozrywkowe. Wstęp jest wolny.

Swoją obecność podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” centrum handlowe zaznacza również Alejką Forum w Parku Chopina. Jest to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

Alejka Forum działa w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godziny 14:00. Warto zostać na dwie godzinki, gdyż o 16:00 rozpoczynają się spektakle dla najmłodszych widzów.

Trzeci weekend z ulicznikami

W trzeci weekend 13. edycji festiwalu ulicznicy, oprócz piątkowego stand-upu w Forum, zaplanowano trzy spektakle, z których jeden zostanie powtórzony dwukrotnie w niedzielę.

Sobota, 20 lipca:

Park Chopina – Alejka Forum, 14.00
Teatr Falkoshow
warsztaty kreatywne dla dzieci
impreza towarzysząca

Park Chopina, godz. 16.00
Teatr Falkoshow
„Złota Ryba z cyklu Kapitańskie Opowieści”
spektakl dla dzieci

Park Chopina, godz. 17.00
Zirkus Morsa (Niemcy)
„La Fin Demain”
spektakl

Park Chopina, godz. 18.00
V.O.S.A. Theatre (Czechy)
„Vysoké Snění”
spektakl

Niedziela, 21 lipca:

Park Chopina, godz. 16.00, 18.00
Zirkus Morsa (Niemcy)
„La Fin Demain”
spektakl

fot. S. Pawlikowski, materiały organizatora

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
miiiiettttek

jachimek komik ludzie toz to siermiega i wcale nie smieszny a straszny zero

Tolik

Jakie miasto taka kultura. To już naprawdę nie można zorganizować coś lepszego niż Jachimek?
Tylko śmiech dla gawiedzi marnej jakości

O co ci chodzi?
Jan

Jachimek mówi bełkotem ,trudno go zrozumieć.

Byzydura

Wada wymowy ludzka rzecz. Nie łapać gagów też. Ale pisać bełkotem to jest sztuka, a na tę przypadłość cierpi 95% wypowiadających się na tym forum.