Wyniósł… łódkę zanętową z targów wędkarskich w Arenie Gliwice. Nagrały go kamery

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży łódki zanętowej wędkarskiej. Do przestępstwa doszło 25 stycznia na terenie targów w hali Arena Gliwice przy ul. Akademickiej. Nie udało się ustalić tożsamości wytypowanego podejrzanego, zarejestrowanego przez monitoring.

Być może ktoś z Państwa zna lub podejrzewa, kogo uchwyciły kamery? Przez nikogo niezauważony sprawca zabrał z jednego ze stoisk eksponowaną tam łódkę zanętową wędkarską o wartości 4650 zł – mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowano, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Gliwicach, całodobowo pod numer telefonu 47 859 03 00. Prowadzący sprawę to sierż. sztab. Jerzy Przybyłowski, tel.: 47 859 03 02, mail: jerzy.przybylowski@gliwice.ka.policja.gov.pl.

REKLAMA

Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – „Powiadom nas”. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość – nie będą dopytywani czy wzywani.

(nmm)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

REKLAMA
3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Laszlo_egesz

Czy jakość opublikowanych zdjęć została celowo pogorszona, żeby udało się zgadnąć tylko nielicznym?

SG4604

Może to ma charakter konkursu: kto odgadnie dostaje nagrodę. Nie może więc być tak łatwo

Laszlo_egesz

publikowanie materiałów tej jakości jest zachętą do dalszych kradzieży – nawet jak Cię nagrają to i tak nikt nie będzie w stanie rozpoznać.

Jest faja

To ten z “mój stary jest fanatykiem wędkarstwa”?

Gerard

Będzie zanęcał…

Majster Bieda

Ło jeruna, to na następnych targach budowlanych w Gliwicach należy się spodziewać, że ktoś wyniesie paletę bloczków betonowych i jego zdjęcie zostanie opublikowane?

SG4604

Mało tego: przy takiej jakości zdjęć może być absolutnie spokojny, ze nikt go nie rozpozna.

Lot

Jaką hala takie kamery

Gliwiczanin

Jak zawsze trzy miesiące po czasie

Przechodzień

Śledztwo prowadzi sierżant Przybyłowski, łódkę z hali wyniósł inżynier Karwoski! Nie ma na to żadnej rady, dziś zanęcił już trzy baby!