Dwie osoby z Piasta Gliwice zakażone SARS-COV-2. “Klub zlecił przeprowadzenie kolejnych badań”

piast

Koronawirus w klubie Piasta Gliwice. Testy przeprowadzone wśród zawodników, członków sztabu oraz pracowników pozwoliły na wyselekcjonowanie dwóch osób zakażonych.

Badania wykonano, zgodnie z obowiązującym protokołem „UEFA Return to Play”, na dwa dni przed meczem 2. rundy eliminacji Ligi Europy.

O sprawie niebiesko-czerwoni poinformowali w środę. – Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury i podjął odpowiednie działania. Wszystkie pozostałe badane osoby uzyskały wynik negatywny – zapewnia biuro prasowe Piasta Gliwice.


Dwie osoby z pozytywnym wynikiem zostały odizolowane od drużyny i przebywają na kwarantannie. Klub zlecił przeprowadzenie kolejnych badań, które pozwolą zweryfikować wynik testu.

– dodaje biuro prasowe.

Ponowne badania przejdą również wszystkie pozostałe przebadane osoby, które są zdrowe, a ich testy dały wynik ujemny. Zgodnie z regulacjami UEFA mogą one wziąć udział w czwartkowym meczu.

17 września o godzinie 20:00 zawodnicy Piasta Gliwice na własnym stadionie zmierzą się z TSV Hartberg. Spotkanie odbędzie się bez udziału widzów, będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

(żms)/Biuro Prasowe GKS Piast
fot. 24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ŚlepaWrona

Pan się nie boi! Kibice Górnika pozdrawiają!

gliwicki mgr

Polska ekstraklasa to kopacze i amatorzy. Legia, Piast i Lech nic nie osiągną w Europie, zawsze będą cianiasami do bicia.

letni kibic

Jeżeli to piłkarze, to nazwiska proszę

Ad

A Ty to kto? Dziennikarz śledczy?

gliwiczanin

letni kibic – nie mozesz o takie rzeczy pisać … to tajne. Ad od razu sie ze.. pilnujac tych informacji.

Obserwujący

Piast porażka powinien zostać zlikwidowany.

Tolik

No i kowid nie oszczędził piasto-porażki. Nasi kopacze piłki ( która ich nie słucha) są osłabieni nieobecnością dwóch osób. Toż to poważne osłabienie. 11 minus 2 daje 9. I weź tu wygraj mecz. Chyba,że to ktoś ze sztabu zasysającego kasę z miejskiego cyca. Za to rywal ma szansę na remis a w skrajnym przypadku na minimalną wygraną w końcu to klub utytułowany, prastary no tylko z takimi gra piasto-porażka będący w gronie prestiżowych polskich drużyn grających w Europejskich Pucharach.
Dużo zdrowia i słodyczy podatników kasa piastowi życzy.
Wygrajcie,przegrajcie lub zremisujcie. Macie tylko trzy wyjścia. Ja pierniczę co za komfort pracy.

Pandemia to ściema

Pytanie do autora:
– te osoby są faktycznie chore, czy tylko mają dodatni wynik “testów”?
Straszą pandemią, ale jakoś nikt z bliższych i dalszych znajomych ciężko nie choruje.
Jak się okazuje, umierają na ogół przewlekle chorzy w podeszłym wieku, którym “testy” dały wynik pozytywny. Szpitalom opłaca się wpisać jako przyczynę zgonu COVID19(84) – bo dostają znacznie więcej kasy za opiekę.

manek

Tak samo jak ziemia jest płaska, kosmici mają bazę na księżycu, itd… A potem to powtórz mojemu szwagrowi, który leży pod tlenem bez jakichkolwiek chorób towarzyszących. Jak powiedział Stanisław Lem “Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”.

Urko

@Pandemia to ściema
A ja to w internecie ostatnio przeczytałem , że od pisania na czarnej klawiaturze można dostać czerniaka opuszków palców.

Hyt341

I co wyleczyłeś tego czerniaka?

Urko

Mam białą klawiaturę