Groziła dzieciom nożem kuchennym. Mówiła, że je zabije. Strażnik miejski usłyszał wołanie o pomoc

Strażnik miejski jadąc z żoną w czasie wolnym od pracy usłyszał z jednego z mieszkań przy ulicy Jana Śliwki przeraźliwe wołanie o pomoc. Zaparkował samochód i podbiegł do okna przy którym stały dwie zrozpaczone dziewczynki.

Opowiedziały, że w mieszkaniu jest pijana matka jednej z nich, która chce wszystkich zabić. W obawie o ich życie wszedł do środka, a żona strażnika zadzwoniła na policję oraz pomogła wydostać się dzieciom na zewnątrz.

W sąsiednim pokoju na parapecie stała kobieta z dużym kuchennym nożem, a na łóżku leżało małe dziecko.

Kobieta krzyczała, że zrobi sobie i dziecku krzywdę, jeśli ktoś się do niej zbliży. Do czasu przybycia policjantów funkcjonariusz próbował uspokoić agresywną kobietę, odwodząc ją od popełnienia zbrodni. Policjanci, którzy dotarli na miejsce obezwładnili kobietę i przejęli dalsze czynności w sprawie.

(żms)/SM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
black_horse
black_horse

To godne pochwały, że strażnik po godzinach wykazał się taka chęcią do działania. Jednak życie pokazuje, że jak tylko ci panowie i panie założą swój mundur, ochota do sensownego działania jak za sprawą czarodziejskiej różdżki przechodzi.

HAL
HAL

Godne, godne to i sprawiedliwe. Tak samo gdyby to był cywil. Tylko, że cywil nie reaguje nigdy (generalizowanie), a przynajmniej ani jeden nie zareagował na krzyki dzieci w oknie, a strażnik mimo że w cywilu i w samochodzie jednak usłyszał, zauważył i zareagował. Dlatego uważam, że jest godnym kary twoje generalizowanie, jakoby strażnikom w mundurach niczego się nie chciało, bo to nieprawda. Można mieć do nich uzasadnione pretensje, ale nie można twierdzić, że ich praca jest bezsensowna. Dlatego kara wynosi -1.

black_horse
black_horse

Proste reguły matematyczne sprawiają że nagroda w tej chwili jest +11. Nie wiesz też czy cywilny strażnik nie był jedynym cywile w tym miejscu w tym czasie. Jeżeli chodzi o umundurowanych strażników to nie generalizuję tylko swój osąd opieram na osobistych doświadczeniach że strażnikami w kilku miastach. Chcesz o tym podyskutować?

HAL
HAL

Bez urazy, ale “P.r.m.”, które tak napędzają ci ego, sprawiają, że przestajesz być kompanem do dyskusji, a na żale i pretensje notorycznych łamaczy prawa szkoda mi energii i czasu. Wybacz. I ciesz się poparciem kiboli. Bo “kibolem jest każdy, kto wbrew społeczeństwu tylko sobie dobrze chce robić”.
Taki cytacik z kraju uświadomionych niewolników. Matematyk zrozumie.

@black_horse
Ja mogę z Tobą podyskutować tylko co to zmieni?

Szobiszowice blues
Szobiszowice blues

Jana Śliwki czyli jednoznacznie “piastunka” z Areny Głuptaków. Jana Śliwki czyli ulica na której od 20 lat nie widziano samochodu zamiatającego ulicę. Jana Śliwik ulica na której od 20 lat nie widziano patrolu SM. Jana Śliwki ulica którą przyjeżdżają SM tylko w czasie wolnym.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Pozdrów patole z biskupic i z zandki

ja234
ja234

Jakaś psychiczna.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Jakaś twoja bratnia dusza?

Oliwia
Oliwia

Mowiles/as cos ?

Oliwia
Oliwia

Moze miala zalamanie nie wtracaj sie w nie swoje sprawy

Wuit
Wuit

Pomijając, że to okropna sytuacja rodem z Łodzi albo Zabrza, ta kobieta musiała być strasznie nieszczęśliwa i sfrustrowana. Ciekawe gdzie w tym czasie przebywał ukochany tatuś dzieci. Nóż się w kieszeni otwiera. Biedne dzieci. Biedna kobieta

gość
gość

albo po prostu pijana jak pisze powyżej, więcej sklepów z wódką 24h

rrolch
rrolch

Znając życie trafiła na obserwację na odział XII lub X toszeckiego szpitala

mikołaj
mikołaj

Ty to masz doświadczenia!

rrolch
rrolch

Wolałbym ich nie mieć

gość
gość

No to już wiemy co Cię ukształtowało…

rrolch
rrolch

mówisz za siebie czy reprezentujesz grupę? podziel się swoją wiedzą.