Jeszcze więcej protestujących niż w poprzednich dniach. Efekt “orędzia” J. Kaczyńskiego? (TV)

Środa była kolejnym dniem potężnych protestów, które przetoczyły się przez całą Polskę. Nie inaczej było w Gliwicach, gdzie demonstrowało jeszcze więcej ludzi niż w poniedziałek i wtorek.

 
Niewątpliwie oliwy do ognia dolało wczorajsze, powszechnie krytykowane wystąpienie wicepremiera, prezesa PiS, który zarzucił uczestnikom protestów, że dopuszczają się przestępstwa. “Władze mają nie tylko prawo, ale także obowiązek przeciwstawiania się tego rodzaju wydarzeniom. Protesty pojawiają się w środku pandemii, co zdaniem prezesa PiS dzieje się z winy organizatorów demonstracji, a nie terminu ogłoszenia wyroku przez TK.

“Myślę, czuję, decyduję”, “Rewolucja jest kobietą” – skandowanie z tysięcy gardeł robi ogromne wrażenie. Kobiety nie odpuszczają i nie zamierzają godzić się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Przypomnijmy, organ ten uznał aborcję w przypadkach ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu za niezgodną z polską konstytucją. Oznacza to, że kobiety w Polsce utracą prawo do decydowania o tym, czy są gotowe donosić taką ciążę.


Protestujący, podobnie jak w poprzednich dniach, zebrali się na skwerze Doncaster, później przeszli ulicą Zwycięstwa, Boh. Getta Warszawskiego, Toszecką, Śliwki, Orlickiego, przez plac Piłsudskiego. Finał środowej demonstracji odbył się na placu Krakowskim. (ŁG/emfab)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Cc

Trzymajcie się kobiety!!! Jesteśmy z Wami!!!

Kootas

A łone sztachety sie trzymaja ,bo drabina leci!

Gaja

Myślę, czuję, decyduję!

Bożena

Może decydujesz, ale z myśleniem gorzej.

Ampuła

Bezdzietny roztrzęsiony pierdzioch z Żoliborza wgramolił się dziś na mównicę z powstańczą kotwiczką w klapie.
Wiadomo było do tej pory, że przed internowaniem w stanie wojennym ukrywał się bohatersko i skutecznie pod pierzyną we własnym łóżku.
Ale że głównodowodził wszystkimi frontami Powstania Warszawskiego, jeździł kanałami zdobytymi własnoręcznie czołgami, zestrzeliwał bombowce z parabelki i ranny w głowę kamienicą odebrał kapitulację Niemców – na to przecież jeszcze IPN nie skompletował dokumentacji.

tamten

Wyciera sobie gębę Kościołem, wyciera sobie gębę powstańcami. Wyciera sobie nawet gębę kombatantami i ofiarami II wojny światowej, porównując protestujących do faszystów. Z kolei on sam staje za plecami pseudo-TK i mówi “to nie ja, to oni”.
Chory psychicznie człowiek podpalił Polskę nawołując do fizycznych ataków, do walki swoich zwolenników z całą resztą obywateli, których uważa za wrogów. Smutne tylko, że pisowscy fanatycy nadal podążają za swoim zwichrowanym przywódcą, w imię partyjnego interesu krzycząc “na nich, bijmy ich!”

Perez

masz racje, wydaje mi sie ze juz go “starosc” dopadla, w tym zlym znaczeniu slowa. Zyje w swoim swiecie i chce nam tu wszystkim zgotowac pieklo.

Jego wystapienie oraz jego forma przypominaja mi niemcy 1934 roku. Obudzmy sie zanim nei bedzie za pozno!

Jarosław

Frustracja rośnie wśród sponsorów przemysłu aborcyjnego.
Wyją i nic nie mogą zrobić poza spacerami:) :) :)

Urko

@Jarosław Dalej nie załapałeś, dlaczego Turcy wyją ze śmiechu na dźwięk zdrobnienia tego twojego nicka?
Pisoidalna “elyta” intelektualna XD

sceptyczny

Ampuła! Kobietom żadnego prawa nikt nie zabrał. Przekaz czytelny: obalić rząd. Protesty kobiet w Gliwicach organizuje uczennica szkoły średniej *****, która jest społeczną asystentką posła PO – Tomasza Olichwera, który ma wspólne biuro poselskie z przewodniczącym PO – posłem Borysem Budką. Cóż za zbieg okoliczności! I to właśnie te osoby pociągają za sznureczki i druciki w tym gliwickim teatrzyku marionetek. Niestety, długi trzeba spłacać. Tylko dlaczego gliwiczanie mają być terroryzowani przez uczestników blokowania miasta? Idź pan po rozum do głowy!

Stoperan

Oglądaj mniej TVPiS to przestaniesz widzieć wszędzie sznureczki i druciki.

Urko

@sceptyczny
Kolega widzę , prosto po szkoleniu , na spotkaniu Polnische Schutzstaffel. ? Przy okazji, chciałem zaznaczyć , że okrzyk “Heil Bąkiewicz” brzmi równie idiotycznie jak twój post .

Ostatni Sprawiedliwy

“Największą sztuką wojny jest całkowite uniknięcie konfliktu zbrojnego, a zamiast tego pokonanie wroga poprzez zniszczenie jego zasad moralnych, religii, kultury i tradycji. Kiedy kraj jest tak zdemoralizowany, możesz go przejąć bez jednego strzału”. Lenin

Cytat z 32 tomu “Wojna a rewolucja”

Stoperan

Rozumiem, że to wasza lektura obowiązkowa.

Urko

No to, jeśli ten łysy syfilityk się nie mylił ,to cała ta prawicowo -katolicko-narodowo-patriotyczna patologia leży i rzężąc zaczyna zdychać. Zasady moralne pokazali młodzieńcy z Polnische Schutzstaffel. atakując i popychając kobiety. Na tradycję na*rał wasz Wodzuś wpinając sobie “kotwicę”
w klapę i szczując jednych Polaków na drugich . Religia sprowadza się do obrony czarnosukiennych miłośników “ciumkania” małoletnich chłopców , A kultura .? Kultura stoi na ulicach i krzyczy do kato-narodowej hołoty : WYPIER****AĆ.
Tylko , kto chciałby przejąć Polskę bez jednego strzału ? Ekwador ?

Ktoś tu och*jał

Cipmajdan się nie udał, propinuję maść na ból d*py.

Informacja Turystyczna

Klechom się 1000 lat temu prawie udało.

RO

Ciekawe lektury masz wieczorem?

ble

Już za tydzień 50 tysięcy nowych przypadków koronawirusa dziennie.

Szymon

i to wina pisu, a nie ludzi walczących o wolność

abc

Wolnosc w zabijaniu dzieci poprzez odrywanie im nog i rak w lonie matki? No faktycznie jest o co walczyc.

Magda

nieee….kolejny odklejony od rzeczywistości pustak. Jakie rączki i jakie nóżki? człowieku, udajesz czy zwyczajnie z ciebie kretyn?

abc

Odklejonym od rzeczywistosci pustakiem najwyrazniej jestes ty. Poszukaj sobie filmiku: “Świadectwo lekarza który wykonywał zabiegi aborcji”. Moze jak lekarz ci wytlumaczy jak przebiega aborcja to zmadrzejesz.

za zyciem

Glupie nastolatki podpuszczone przez po i lewice glosuja za aborcja nie majac pojecia na czym ona polega.

Informacja Turystyczna

Za to księża doskonale wiedzą na czym polega ciąża, wszak co drugiemu pod sukienką rosną bliźniaki, a biskupom to zwykle trojaczki.

Urko

Ty też sobie poszukaj filmik. Jakiegoś np. na Re**ube. Przyjrzyj się uważnie. To najprawdopodobniej jedyne miejsce , w którym , ktoś taki jak ty widzi nagą kobietę.

Ktoś tu och*jał

Jesteś ideałem cnót. Kierunek moralny Lenin, książki: “Mein Kampf”, wiedzę czerpiesz z filmów z Re**ube.

Urko

Może nie jestem ideałem. W przeciwieństwie natomiast do kato -narodowej hołoty jestem inteligentny . I ładnie tańczę XD

RO
abc

Świadectwo lekarza który wykonywał zabiegi aborcji, dr Anthony Levatino (polskie napisy).

Urko

Ale powiedz . Oglądałeś ten film, i co ? Było tak do utraty tchu ? Do omdlenia prawicy i zatarcia linii papilarnych na dłoni ? XD

ALEJAK

Z nimi nie ma co gadać…. bo to jak grochem o ścianę a wiedze o aborcji czerpią z filmu Botoks pewnie.

Bożena

Wyzywanie to wasze argumenty. Gimbasa

Stoperan

Naoglądaliście się plakatów i teraz świrujecie. Inna rzecz, że przepychankom nie będzie końca dopóki nie ustali się i nie zaakceptuje – “kiedy zaczynamy istnieć jako ludzie?” Bardzo ciekawy artykuł. Polecam całość. http://filozofiawpraktyce.pl/kiedy-zaczynamy-istniec-i-jakie-to-ma-znaczenie-moralne/ autor: Maciej Juzaszek – asystent naukowy oraz doktorant w Zakładzie Badań nad Etyką Zawodową w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także doktorant w Katedrze Teorii Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. fragment artykułu: Rozważany problem próbował rozwikłać również prof. Jeff McMahan z Uniwersytetu w Oxfordzie. W wykładzie wygłoszonym pod koniec października 2015 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim zaproponował, by w poszukiwaniu początku istnienia człowieka sięgnąć do końca jego życia, równie przecież istotnego… Czytaj więcej »

Sebastian

Przy całym szacunku, rozstrzygnięcie byłoby umowne. Zależne od aktualnego stanu wiedzy. A życie ma się jedno.

Stoperan

Skoro sprawa jest nie do rozstrzygnięcia, to dlaczego chcecie żeby wasz sposób pojmowania świata był tym obowiązującym? Pogódźcie się z tym, że jest nie do rozstrzygnięcia i przestańcie krzywdzić żyjących.

Sebastian

Z racji niepowtarzalnej stawki. Krzywdzić, to odebrać ją.

Informacja Turystyczna

Kobiet ciężarnych to nie dotyczy?

Sebastian

Dotyczy, żyją. Ich potomstwo też powinno żyć, bo innej szansy nie dostanie.

Informacja Turystyczna

Tak tak, wszyscy powinniśmy być zdrowi, piękni i bogaci.
Peszek, że tak świat nie działa.
Więc jak matka zmarnuje czas na dziecko upośledzone to nikt tego czasu nie zwróci, jak jej to nie wykończy to na starość nikt jej nie pomoże.

Sebastian

Niech zostawi w szpitalu. Można? Można.

Ktoś tu och*jał

Cogito ergo sum. Lewica jest pozbawiona logicznego myślenia. Czy tylko dlatego mamy poddać ich eutanazji bo sami dokonali inteletualnej aborcji?

Urko

Nie. Nie musisz prawicowa pusiu. Ktoś pewnie prędzej lub później załatwi to za was .. Hurtowo i do 7 stopnia pokrewieństwa :-):-):-) A z tym “cogito” w twoim przypadku, pusiu., to dzięki. Głośny rechot wspaniale dotlenia przed snem

RO

Nie recytuj głupot a poczytaj książki o fizjologii ciąży. To jest tak jak wiedzę o seksie i rozrodczości masz jedynie od posuwającego cię w dzieciństwie wikarego.

slazak51

nikt nie zmusza cie do aborcji mozna urodzic ale potem nie skamlaj o pieniadze na leki i leczenie

zuuum

Jak rząd ruszy składać wieńce pod każdą brzozą. Bo wtedy wirus nie atakuje

Laszlo_egesz

Wątpię, nie ma tylu testów.

Ktoś

Ciekawe ile osób za kilka dni będzie w panice szukać miejsca w szpitalu:-p?. A ilu nagle zacznie się modlić o zdrowie:-p

Perez

Masz racje, lepiej podkulic ogon i siedziec cicho. Nie zarazimy sie covidem, ale bedziemy miec pieklo na codzien. Ile jeszcze bedziesz w stanie zniesc? Moze nastepny pomysl pana Jaroslawa ugodzi w Ciebie? Co wtedy zrobisz? Przelkniesz to czy powiesz w koncu dosc?
Ciesze sie ze ludzie w koncu maja dosc, nawet w tych ciezkich czasach, bo to oznacza ze w koncu wrocimy na wlasciwy tor jako NAROD!

Urko

@ Perez. Wybacz. Ale próżny jest Twój trud i twoje wysiłki. To tak jakbyś próbował amebie wytłumaczyć zasady działania elektromagnesu …

harry portier

Starzec z Żoliborza traci w końcu kontrolę nad społeczeństwem. Nie już przejdzie na emeryturę i się nie ośmiesza.

Urko

Tak przeglądam ( na czytanie szkoda czasu ) te komentarze pisoidalnych miejscowych trolli i rodzi mi się takie pytanie .
Macie świadomość , że te głupawe plwociny niczego nie zmienią ? Że rzeczywistość uległa “drobnej” korekcie ? Że zaczyna się toczyć coraz szybciej ? W bliżej nieznanym kierunku ? I że jest to kierunek , na końcu którego nie będzie nikogo , kto zapłaci wam 1,20 pln brutto za prymitywnego posta? I że raczej nie będzie to kierunek, w którym spodoba wam się cokolwiek ?

Sebastian

O tym rzecz. Jak cokolwiek nie dotrze-oby nie- respirator lub podwójny worek.

Tolik

Problem w tym,że co sobie nie pierdniesz rzeczywistość i tak będzie taka jaka będzie.
Można było podejrzewać cię o kawałek rozumu i założyć,że znasz realia ale szans jak widać nie ma.
Pozostaje ci tylko ujadanie na innych i czytanie komentarzy (bo nie myślisz chyba,że inni są głupi i uwierzą w twoje bajki o tym że nie czytasz)

Urko

Pierwsze zdanie . Nawet własnej inwektywy, nie jesteś w stanie “pisoidku” wymyśleć …..

Lolo

Czytanie twoich postów nie ma sensu trollu internetowy.

Tolik

A jednak czytasz-kolejny hipokryta

prosty_gliwiczanin

Cóż, wszystko się rozstrzygnie w wyborach za 3 lata. A przez ten czas się wiele może wydarzyć.

Clackson

A co, planujecie już trzecią kadencję Dudy?
Rozumiem, że po aborcji bierzecie się za zmiany w kodeksie wyborczym.

Urko

@Clackson . Planują ??? Znakomita większość obecnych tu pisoidów jest w stanie “zaplanować ” jedynie wyjście do ubikacji. Z tym , że 90 % z nich realizuje te plany z hmmm … opóźnieniem :-)

Informacja Turystyczna

Jakiego Dudy!?
Królowa dziewica to trzeba króla prawiczka do kompletu.

Ktoś tu och*jał

To mnie rozbawiłeś: “rodzi Ci się pytanie” ….

kolo

no to przybędzie zakażonych RODZICÓW I DZIADKÓW
Brawo !!!! B. mądrze

Dziadek Rainhold

Za to bardzo mądre i przemyślne było wrzucanie takiego tematu właśnie teraz.
Ale strup musiał jątrzyć, taki on jest i innym nie będzie

aaaa

Lewica chce wykonczyc emerytow.

Stoperan

No właśnie w tym celu protestujemy.

Sebastian

Lub też młode pokolenie, które także potrzebuje czasu, żeby coś przemyśleć.

Bożena

Gimbasa z kaszą manną pod nosem. A Lempart spełnia założenia niemieckich elit. Znowu młodzież została wykorzystana dla lewackich interesów. Po odwraca uwagę od przekrętów Sławomira Nowaka i kloaki w Wiśle Trzaskowskiego. Gratuluję bezmyślnemu tłumowi.

eresa gliwiczanka

A gdzie są ci politycy którzy was namawiają do marszu ? siedzą w domku ze swoimi dziemćmi i na twój koszt co tydzień robią testy

Perez

Przeciez te nowe przepisy nie bija TYLKO w kobiety. One uderzaja w cale rodziny, rowniez w mezczyzn! Mam nadzieje ze to w koncu otworzy nam wszystkim oczy na to kto i w jaki sposob decyduje o losach naszego kraju jak i calego spoleczenstwa. Pamietajmy, w jednosci sila :)

Sebastian

Francja się zamyka, a u nas luz.. Pora kończyć, problemy zdrowotne mogą dotknąć każdej rodziny.

Detoks

Dopiero zaczynamy

treya50

rewolucja jest ważniejsza niż covid, może nareszcie naród się obudzi i dojdzie do dobrej zmiany, tak jak obudzili się Białorusini !!!

prosty_gliwiczanin

To mam nadzieję że pierwszy będziesz charczał po ostrym zakażeniu.

Dziadek Rainhold

A to ta sławna, gromko głoszona z ambon, miłość do bliźniego, którą tak ochoczo dzielą się katolicy

realista

Białoruś, taa… większość protestujących jest już wyłapana i torturowana przez Omon i KGB w celach. A jak znajdą się jacyś wyjątkowo uparci to Łukaszenka ma transportery opancerzone z miotaczami gazu.

Balbunka

Dogonimy Białoruś i w tym zakresie- spokojna głowa Wódz nie śpi

tamten

Nie martw się, dojdzie do tego i u nas. Kaczyński już wezwał do formowania się bojówek, które po swojemu rozliczą sprawiedliwość w społeczeństwie – “za wszelką cenę”. Obawiam się, że ceną może być ludzie życie. Fanatycy Kaczyńskiego nie cofną się przed niczym i dowody na to już mamy.

Ktoś tu och*jał

Dlatego w ramach pokojowej pomocy, przyjechały przeszkolone, bandyckie grupy Antify z Niemiec. Przerabialiśmy już to w 1939 roku na Westerplatte.

Ktoś tu och*jał

Treya50. Naród zadecydował w wyborach jak dotąd demokratycznych. Jakim trzeba być zj*bem żeby togo nie zrozumieć?

Informacja Turystyczna

Uważasz, że żółte kamizelki znikły bo główny ściek medialny przestał o nich mówić?

Gaja

Wow; Jaka głębia płynie z tego przekazu. Zaniemówiłam. Wybacz – nie będę zniżać się do twojego poziomu.

Obserwujący

No i dobrze.
Popieram.

Wigry 3

Niestety część protestujących albo nie rozumie czym jest spacer, albo jest tak leniwa, że protest odbywa jadąc w samochodach. To nie tak!!! Trzeba się trochę wysilić! I jeszcze jedno: KLAKSONY używane w nadmiarze są irytujące przede wszystkim dla mieszkających na trasach protestów, za to ich adresaci z PiS wcale ich nie słyszą. Może by tak trochę szacunku dla innych skoro żądacie go dla siebie?

Wojciech

No tak klaksony przeszkadzają. Jak Wigry3 to tylko dzwonek albo trąbka.

Stoperan

Protest jeżeli ma odnieść skutek musi być słyszalny. Ciche popierdywanie “w kuluarach” skutku nie odniesie. To, że ludzie wyszli na ulice to m.in. wynik nocnego popierdywania w kuluarach PiSu i po&ranych ustaw, które się stamtąd ulatniają. Te klaksony i ostry język to nic w porównaniu z destrukcją państwa. Państwo (ojczyzna) to nie tylko kościoły. A to jest wojna, na wojnie padają przekleństwa.

Matka

Czyli nie wiecie czym jest spacer, czy jesteście za leniwi na to, żeby przez godzinę chodzić? Okrzyków z samochodów też nie słychać. PiS w sejmie nie słyszy klaksonów w Gliwicach.

Clackson

Słyszy, słyszy

:/

Nie złość się na protestujących. Co wg ciebie mają zrobić, napisać list otwarty?

Informacja Turystyczna

Ale to powinien być słyszalny w mieszkaniach radnych i innych PiSoidów. Oraz na plebanaiach a nie w przypadkowych kamienicach czy UM w momencie gdy adresatem może być co najwyżej portier.

Warszawa potrafiła doprowadzić, że takie dwie już się obs… czemu więc Gliwice nie miałyby skuteczniej celować?

Ktoś tu och*jał

Na wojnie padają trupy. Eskalację siły widać po stronie PO/KO i Lewicy.

Matka

Oni nie mieszkają na trasach protestów tylko w cichych dzielnicach. A jaka to uciecha bezkarnie potrąbić pod cudzymi oknami! Stanęliby pod domami posłów PiS i pisowskich sędziów i tam trąbili.

Jan

Ich hałas jest ważniejszy niż twoje prawo do wypoczynku po całym dniu hałasów. Tak jak “ból Kaczyńskiego był większy niż mój”. Tylko przed katedrą nagle się okazało, że można protestować w ciszy.

Tymon

W niedzięlę pewnie będą siadać pokornie do pierwszych ławek… to nie chcą ksiedza dobrodzieja wkurzyć

koronaparty

Mysle! Czuje! Infekuje!

wku*wiony

Wirusolog i wenerolog lubi to.

Ostatni Sprawiedliwy

Cały ten neomarksistowski kwik, kręci się wokół wlasnych korzyści. Egoizm jednostki kosztem reszty społeczeństwa, zwłaszvza tej słabszej części. Moralna eutanazja pokoleń do których powinno się mieć wdzięczność i poszanowanie. Wulgarny wrzask “ja, ja i tylko ja”. Upadek cywilizacji.

Stoperan

Cały ten fundamentalistyczny kwik kręci się wokół zazdrości i bezrozumnej bogobojności.
Korzyść ogółu, korzyść społeczeństwa, korzyść narodu a w końcu korzyść gatunku ludzkiego to suma indywidualnych korzyści. Natomiast upadek cywilizacji to uporczywe pielęgnowanie ciemnoty, negacja wiedzy na rzecz “dogmatów”. Każda epoka (np. średniowiecze) z tym się borykała i boryka.

ppp

Naukowa wiedza o aborcji mowi o tym ze proces przeprowadzenia aborcji na na kilkutygodniowym dziecku polega na odrywaniu mu po kolei jego nozek i raczek.

Stoperan

Chyba w Zimbabwe. Nawet w tej kwestii jesteście niedouczeni.

Urko

Wklej zdjęcia. Koniecznie.

Tymon

Jedną z metod jest wywołenie sztucznie poronienia i dziecko przychodzi na świat w całości. Z racji niedojrzałości płuc dusi sie aż do śmierci, co potrafi trwać parę godzin.
Ale nie wiem co bardziej humantarne

Nie dosłyszałem

Jak ryba wyjęta z wody, którą jadłeś w zeszłym tygodniu?

Urko

@Ostatni Sprawiedliwy 1. Upadek “cywilizacji” a przynajmniej jej polskiej części rozpoczął się nie w chwili , kiedy ty i tobie podobne indywidua dostaliście dostęp do internetu. Rozpoczął się wtedy , kiedy zaczęło się wam wydawać, że głupawe brednie , które wypisujecie . mają jakiekolwiek znaczenie :-):-):-) 2. Co ty w ogóle tu jeszcze robisz ? Apelu Wodzusia nie słyszałeś ? Siekiera w dłoń . szkaplerzyk ze Św. JP II na szyję i poszoł won w partyzanty. Znajdź sobie jakiś kościół i go dzielnie broń . Co prawda , nikt ich nie atakuje . ale może poznasz jakiegoś miłego, młodego wikarego… Czytaj więcej »

Sebastian

Ad 2 ejdżyzm, proszę się poprawić. Ad1 autopsja, cóż.

Ostatni Sprawiedliwy

@Urko. Słychać wycie? – Znakomicie.

Gliwiczanin

Jak już wcześniej wspominałem, jesteś kompletnym ***** ale masz okazję udowodnić, że pod tą pustą kopułką fundamentalisty i zapewne prawdziwego patrioty płyną jakieś inne złote myśli, różne od tych bzdur i wywodów którymi zaśmiecasz internetowe fora. O jakiej wdzięczności i poszanowaniu myślisz sprawiedliwy mistrzu, jakim pokoleniom jesteś tak dozgonnie wdzięczny?

Ostatni Sprawiedliwy

@Gliwiczanin. Powyższym wpisem kompletnie się ośmieszyłeś. Wchodzenie z Tobą w jakakolwiek polemikę jest bezsensowne. Życzę miłego dnia i zdrowia.

Urko

Znowu nie zrozumiałeś , Ostatni . On nie oczekuje od ciebie “polemiki” . On się z ciebie nabija. Jak wszyscy :-)

Ostatni Sprawiedliwy

@Urko. Jak masz kompleksy to udaj się do specjalisty. Nie wylewaj żali i własnych frustracji na forach internetowych.

Gliwiczanin

Ostatni Sprawiedliwy charakteryzuje się inteligencją bezobjawową, więc trudno liczyć na zrozumienie tych poplątanych wypocin.

Urko

Czy ja się żalę ? Nu. Oczywiste , że ja się żalę !. Ja się żalę , że ty tak małe pisze na to forum. Ty mnie zabawę i radość oszczędzasz . Ty tak całkiem oszczędny się zrobił z te twoje mądrości , jakby twój tatełe był nasz . Wyznania handlowego znaczy. Nu . Ja to nawet rozumiem. Geszeft jest geszeft . Ja ciebie zapłacę dobry pieniądz , tylko ty pisz.

Rabin hood

Ostatni Sprawiedliwy? zakładam, że Konfederata lub obrońca “dobrej zmiany”?

Urko

Nie . Po prostu nieudacznik z kompleksami i jakąś traumą. Taki bardziej do współczucia i poklepywania po głowie jak ten dziadek u Benny’ego Hilla

The Tiger@

Egoizm jest podstawą rozwoju ludzkiego. Maksymalizowanie swojego fitnesu – dążenie do nieśmiertelności. Tylko pomysły są na to różne – Twój polega z tego co czytam na dążenia do nieśmiertelności transcendentnej. Genetyczną może sobie już zapewniłeś. Historyczną… wątpię, ale mogę się mylić.
A prawda jest taka, że osób o Twoich poglądach jest mniejszość (14% jeśli by podciągnąć stosunek do wyroku TK) i mniejszość nie powinna narzucać woli większości, chociaż ta druga nie powinna zmuszać tej pierwszej do nieetycznego zachowania.

Perez

Masz racje, zaprzeczenie demokracji

Urko

@@Ostatni Sprawiedliwy
“ja, ja i tylko ja” to zasadniczy odnośnik do nurtu filozoficznego zwanego solipsyzmem . Tak gdzieś z V wieku p.n.e. I z marksizmem nie ma nic wspólnego . Charknąłeś i znowu poleciało ci na buty. Jak zwykle.

Informacja Turystyczna

Chodzi ci o dotacje jakie kościół ochoczo przygarnia i stołki w radach nadzorczych?

Ja

-Jarek!!!
-Co!!!!!
-KORONA-FERIEEE!!!!!!

MALY ROZUMEK

A ja mam pytanie: dlaczego Urzędy Skarbowe dobrowolny datek w postaci 1 % dla fundacji dla chorych nie tylko dzieci przestały imiennie (wskazując darczyńców) przekazywać fundacjom tylko robi to jakiś twór o nazwie Centrum Kompetencyjne Rozliczeń. Czyżby nasi prawi urzędnicy mieli zamiar położyć łapę na tych pieniądzach ? Oczywiście w ramach wsparcia osób potrzebujących.

mms

Wielkie slogany na ustach, patetyczny ton wypowiedzi (larum grają a ty się nie zrywasz) a tak naprawdę chodzi o koryto, pełne koryto bez względu czyim kosztem (nawet niepełnosprawnych) …… Hipokryzja.

Mambok

Jak za komuny!Nie jakośc ale ilość wyznacznikiem “POstępu”. Hahahahahaa!

Xsenofob

Nie wolno robić imprez, koncertów – to chociaż taka rozrywka.
Można pokrzyczeć, poprzeklinać . . .
W maseczkach to nawet smogu tak nie czuć, chyba, że zawieje obornikiem z pola.

A czy protestantki wiedzą o co właściwie chodzi?

Odfajkowani

Noo. To jeszcze Renia, Sebiks, matematyk i byliby wszyscy. A nieee przepraszam. Seba obecny.

prosty_gliwiczanin

Tego też nie można. Może Policja i służby filmują wszystko z ukrycia, potem przyjdzie kolej na aresztowania prowodyrów.

Baal

nick adekwatny do wypowiedzi ale prostota zawsze tkwi w szczegółach.

Mambok

Jeszcze więcej protestujących niż w poprzednich dniach. Efekt “orędzia” J. Kaczyńskiego? (TV)?
W tvp info inaczej mówią.
Knajpy nieczynne i stąd ten wysp ulęgałek i szczawiu.
A kowidek-niewidek czycha!

Perez

Ogladam od czasu do czasu wiadomosci na TVP, zeby miec rozny poglad na sprawy. Musze wam powiedziec, ze kiedys mieli taktyke ktora nie do konca mowila wszystko, tzn poruszali watki tylko wygodne dla nich nie wspominajac o tych niewygodnych. Teraz juz powoli po prostu zaczynaja klamac w zywe oczy! Polecam wszystkim poogladac ten szlam jakim jest TVP. Polska telewizja ktora jawnie OKLAMUJE polakow!!! Info sprzed 2 dni….karetki woza pacjentow, nawet smiglowce oddelegowane do transportu…takie info plynie z TVP. Pokazuja prace w szpitalu, jedna osoba na sali, wokol niej 3 lekarzy, pielegniarka…wszytsko jak z broszury reklamowej….ale oczywiscie ani slowa o pracy… Czytaj więcej »

Jasiu

Przejdź na tv live Mszy. Sa z Piotra i Pawła ,Św Krzyża.-a w zapasie z Trwam.

Perez

a co tam zobacze Jasku?

Szymon

Wulgarne gówniarze…rodzice chyba żałują, że się do Belgii na wycieczkę nie wybrali te 14 15 lat temu…

Aleksandra

Ci młodzi ludzie walczą o wolność… Może w końcu lepiej spojrzeć na świat trochę inaczej niż ze swojego wybitego w kosmos ego? :)

marks

Jak na dziś to wolni sa od myślenia.

wku*wiony

Od tego czasu jeszcze nie wytrzeźwieli, więc nie wiedzą nawet, że mają dzieci.

Arbuz

No to przykre, kiedy rodzice cały socjal przeznaczają na alkohol, w czasie gdy ich pociechy, stoją przed kościołami pod sztandarem ONR i innych nacjonalistyczno-faszystowskich ekstremistów.